رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تخصصی طراحی باشگاه مشتریان با استفاده از گیمیفیکیشن در تاریخ جمعه ۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۴ آبان ساعت ۰۸:۳۰

کارگاه تخصصی طراحی باشگاه مشتریان با استفاده از گیمیفیکیشن

  • از ۲۹۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

این دوره آموزشی چگونه اجرا می شود؟


این دوره آموزشی طی 3 مرحله اجرا می شود:

1- ارسال جزوه ی مقدمات نظری موضوع سه روز پیش از اجرای کارگاه عملی

2- اجرای حضوری کارگاه عملی طی 8 ساعت در یک روز

3- چهار ساعت زمان اختصاصی برای مشاوره خصوصی به هر یک از شرکت کنندگان پس از اتمام کارگاه جهت پیاده سازی

 

کلیات مطالب:

مفاهیم: شناخت انواع وفاداری

محاسبات: اندازه گیری عدد وفاداری – اندازه گیری عدد ارزش عمر مشتری

مدل سازی: ساخت مدل وفاداری

ابزارها: مکانیک های گیمیفیکیشن

طراحی : باشگاه مشتریان


شرح تفصیلی مطالب و اتفاقات کارگاه


این دوره یک کارگاه فاندامنتال نیست. همه می دانیم مشتری مداری خوب است، وفاداری مشتری موضوع مهمی است و باید حواسمان به مشتری هایمان باشد. در این کارگاه قرار نیست در این خصوص گزافه گویی و سخن پردازی کنیم .

این کارگاه یک کارگاه تکنیکال است. پس خط کش، مداد سیاه ، پاک کن و ماشین حساب به همراه داشته باشید و سعی کنید راس ساعت 8:30 در محل کارگاه حضور داشته باشید. هر دقیقه ی این کارگاه حاوی مطالبی است که ممکن است تا به حال با آن ها آشنا نشده باشید.

 قبل از کارگاه جزوه ای برای شما ارسال می شود که قبل از آغاز کارگاه پیشنهاد می کنیم آن را بخوانید و با یک پیش زمینه مناسب وارد کارگاه شوید.

 

بخش اول : ساعت 8:30 الی 10:45

در این بخش در خصوص مفهوم وفاداری مشتری صحبت میکنیم .

در کنار هم با تفاوت های بنیادین  وفاداری مشتری (Customer Coyalty)،  مشارکت و درگیری مشتری (Customer Engagement) ، رضایت مشتری ( Customer Cxperience )  و  تجربه مشتری (customer Experience)  آشنا می شویم تا بتوانیم این مفاهیم را بهتر از هم تفکیک کنیم. 

بعد از این مبحث، سریع به سراغ چند تکنیک اندازه گیری عددی وفاداری مشتری خواهیم رفت و با هم روی داده های فرضی کار می کنیم.

موضوع مهم دیگر اندازه گیری عددی ارزش عمر مشتری CLV است. با دو روش RFM و با استفاده از الگوریتم AHP در خصوص اندازه گیری ارزش مشتری نیز مطالب مفیدی در این بخش خواهید آموخت.

 

آنتراکت اول: پذیرایی و استراحت از ساعت 10:45 تا 11:00

 

بخش دوم : ساعت 11:00 الی 13:15

برای پیاده سازی یک برنامه وفاداری نیازمند یک مدل و طرح اجرایی هستیم. در قسمت دوم به سراغ معرفی سیستم وفاداری جامع یا TRL می رویم و پس از آن در خصوص مدل سازی وفاداری مشتری در سازمان صحبت خواهیم کرد. این مدل جامع تعیین کننده رابطه بین انواع وفاداری ، رضایت، کیفیت و ... پارامترهای اصلی عملکرد سازمان شما خواهد بود و به شما نشان می دهد عوامل موثر بر وفاداری مشتری در سازمان شما چیست. طبیعتا در این قسمت تفاوت پیاده سازی برنامه های وفاداری مشتری در کسب و کارهای B2B و B2C کوچک و بزرگ و همچنین FMCG ها مشخص می گردد.

 

 آنتراکت دوم: پذیرایی ناهار و استراحت از ساعت 13:15  تا 14:00

 

 

بخش سوم : ساعت 14:00 الی 15:15

حال که با شیوه ی کلی پیاده سازی آشنا شدیم نیازمند تکنیک و ایده هستیم. در بخش سوم مکانیک های گیمیفیکیشن برای شما توضیح داده می شود. پیش از آن در خصوص تفاوت های Gamification با  Game theory و fun theory صحبت می کنیم و بررسی می کنیم هر کدام به چه نحو در افزایش مشارکت و درگیری مشتریان با سازمان ما و همچنین افزایش وفاداری آن ها  موثر خواهند بود.

آنتراکت سوم: پذیرایی و استراحت از ساعت 15:15  تا 15:30

 

آنتراکت سوم: پذیرایی استراحت از ساعت 15:15  تا 15:30

 

 

بخش چهارم : 15:30 الی 17:30

این جا زمانی است که می بایست وارد طراحی برنامه وفاداری شویم. آشنا ترین طرح وفاداری معمولا باشگاه مشتریان است. بنابر این باهم در خصوص حدود و قصور باشگاه مشتریان و نقش دقیق آن در وفاداری مشتری بحث می کنیم و در خصوص اشتباهات رایج راه اندازی باشگاه مشتریان در ایران صحبت خواهیم کرد.

هر شرکت کننده از ساعت 16 تا 16:45 فرصت خواهد داشت تا طبق کاربرگ طراحی باشگاه، پلن کلی باشگاه مشتریان برای سازمان مطبوع خود را طراحی کند و طی 45 دقیقه ی باقیمانده پلن ها را در جمع بررسی و نقد خواهیم کرد.

 

 

بخش پنجم: جلسه خصوصی مشاوره

پس از اتمام کارگاه عمومی ، طبیعتا شما  برای اجرای مطالبی که آموخته اید نیازمند راهنمایی خواهید بود. هر فرد یا گروه از شرکت کنندگان جهت تکمیل و بهبود طراحی های خود طی دو جلسه 90 دقیقه ای از مشاوره ی مربی کارگاه بهره مند خواهند شد. تاریخ اجرای جلسات با هر شرکت کننده بصورت مجزا تعیین خواهد شد.  این قسمت مهمترین قسمت طراحی شماست که در آن طرح های خود را صیقل داده و به اجرا نزدیک می کنید.


شما نیز به جمع خانواده بزرگ CRMROOM بپیوندید


crm

سخنرانان

مهدی بدیعی
مهدی بدیعی
بنیان گذار و مدیرعامل CRMROOM

مهدی بدیعی CRMROOM را به عنوان اولین و بزرگترین مرکز تخصصی خدمات آموزش، مشاوره و اجرای پروژه های CRM در ایران پایه گذاری کرد و از سال سال 1388 تا به امروز به عنوان مشاور، مربی و مجری پروژه های CRM مشغول به فعالیت است.

آدرس

تهران سهروردی شمالی - کوچه فیروزه - پلاک 7 - اتاق مدیریت ارتباط با مشتری

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

اتاق مدیریت ارتباط با مشتری

جهت مشاهده اطلاعات اتاق مدیریت ارتباط با مشتری به وب سایت www.crmroom.com مراجعه فرمایید. آدرس تلگرام ما : https://t.me/crmroom

رویداد های برگزارشده۲۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر