رویداد به پایان رسیده است!
مدیریت ارتباط با مشتری CRM در تاریخسه‌شنبه ۹ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مدیریت ارتباط با مشتری CRM

شروع:
سه‌شنبه ۹ آبان ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۹ آبان ۹۶ ۲۰:۰۰
مدیریت ارتباط با مشتری CRM
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بلیت ها

1-پکیج VIP

ویژه دانشپذیرانی که همیشه به دنبال بهترین و کاملترین گزینه هستند.

 

2-بلیت غیرحضوری

مخاطبین :

 • دانشپذیرانی که در تهران اقامت ندارند.
 • دانشپذیرانی که علاقه مندند به صورت خودآموز از خدمات آموزشی استفاده نمایند.
 • افراد پر مشغله که وقت حضور در کلاس را ندارند.
 • افرادی که به دنبال خرید اقتصادی هستند.


جزوات(اسلایدها) به زبان ساده و روان نوشته شده اند. اگر پس از مطالعه سوالی داشتید. می توانید از طریقپشتیبانی(تلگرام:09362080597) مطرح نمایید. نمونه اسلاید را در زیر می توانید مطالعه نمایید:

آیا مدرکی که صادر می شود،معتبر است؟

 • در مدرک غیر حضوری کلمه «غیرحضوری» ذکر نمی شود.
 • از نظر اعتبار هیچ گونه تفاوتی بین مدارک حضوری و غیر حضوری وجود ندارد.
 • رزومه تان را از رقبایتان  متمایز کنید.بنابر تفاهم نامه ای که با نمایندگی ایران IQS ACADEMY انگلستان (iqscert.com) امضاء شده است، مدارک دارای هولوگرام،مهر برجسته ، شماره پیگیری اینترنتی و امضاء می باشد نمونه مدرک صادره را در عکس زیر مشاهده می کنید.

منظور از پشتیبانی بعد از اتمام دوره چیست؟

بعد از اتمام دوره،در حین تمرین یا استفاده از تکنیک های گفته شده در کلاس سوالاتی برای شما پیش می آید. می توانید از طریق تلگرام 09362080597 سوالات خود را مطرح نمایید.

محتوای دوره

آنچه در این کارگاه آموزشی می آموزید:(4 ساعت)

 • ۳ اشتباه رایج در ارتباط با مشتری
 • ارکان اصلی CRM
 • مراحل اجرای CRM
 • طراحی و ایجاد راهبرد CRM
 • جنبه های مختلف CRM
 • معیارهای انتخاب نرم افزار CRMمناسب
 • عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی استراتژی CRM
 • راه اندازی باشگاه مشتریان
 • برنامه های وفاداری مشتری و مشتری مداری که ارزش افزوده دارند
 • چگونه میزان موفقیت سیستم مشتری مداری و وفاداری مشتری خود را بسنجیم؟

$مطالب تدوین شده برای این کارگاه کاملا جدید، ارزشمند و  انحصاری است و مشابه آن را در جای دیگر،نخواهید یافت.

$به دلیل کپی برداری اساتید دیگر از سرفصل های این کارگاه، ده ها مطلب دیگر که در کارگاه تدریس می شود،در اینجا ذکر نشده است.

$وقت شما برای ما مهم است. با «روش انحصاری تدریس» شما بیشترین مطالب را در کمترین زمان خواهید آموخت.

$با توجه به تجربيات و تحصيلات شركت‌كنندگان در دوره و نيازهاي آموزشي مشترك آنان، سعي خواهد شد مباحث هر دوره " كاربردي ، تخصصي وسفارشی سازی شده(Customize) "مطابق نیاز دانشپذیران باشد.

$ هر آنچه که نیاز دارید را به صورت گام به گام و اجرایی  خواهید آموخت.

پاسخ به سوالات شما

 • لطفا سوالات و پاسخ های زیر را به دقت مطالعه نمایید. در صورتیکه سوال شما جزء سوالات زیر نیست به تلگرام 09362080597 پیغام دهید.

چگونه می توانیم از «خدمات مشاوره تخصصی» استفاده کنیم؟

مشاوره تخصصی در زمینه های بازاریابی،فروش، کارآفرینی و مدیریت کسب و کار می باشد.

**قیمت هر جلسه مشاوره 175 هزار تومان می باشد و مدت هر جلسه یک ساعت می باشد.

**هر جلسه مشاوره حضوری با حضور فقط یک نفر از شرکت مخاطب انجام می پذیرد و در صورت حضور فرد دیگر از سوی شرکت درخواست کننده به ازای هر نفر ساعتی 50 هزار تومان به مبلغ پرداختی اضافه می گردد.

آیا امکان برگزاری دوره های آموزشی در شرکت/سازمان ما وجود دارد؟

*امکان برگزاری دوره ها در محل کسب و کار شما برای مدیریت و کارکنان وجود دارد. 

