کاور
"کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای" در تاریخ جمعه ۲۹ آذر ساعت ۱۳:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام معمولی
-
۲۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام گروهی (3نفر)
-
۳۶۰,۰۰۰ تومان
سرتیفیکت از طرف کلوب مشاوران بازاریابی
-
۲۵,۰۰۰ تومان

مدرس کارگاه

محمدرضا فرضي پور
محمدرضا فرضي پور
متخصص قرارداد هاي كسب و كار مؤسس و مدير مجموعه آموزشي قراردادباما

آیا این موارد برایتان آشنا هستند؟

 قراردادی را برای شما ارسال کرده اند. شما قرارداد را با دقت مطالعه می کنید و ظاهرا در قرارداد ایرادی پیدا نمی کنید اما همچنان دلشوره دارید و احساس خوبی ندارید که مبادا اتفاق ناخوشایندی رخ دهد.

 

 از شما برای انجام قراداد تضمین می خواهند. یکبار چک درخواست می کنند یکبار سفته. اما مطئن نیستید هر کدام را باید چه زمانی و با رعایت چه تکنیک هایی تحویل دهید تا بعدا برای شما و حتی ضامنتان مشکل ساز نشود.

 

 نگران هستید کار و پروژه را انجام دهید اما طرف مقابل حق و حقوق شما را پرداخت نکند و مدام با وعده جلسه امروز فردا شما را اذیت کند!

 

 قراردادی را امضا کرده اید و حالا برای حل مشکلاتتان چاره ای جز مراجعه به دادگاه یا داور ندارید. اما برای حق و حقوقتان هیچ مدرکی ندارید و با اینکه حق با شماست هیچ چیز را نمی توانید اثبات کنید

 

 نگران هستید که مبادا خسارتی به شما وارد شود اما مجبور باشید برای اثبات آن زمان و هزینه زیادی را در سالن دادگاه ها و دادگستری متحمل شوید (تازه اگر بتوانید خسارت را اثبات کنید!!)

 

 شما از کیفیت انجام تعهدات طرف مقابلتان رضایت ندارید و احساس می کنید دستتان هم به هیچ جا بند نیست

 

 برای قرص شدن دلتان می خواهید از طرف مقابل ضمانت محکم و الزام آوری دریافت کنید تا اگر به تعهداتش عمل نکرد یا به شما خسارتی وارد کرد بتوانید آن را وصول کنید.

 

 قراردادی بستید اما طرف مقابل به تعهدات خودش عمل نمی کند و مدام بهانه می آورد

 

 طرف مقابلتان تعهداتش را ناقص و با تاخیر زیادی انجام می دهد

 

 با فردی که خودش را نماینده شرکتی معرفی کرده مدت ها وارد مذاکره شده اید اما موقع امضا قرارداد متوجه می شوید فرد دیگری که اصلا او را ندیده اید باید قرارداد را امضا کند

 

 تا قرارداد را به فرد دیگری نشان ندهید و مشورت نگیرید خیالتان راحت نمی شود

 

 قراردادی را مطالعه می کنید اما متوجه برخی از اصطلاحات حقوقی نمی شوید

 

 

حتی اگر فقط یکی از این موارد بالا در مورد شما صدق می کند شما نیاز مبرمی به این آموزش دارید و این آموزش برای شما مفید و ضروری است.

مطمئن باشید کارگاه آموزشی جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای تغییرات مثبت بی نظیری برای شما خواهد داشت.

محتویات این کارگاه آموزشی چه تفاوتی با آموزش های مشابه دارد؟

دوره ما بسیار فراتر از آموزش آشنایی با قرارداد هاست!

از ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1 . راهکار های دقیق ارائه می شود.

ما در این کارگاه مثل آموزش های مشابه دیگر کلی گویی نمی کنیم و هر مطلبی که تقریبا بیان می شود کاملا به صورت عملی و بر اساس تجربه و مطالعات دقیق موشکافی خواهد شد.

 

2 . از مثال هایی استفاده خواهد شد که در جلسات مشاوره اختصاصی مطرح می شود.

در این کارگاه از مثال های سنتی که در کلاس های دانشگاه می گویند خبری نیست. همه چیز از مشکلات قراردادی روز جامعه است. مثال هایی در مورد دستگاه بیت کوین، طراحی سایت و موارد دیگر.

