دوره کامفار

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۴ شهریور ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره کامفار
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۵۱۷۴۴۶۱۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

کامفار نرم افزاری است که برای مطالعات اقتصاد مهندسی مانند امکان سنجی و طرح‌های توجیه فنی و اقتصادی، شبیه‌سازی و تحلیل فرآیندهای مالی بکار می‌رود. کامفار امکان شبیه سازی پروژه های سرمایه گذاری در کوتاه مدت و بلند مدت و تحلیل فرایندهای مالی را فراهم می سازد .

از نظر مدیریتی تصمیم گیری در خصوص پذیرش و یا عدم پذیرش یک پروژه، همواره با سوالات زیادی در خصوص ویژگی های پروژه و نتایج اجرای آن همراه بوده است. نرم افزار کامفار ابزاری برای ارزیابی مالی پروژه های سرمایه گذاری است که توسط آن می توان شاخص های مالی پروژه ها را محاسبه و تحلیل نمود و تاثیر تغییرات هر یک از پارامترهای ورودی سیستم را برفرایندهای مالی طرح بررسی کرد و در نهایت در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش پروژه تصمیم گیری کرد.


کامفار عملاً تجزیه و تحلیل پروژه های صنعتی و غیر صنعتی را ساده تر و دقیق تر کرده است . بدین ترتیب، از این منظرکامفار به کارشناسان سازمان در حوزه توسعه سرمایه گذاری کمک می کند تا بتوانند روند تحلیل طرحهای مورد بررسی را به صورت کامل اجرا نمایند و در نهایت فضای مناسب برای تصمیم گیری در خصوص ارزیابی و یا اولویت بندی پروژه ها را در اختیار مدیران ارشد سازمان قرار دهند.

 از جمله سرفصل های دوره:

  • بررسی نحوه طرح توجیهی با توجه به استاندارد unio
  • نصب نرم افزار و رفع ارور های احتمالی 
  • ورود اطلاعات به نرم افزار 
  • آشنایی به ابزار های کاربردی 
  • گزارش گیری و تحلیل
  • شناخت خطاهای محاسبات

 

مدت زمان دوره: 24 ساعت 

زمان برگزاری: روز های 4،5،11،12،18،19 شهریور ماه

جلسه اول: پنج شنبه 4 شهریور

تعداد جلسات: 6 جلسه

صنایع دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

 

 

 

>بازگشت به صفحه ی اصلی

آدرس:تهران میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان پردیس - پردیس ونک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی-دانشکده مهندسی صنایع