رویداد به پایان رسیده است!
ذهنیت کارآفرینی - کارگروه حیات اندیشه در تاریخ یکشنبه ۳۰ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۳۰ تیر ساعت ۱۷:۰۰

ذهنیت کارآفرینی - کارگروه حیات اندیشه

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ما که هستیم؟


با هدف توسعه فردی و پیشرفت، در این زمانه‌ی پر از تغییر، به همت چند تن از اعضای همین کارگروه، دور هم جمع شدیم تا از فرصت هم افزایی و تجربه یکدیگر استفاده کنیم.

هر از چند گاهی از منتور و یا مدرسی که از آشنایان اعضای کارگروه هست دعوت به عمل میاد تا کارگاهی رو برای اعضا برگزار کنن. اما به طور معمول، خود اعضا به دنبال مطالعه میرن و علم و تجربشون رو به اشتراک میذارن... البته نقش منتوری که در طول دوره از راه دور(استرالیا) در کنار ماست و راهنمای ماست رو نباید نادیده گرفت!

چشم انداز این کارگروه، کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط در راستای ایده پردازی و حل مشکلات پیش روشون هست. امیدواریم قدم مثبت و موثری رو در این راستا برداشته باشیم و قدم‌های بزرگتری در آینده برداریم.


درباره کارگاه


توسعه شخصی از زبان ویکی پدیا:

در تئوری تصمیم گیری و تئوری سیستم‌ها ذهنیت(mindset) مجموعه‌ای از فرضیات، روش‌ها و نشانه‌هاست که یک فرد یا افراد و یا گروهی خاص دارای آن هستند.

ذهنیت میتواند به عنوان جهان بینی و یا فلسفه زندگی در نظر گرفته شود.

ذهنیت چیزی است که اگر پایه‌های محکمی داشته باشد باعث ایجاد انگیزه‌ای قدرتمند در افراد صاحب آن میشود، تا بتوانند با رفتارها، انتخاب‌ها و یا ابزارهای پیشین وفق پیدا کنند و آن‌ها را بپذیرند.

در روانشناسی شناختی، ذهنیت نمایانگر فرایندهای شناختی فعال شده در ذهن است در پاسخ به یک وظیفه داده شده...

آدرس

تهران خیابان جردن، کوچه عاطفی شرقی(دریانوردان سانچی)، پلاک ۱۵، واحد ۱۴، طبقه ۵

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کارگروه حیات اندیشه

با هدف توسعه فردی و پیشرفت، در این زمانه‌ی پر از تغییر، به همت چند تن از اعضای همین کارگروه، دور هم جمع شدیم تا از فرصت هم افزایی و تجربه یکدیگر استفاده کنیم. هر از چند گاهی از منتور و یا مدرسی که از آشنایان اعضای کارگروه هست دعوت به عمل میاد تا کارگ

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