 

3 . همه چیز به زبان ساده گفته می شود و هیچ خبری از اصطلاحات خشک حقوقی نیست

در کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای همه چیز به زبان ساده و خودمانی مطرح می شود و برخلاف دوره های مشابه از کلمات پیچیده و خشک حقوقی خبری نیست.

 

4 . موضوعات مهم را عمیق بررسی می کنیم

موضوعات مهم را عمیق بررسی می کنیم و ماننده بسیاری از دوره های مشابه جزئیات را به دوره های دیگر موکول نخواهیم کرد.

 

5 . جامع بودن مطالب

مطالب آنقدر جامع است که هم در کارگاه قبلی هم افرادی بودند که قرارداد های میلیاردی داشتند و هم دوستانی که تازه کارشان را استارت زنده بودند. و در پایان همه از کارگاه رضایت داشتند.

 

6 . مطالب 100%  کاربردی و عملی

ضمنا مطالب 100% کابردی و عملی بود تا جایی که ما قبل از کارگاه به شرکت کنندگان اعلام کرده بودیم حتما با قرارداد هایشان سر کلاس حاضر باشند یا اگر قراردادی ندارند نمونه ای را که فکر می کنند حرفه ای تنظیم شده است همراه بیاورند.

در کارگاه قبلی تمام قرارداد های مهم دوستان بررسی شد و اشکالات مهم آن رفع و اصلاح شد.

 

 

شما برای حضور در این کارگاه حتما باید  یکی از قرارداد های خودتان را به همراه داشته باشید. این مزیت فوق العاده به شما کمک می کند در همان ساعت های کارگاه و قبل از به منزل رفتن بتوانید تمام ایرادات مهم قراردادتان را به رایگان اصلاح کنید. حتی اگر خودتان قراردادی نداشتید می توانید هر قراردادی که فکر می کنید عالی تنظیم شده است را دانلود کنید، پرینت بگیرید و به همراه بیاورید. مطمئن باشید آن قرارداد هم که فکر می کنید عالی است قطعا ایرادات زیادی خواهد داشت که تا آن موقع به آن ها توجه نکرده بودید!

 

سرفصل های دقیق کارگاه

مدیریت حرفه ای جلسه مذاکره

اینکه بتوانید به خوبی جلسات مذاکره را مدیریت کنید مستقیما بر سود شما تاثیر می گذارد. شاید عجیب به نظر بیاید اما شما باید در این مرحله تمام قوانین و مقررات را کنار بگذارید و فقط روی نتیجه معامله تمرکز کنید.

البته باید در این مرحله بسیار مراقب باشید که در تله افرادی نیفتید که فکر می کنند از همه زرنگ تر هستند و می توانند هر کاری می خواهند با شما هم بکنند و باعث بد نامی و بی اعتباری شما شوند.

برای مقابله با این افراد مطالبی را با عنوان «تله مذاکره کننده» در این محصول آموزش خواهید دید.

 

 

تبدیل مذاکره به یک توافق دلخواه با نوشتن تفاهم نامه

تمام مذاکرات و جلسات را با نوشتن تفاهم نامه به پایان برسانید. گاهی فراموشی جزئیات توافق هایی که به صورت شفاهی انجام شده است دردسر ساز می شود و باعث می شود بعضی افراد به خودشان اجازه دهند به شما توهین و بی احترامی کنند.

نوشتن تفاهم نامه اصولی دارد که اکثر افراد آن را نمی دانند و مرتکب اشتباهات جبران ناپذیری می شوند. مهم ترین این اشتباهات این است که افراد به زعم خودشان تفاهم نامه تنظیم می کنند اما ماهیت آن قرارداد است و به ناچار زیر بار تعهدات و مسئولیت های زیادی می روند.

 

 

انتخاب عنوان مناسب برای قرارداد

عنوان قرارداد دقیقا مثل اسم ما انسان هاست. اشتباه در انتخاب عنوان می تواند باعث اختلافات زیادی شود. در این محصول شما یک آموزش 3 مرحله ای می بینید تا بتوانید بهترین و حرفه ای ترین عنوان ها را برای قرارداد تان انتخاب کنید که از 90% عنوان هایی که در قرارداد های رقبایتان می بینید حرفه ای تر است.