حق التدریس ساعتی175هزار تومان می باشد.

آیا امکان صدور فاکتور برای شرکت/سازمان وجود دارد؟

بله

دوره هایی که بیشتر از یک جلسه هستند به چه صورت برگزار می شوند؟ تعداد ساعات و جلسات کجا نوشته شده است؟

*دوره هایی که بیشتر از یک جلسه هستند (مثلا 4 جلسه 1/5 ساعته) بدین مفهوم است که کلاس ها در 4 هفته متوالی در ساعت مشخص شده برگزار خواهند شد.

*تعداد ساعت دوره ها و تعداد جلسات در توضیحات بلیت ذکر شده است.

در این زمان من امکان حضور ندارم،آیا دوره در زمان دیگر برگزار می شود؟

بله، برای هماهنگی های لازم به تلگرام 09362080597 پیغام دهید.

 آیا سطح کلاس برای من مناسب است؟

کلیه دوره از مقدماتی تا پیشرفته به صورت کاربردی و اجرایی مطابق شرایط بازار ایران تدریس می شود.دوره ها متناسب با نیاز شما شخصی سازی می شوند.

 

چگونه از کیفیت دوره مطمئن شوم؟

مفتخریم که بیش از 90 درصد از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آقای مهندس ناصحی ، شرکت در این دوره ها را به دیگران توصیه می کنند.قدردان اعتماد شما هستیم، ما خودمان را ملزم به ارائه بالاترین کیفیت آموزشی می دانیم.

توضیحات

 

هر کسب و کاری نیازمند ابزار "مدیریت ارتباط با مشتری" (CRM) است. اگر در تلاش هستید تا کسب و کاری پایدار بر اساس روابط بلند مدت را شکل دهید، این ابزار بسیار مهم محسوب می شود. در حقیقت، مشتری‌ها نیازمند روشی برای کسب آن چه می خواهند، هستند و مدیریت آنها کلید موفقیت کسب و کار است.
امروزه، صاحبان کسب و کار نیازمند دسترسی به اطلاعاتی فراتر از ایمیل‌ها، آدرس‌های پستی و شماره‌های تلفن‌ هستند. آنها باید درباره خدمات ارائه شده به مشتری‌ها و سابقه معاملات آنها آگاهی داشته باشند. افزون بر این، یک ابزار CRM کارآمد، بینش و نگاه دقیق‌تری درباره روند فروش به صاحبان کسب و کار ارائه می کند.
در حقیقت، بر اساس اطلاعات موجود می توانید دلایل یک خرید خاص و یا از دست دادن برخی مشتری‌ها را شناسایی کنید. با استفاده از ابزار CRM  می توانید مخاطبان هدف برای فروش یک محصول ویژه را شناسایی کنید. از این رو، برای آنکه مشخص کنید چه محصولی باید به چه کسی فروخته شود، ابزار CRM نقشی کلیدی را ایفا می کند. البته همچنان به برقراری تماس تلفنی و تعیین قرارهای ملاقات فروش نیازمند خواهید بود.

مزایای سیستم CRM عبارتند از:

—صرفه جویی در زمان

یکی از واقعیت‌های ناخوشایند بخش فروش این است که حجم کاری بسیار زیاد است. بخش فروش شما و نیروی آن‌ها زمان زیادی را صرف کاغذ بازی می‌کنند به جای اینکه مشغول به انجام فعالیت‌های مربوط به فروش باشند. CRM نمی‌تواند شلوغی کار را از بین ببرد ولی می‌تواند قسمتی از آن را به حالت خودکار درآورده و سرعت انجام کارها را بیشتر کند. این به معنای صرفه جویی بیشتر در کار و همچنین سود و کمیسیون بیشتر است.

—سازماندهی

استفاده ازسیستم CRM باعث می‌شود که بتوانید با سهولت بیشتری کار خود را سازماندهی کنید. همچنین این سیستم باعث می‌شود که بتوانید چیزهای مختلف را به راحتی دسته‌بندی کنید تا پیدا کردن آن‌ها آسان تر شود و همچنین چیزی از قلم نیافتد. اگر شما به یک مشتری بگویید که پنجشنبه با او تماس می‌گیرید اگر در سیستم CRM چنین چیزی ثبت شود احتمال فراموشی آن کمتر وجود دارد. سیستم نه تنها می‌تواند تماس را به شما یادآوری کند بلکه اطلاعاتی هم که به مشتری قول داده‌اید در اختیار شما قرار دهد.

