رویداد به پایان رسیده است!
هم کلامی های استارتاپی در تاریخ چهارشنبه ۲۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۶:۰۰

هم کلامی های استارتاپی

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مهمانان برنامه

حسین شکاری
حسین شکاری
مدیر عامل اپلیکیشن دوزلی بوک
احسان سلیمی
احسان سلیمی
مدیر توسعه کسب وکار
احمد میلانی
احمد میلانی
مدیر عامل اپلیکیشن قبولی

اپلیکیشن قبولی


  

رویکردی جدید نسبت به مطالعه برای آزمون کنکور و سایر آزمون های دیگر است. در اپلیکیشن قبولی دسترسی به منابع مطالعاتی معتبر و آسان است و هزینه ی کتب تا ۸۰ درصد نسبت به نسخه چاپی بازار ارزانتر است. علاوه بر این با استفاده از آزمونهای طبقه بندی شده قبولی، شما مطالعه ای با تاثیرگذاری بهتر از روش های سنتی را تجربه خواهید کرد. این مجموعه با دارا بودن بیش از ۲۵۰ هزار نصب و جامعیت بانک آزمونی خود (بیش از یک میلیون و سیصد هزار آزمون طبقه بندی شده و هدفمند) در دسته ی استارتاپ های موفق اجوتک قرار گرفته و آماده برای جذب سرمایه های بیشتر و دستیابی به سهم بیشتر از بازار است.

این تیم در ادامه ی مسیر فعالیت خود برای صادر کردن محصول خود به بازار های بین المللی، کشور ترکیه را انتخاب کرده و در حال برداشتن گام های اولیه برای ورود به بازار آزمون این کشور (که مهد آزمون تلقی می شود) است.


اپلیکیشن دوزلی بوک


 تا به حال کتاب‌های زیادی خوانده‌ایم با قهرمان‌های متفاوت! کتاب‌هایی با موضوعات و قصه‌های خیالی و حتی افسانه‌ای اما این‌بار قرار است کتابی بخوانیم که نام قهرمان آن و تمام شخصیت‌های آن را خوب می‌شناسیم. کتابی که ضمن قصه‌گویی، برای قهرمان آن اتفاق‌های زیادی می‌افتد. ماجراهایی که در همین سایت قابل دسترسی است.

شما می‌توانید با مشاهده کتاب، اسامی را به سلیقه خود انتخاب کنید و برای شخصیت‌های کتاب‌تان چهره‌هایی را انتخاب کنید که دوست دارید. رنگ جلد کتاب هم به سلیقه شما تغییر می‌کند و می‌توانید با متنی که دوست دارید در بخش تقدیم‌نامه عکس کودک‌تان را نیز در کتاب داشته باشید.

بعد از آن با تورق کامل کتابی -که حالا شخصی‌سازی شده- می‌توانید آن را سفارش دهید و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق سرمایگذاری اجوتک

صندوق سرمایگذاری اجوتک پرچم دار صنعت تکنولوژی آموزشی

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۱