 

 

 

احراز هویت شرکت ها در کمتر از 2 دقیقه

شما باید بتوانید بدون درخواست از شرکت طرف مقابل و به طور کاملا قانونی به تمام اسناد و اطلاعات مورد نیاز آن ها دسترسی پیدا کنید. ضمن اینکه متاسفانه خیلی از شرکت ها در ارائه مدارک و مستندات خود صادقانه برخورد نمی کنند.

احراز تمام این اطلاعات هویتی در کمتر از 2 دقیقه  به راحتی شدنی است!

اطلاعاتی که گاهی شرکت مقابلتان را شگفت زده می کند که شما از کجا آن ها را بدست آوردید!

 

 

 

نوشتن حرفه ای موضوع قرارداد

کوچکترین اشتباهی در نوشتن موضوع قرارداد می تواند باعث بی اعتباری و باطل شدن قرارداد تان شود. چه قرارداد تان 100 هزار تومان باشد چه 100 میلیارد تومان!

در این کارگاه با استفاده از فرمولی که آن را «مشد» نامگذاری کرده ایم خیلی سریع و آسان یاد می گیرید چطور موضوع حرفه ای برای قرارداد تان بنویسید.

در پایان این کارگاه آموزشی، محبوبترین نکته برای شرکت کنندگان همین قانون «مشد» و البته «راز 5 ثانیه» انتخاب شد.

 

 

 

تبدیل قرارداد به معامله ای شیرین با نگارش ماده مبلغ قرارداد

شیرین ترین بخش هر معامله ای دریافت پول است. اما اگر روش های صحیح در نوشتن ماده مبلغ قرارداد و روش های پرداخت را ندانید ممکن است در ازای کاری که انجام داده اید هیچ حق و حقوقی به شما پرداخت نگردد و شیرینی معامله به تلخی و کینه تبدیل شود.

 

 

 

کاهش ریسک بالا رفتن قیمت دلار و طلا

متاسفانه در شرایطی هستیم که نوسانات نرخ دلار و طلا به یک اتفاق عادی تبدیل شده است. بی توجه به اینکه این اتفاق عادی می تواند گاهی اتفاقات تلخ و غیر عادی برایتان رقم بزند.

پس ضروری است که یاد داشته باشید تاثیر افزایش قیمت ها را تا جایی که می توانید به صفر برسانید. در این محصول آموزشی یک روش تضمین شده و دقیق برای این کار آموزش داده شده است.

 

 

 

دریافت خسارت بدون نیاز به اثبات آن

شما برای دریافت خسارت در قرارداد ها روش های مختلفی پیش رو دارید. ما بر حسب تجربه که در تنظیم صد ها قرارداد ها تجاری بدست آورده ایم به یک روش تضمینی رسیده ایم که آن را در این محصول به شما آموزش می دهیم.

 

 

 

 

گنجاندن بهترین و هوشمندانه ترین تضمین در قرارداد

این که باید از چه تضمینی استفاده کنیم توصیه ی ثابتی ندارد. اما یک فرمول ثابت دارد که با کمک آن می توانید بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید.

قطعا همین تصمیم های هوشمندانه است که شما را از دیگران متمایز می کند و باعث رشد چندین برابری درآمدتان می شود.

 

 

 

 

کاهش شدید آثار تحریم ها بر انجام تعهدات

خیلی از قرارداد ها به دلیل تحریم ها و گران شدن کالا ها نیمه کاره رها می شوند. در صورتی که این حق شماست که با وجود تحریم ها تمام تعهدات طرف مقابلتان را از او مطالبه کنید.

 

 

 

 

روش های پایان بخشیدن به حیات قرارداد

شاید خود روش پایان بخشیدن به قرارداد مهم نباشد. بلکه آثار هر روش مهم است.

باید بدانید از هر کدام بهتر است کجا استفاده کنید.

 

 

 

حل اختلاف قرارداد تان با کم ترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن

همیشه یکی از چالشی ترین ماده ها در هر قراردادی ماده مربوط به حل اختلاف است. و خبر بد آن است که فکر می کنیم ماده ی محکمی تنظیم کرده ایم. در صورتی که اگر حرفه ای به ماده نکاه کنیم متوجه می شویم همین ماده که قرار است حل اختلاف کند خودش نیاز به حل اختلاف دارد!