—ارتباط برقرار کردن

فروش یک بازی تعاملی به شمار می‌رود و حتی اگر عضو تیم فروش نیستید باید با سایر اعضای تیم فروش در تماس باشید و اطلاعات مختلف را با هم به اشتراک بگذارید از جمله روند پیشرفت سرنخ فروش در قیف فروش. CRM می‌تواند اکثر این ارتباطات را به صورت خودکار انجام دهد و اطلاعات مختلف را در اختیار کاربران قرار دهد و همچنین می‌تواند به اعضای تیم فروش کمک کند برای ایمیل‌های عمومی و تماس‌های تلفن کلی تمپلیت یا اسکریپت‌های مختلف داشته باشند.

—ایجاد سریع تر سرنخ فروش

زمانی که در رابطه با محصول خود اطلاعات دارید می‌توانید با سرعت بیشتری سرنخ‌های فروش ایجاد کنید و سیستم مدیریت ارتباط با مشتری پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز را برای شما آسان تر می‌کند و شما بهتر می‌توانید سوالات مشتریان بالقوه را پاسخ دهید و در وقت برای پیدا کردن اطلاعات صرفه جویی کنید.

—برقراری نظم

سیستم CRM به شما کمک می‌کند در طبقه‌بندی کردن اطلاعات مشتری و تماس‌ها و تمامی موارد مشابه نظم داشته باشید. با آنکه حافظه بعضی از افراد بسیار قوی است ولی باز هم کسی نمی‌تواند همه اطلاعات را به یاد داشته باشد.

—مدیریت تلاش‌هایی که در بخش فروش صورت می‌گیرد

تنها این امر برای مدیران فروش نیست بلکه تمامی اعضای تیم فروش باید در رابطه با عملکردشان رکوردی در اختیار داشته باشند و عملکرد خود را در ماه‌های بعدی پیش بینی کنند. CRM می‌تواند اطلاعات لازم برای پیگیری عملکرد شما را در اختیارتان قرار دهد و با گزارش‌های دقیق در رابطه با عملکردهای روزانه و ماهانه شما اطلاعات خوبی فراهم کند.

—مدیریت خدمات

با استفاده از سیستم CRM می‌توان تمامی موارد مربوط به سفارش خدمات را در سازمان پشتیبانی کرد از مواردی نظیر قیمت دهی به مشتری وپردازش آن گرفته تا گرفتن سفارش و مشخص سازی بهترین فرد برای برخورد با مشتری.

   

***با شرکت در دوره های آموزشی با کیفیت در وقت ،انرژی و پول خود صرفه جویی نمایید. مطالب را یکبار برای همیشه به طور کامل و کاربردی بیاموزید.به‌قول یک ضرب‌المثل انگلیسی: «آن‌قدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم

 

 آقای دکتر رضا نصیری - مدرس دانشگاه

مفید است-سپاس

 خانم مرجان فرهادی از سایت Farshonline.com :

در دوره های آموزشی آقای ناصحی شرکت کردم و اطلاعات زیادی بدست آوردم. از جانب خودم پیشنهاد می کنم حتما در دوره های آقای ناصحی شرکت کنید.

خانم طاهره پرداده - دانشجو:

دوره خوبی بود،اصول و روال بصورت سیستماتیک به خوبی رعایت شده بود، مباحث خوبی مطرح شد.

آقای جواد کوه پیما- آزاد:

به نظر من کیفیت و خصوصا زمانبندی دوره ها بسیار عالی هستند و کاملا مشخص از یک نقطه شروع و یک پایان منطقی می رسند ، در عین حال سوال های شرکت کننده ها جواب داده می شود.

آقای امین ساجدی-مدیر محصول:

توی این دوره نکاتی کاربردی با مثال های عینی و مطابق با واقعیت های موجود ارئه شده که مطمئنا برای هر شخصی مفید هستند.

سینا کرمی- مدیر فروش

خوب و مفید بود با تشکر از شما

محمد بهادری-فروشنده 

مطالب  بسیار مفید-توضیح جامع و کامل

محمد محمدعلی-دکوراسیون داخلی

تاثیرگذار عالی-استفاده کردن از تکنیک های فروش برای فروش بهتر محصولات خود

—برنامه‌ریزی امور فروش

تیم فروش می‌توانند با آنالیز داده‌های CRM امکان پیش بینی میزان فروش و درآمد تخمینی کلی را در اختیار داشته باشند.

—شناسایی نیازهای مشتریان

استفاده از CRM باعث می‌شود نیازهای مشتریان شناسایی شده و پاسخ مناسب برای نیازهای فعلی و آینده مشتریان در نظر گرفته شود.