 

 

و ده ها نکته کاربردی و منحصر به فرد دیگر

به غیر از تمام مواردی که ذکر شد نکات و تکنیک های زیادی دیگری را آموزش می بینید که به شما کمک می کند در زمان کوتاهی در قرارداد ها تا حد زیادی حرفه ای شوید و با خیال راحت به رشد و سودآوری کسب و کارتان بپردازید.
آیا می خواهید بدون نیاز به اثبات خسارت بتوانید تا ریال آخر خسارت هایتان را بگیرید؟
شما برای دریافت خسارت در قرارداد ها روش های مختلفی پیش رو دارید. ما بر حسب تجربه که در تنظیم صد ها قرارداد ها تجاری بدست آورده ایم به یک روش تضمینی رسیده ایم که آن را در این کارگاه می گوییم.

 

به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید با استفاده از اصطلاحات مخصوص حقوقی در قرارداد تان هر خسارتی را در مدت کوتاهی دریافت کنید.

 

 بدون اینکه لازم باشد به قوانین مراجعه کنید و فقط با یکی دو ماده از قانون مدنی

اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه اتفاقی می افتد؟

 

مطئمن باشید که هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ الزمی هم نیست که حتما در این کارگاه حضور داشته باشید. درواقع اگر این اطلاعات را ندانید هیچ اتفاقی نمی افتد و همه چیزمثل قبل خواهد بود با این تفاوت که از یک جایی به بعد همه چیز ممکن است بحرانی شود.

 

لطفا ماجرایی را که در ادامه نقل می کنم با دقت مطالعه کنید. قطعا بدردتان می خورد.
پیامک شوکه کننده دریک شب پاییزی
 

حوالی ساعت 11 یکی از شب های آرام پاییز بود و کم کم داشتم برای برنامه ریزی فردا و تدارک خوابیدن آماده می شدم که به یکباره پیام شوکه کننده ای در دایرکت اینستاگرام دریافت کردم!

پشت میز نشسته بودم و یک لیوان آب دستم بود که دیدم پیام آمده «بلایی که دیروز داشت سرم میومد ... داشتم سکته میزدم و تا الان زیر سرم در بیمارستان بودم ... 70 میلیون سودم تبدیل به 80 میلیون ضرر شده بود!!»

 

سریعا پاسخ پیام را دادم و جویا شدم که ببینم داستان از چه قرار است. متوجه شدم که گویا قراردادی برای خرید یکسری تجهیزات گرمایشی از مشهد امضا شده است. اما بخاطر جهش ناگهانی قیمت دلار در کمتر از 24 ساعت، سود قرارداد داشت به یک ضرر هنگفت تبدیل می شد.

 

 چرا؟ چون در قرارداد افزایش قیمت ها پیش بینی نشده بود.

 

البته خداروشکر با مذاکره و صحبت، هم مشکل آن بنده خدا حل شد و هم حالش مساعد.

 

تمام ماجرا از چه قرار بود؟ از این قرار بود که در قرارداد یک ماده ساده برای قیمت دلار و اجناس پیش بینی نشده بود وهمه چیز داشت خراب می شد.

 

البته ایشان الان با شرکت در کلاس های قراردادی و قرارداد نویسی که برگزار می کنیم هم سطح دانش خود را به شدت بالا برده است و هم به یکی از دوستان عزیز من تبدیل شده است که دیگر خیالم از او در بحث قرارداد ها راحت است.

 

 

اما همیشه با خودم می گویم اگر این مشکل حل نمی شد چه اتفاقی می افتاد؟

اگر موارد مشابه با صحبت دوستانه حل نشود چه تبعاتی به بار خواهد آمد؟

آیا باید همیشه همه چیز را با امیدواری و نذر و نیاز حل کنیم؟

شما که نمی خواهید این مشکل برای تان رخ دهد؟

ویدیو از آپارات

برگزار‌کننده

آواتار

آژانس تبلیغاتی اوپلاس

شرکت تبلیغاتی اوپلاس

رویداد های برگزارشده۲۱
رویداد های فعال۱

آدرس

مشهد احمداباد، خیابان ابوذر، ابوذر5، پلاک 96، ط 3، آژانس تبلیغاتی اوپلاس

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۸ مرداد

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
تا ۳۱ اردیبهشت

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
پنج‌شنبه ۳ تیر

دوره آنلاین COBIT 2019 Foundation

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
تا ۲۸ اسفند

دوره MBA مدیریت کسب و کار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • مدرسه کسب و کار گلرنگ(دانشگاه گلرنگ)