از دیگر امتیازات استفاده از سیستم CRM می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تمام جزئیات مربوط به مشتری در مکانی متمرکز، با قابلیت دسترسی سریع و راحت نگهداری می شود که صرف زمان کمتر و افزایش بهره‌وری را موجب می شود.
رسیدگی کارآمد به مشتری‌ها در قالب یک پایگاه داده موجب افزایش رضایت آنها شده و شانس ارتباط هرچه بیشتر و در نهایت رشد درآمد و سود را افزایش می دهد.
افزایش رضایت مشتری نه تنها به معنای خرید مجدد آنها از شما بوده، بلکه می تواند معرفی شما به مشتری‌های بالقوه دیگر را در پی داشته و در نتیجه به رشد خالص کسب و کار منجر شود.
سیستم‌های CRM  مقرون به صرفه هستند. پیگیری اطلاعات مشتری‌ها بر این اساس، نیاز به کاغذ و مدیریت کارمندان را کاهش می دهد. از این رو، پرداخت هزینه برای یک سیستم CRM با کیفیت در مقایسه با روش‌های کسب و کار متعارف، معامله ارزان‌تری محسوب می شود.
در سیستم‌های CRM، مشتری‌ها بر اساس نوع کسب و کار یا موقعیت مکانی آنها گروه بندی می شوند. این مساله به تمرکز و رسیدگی جداگانه به مشتری‌ها کمک کرده و از این طریق می توانید بزرگترین مشتری‌های خود را راحت‌تر شناسایی کنید.
همراهی و به روز بودن با تغییرات جزئیات مشتری‌ها اغلب دشوار بوده، اما به روز بودن با سیستم‌‌های CRM بسیار آسان است.
برای انتخاب بهترین سیستم CRM  باید آن را متناسب با نیازهای خود و نه توجه به امکانات مختلف برخی از آنها برگزینید. در ابتدا، این امکانات می توانند برای شما اغوا کننده باشند، اما ممکن است طی فعالیت‌های خود برخی از آنها را هیچ گاه استفاده نکنید. در نتیجه، پیش از انتخاب نهایی باید به خوبی درباره آن چه که یک سیستم CRM می تواند برای شما انجام دهد، پژوهش کنید تا بهترین و کارآمدترین گزینه را انتخاب کنید.

 

گاهی اوقات چیزی که فکرش را نمی کنیم، تاثیر بسیار بزرگی در زندگی ما می گذارد. ولی ما از کنارش همینطور عبور می کنیم. آیا این بار هم به راحتی عبور می کنید؟

اگر فکر می کنید که آموزش خیلی هزینه دارد ، پس امتحان کنید و ببینید که جهل چقدر هزینه دارد.

درآمدتان فقط به آن اندازه ای می تواند رشد کند، که خودتان رشد کنید.

یک ایده گاهی می تواند زندگی یا کسب و کارتان را دگرگون کند.

رویاها با شک از بین می روند، نه با شکست!!!

درخت تو گر بار دانش بگیرد                     به زیر آوری چرخ نیلوفری را

فرصت محدود است،همین الان،قبل از تکمیل ظرفیت ،ثبت نام کنید.

یادبگیر،انجام بده، موفق شو

آشنایی با مدرس

بابک ناصحی ،دانش آموخته کارشناسی ارشد کارآفرینی گرایش IT از دانشگاه تهران هستم از طریق تدریس،سخنرانی و مشاوره بازاریابی و فروشبه حدود 7درصد از مردم که برای موفقیت شغلی شان ارزش قائلند کمک می کنم که درآمدشان را به طور قابل توجهی افزایش دهند .

از حسن انتخاب شما بی نهایت سپاسگزارم

سخن آخر

در کمترین زمان،با مناسب ترین قیمت،کاربردی ترین مطالب را به صورت اجرایی بیاموزید. دیگر نیاز نیست برای یادگیری در چندین دوره آموزشی شرکت کنید، پیش از برگزاری این دوره اکثر دوره ها و منابع آموزشی(فارسی و انگلیسی) مرتبط با این موضوع را بررسی کرده ایم و چکیده ای از کاربردی ترین مطالب را برایتان فراهم کرده ایم،تمامی مطالبی که در این دوره تدریس می شوند، بومی سازی شده اند و مطابق بازار ایران است و در کسب و کار ما و یا مشتریانمان پیاده سازی شده است.اگر شما از مطالب کاربردی بیان شده در این دوره استفاده نکنید، رقبایتان از آن استفاده کرده و زودتر از شما موفق خواهند شد.بهای آموزش بسیار کمتر از قیمتی است که برای تجربه کردن می پردازید.آموزش سرمایه گذاری است بر روی توانایی ها و مهارت های خودتان و کارکنانتان، با شرکت در این دوره آموزشی و پیاده سازی مطالب آموخته شده در کسب و کارتان، به طور حتم در مدتی کوتاه چند برابر  شهریه این دوره را بدست خواهید آورد.

Learn different,Change your life

متفاوت یادبگیر ، زندگیتو تغییر بده

آدرس:تهران --جنوب میدان ولیعصر،خیابان ولدی ،پلاک 24 واحد 7 ---- (3 دقیقه فاصله تا مترو میدان ولیعصر-1 دقیقه فاصله تا BRT)