کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت شرکت کنندگان حضوری
هزینه بابت 10 جلسه سه ساعته آموزش حضوری، 10 جلسه رفع اشکال حضوری، مدرک سی اس فیفتی هاروارد به صورت فیزیکی قابل پیگیری از سایت دانشگاه هاروارد همراه با هولوگرام سی اس فیفتی، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته، فایل ضبط شده ی دوره و جزوه ی کامل دوره به صورت چاپ شده است.
* تمامی شرکت کنندگان به صورت رایگان در نمایشگاه پایانی دوره با حضور نمایندگانی از بزرگترین شرکت های ایران و تعدادی از مطرح ترین شرکت های دانش بنیان در حوزه ی برنامه نویسی که پاییز 1401 در کارخانه نوآوری استان گیلان برگزار خواهد شد حضور خواهند داشت.
* تمامی شرکت کنندگان حضوری دوره تا روزی که مدرک خود را از سی اس فیفتی هاروارد دریافت کنند میتوانند به صورت کاملا رایگان در دوره های بعدی نیز شرکت کنند. یعنی اگر تا پایان مهلت تحویل تمرینات این دوره که 10 دی 1401 خواهد بود نتوانند نمره ی قبولی را کسب کنند به صورت رایگان میتوانند در دوره ی بعد نیز شرکت کنند و از امکانات پشتیبانی دوره و جلسات رفع اشکال استفاده کنند.
* تمامی شرکت کنندگان حضوری دوره از 30 درصد تخفیف برای دوره های تخصصی سی اس فیفتی هاروارد (وب، پایتون، هوش مصنوعی، ساخت بازی، برنامه نویسی برای کسب و کار ها، برنامه نویسی برای وکلا) بهره مند خواهند شد.
۲۶ مرداد
۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
بلیت شرکت کنندگان آنلاین
هزینه بابت 10 جلسه سه ساعته آموزش آنلاین به صورت لایو با امکان پرسش از مدرس در طول تدریس، 10 جلسه رفع اشکال آنلاین، مدرک سی اس فیفتی هاروارد به صورت الکترونیکی، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته، فایل ضبط شده ی دوره و فایل جزوه ی دوره به زبان فارسی است.
* تمامی شرکت کنندگان به صورت رایگان در نمایشگاه پایانی دوره با حضور نمایندگانی از بزرگترین شرکت های ایران و تعدادی از مطرح ترین شرکت های دانش بنیان در حوزه ی برنامه نویسی که پاییز 1401 در کارخانه نوآوری استان گیلان برگزار خواهد شد حضور خواهند داشت.
* تمامی شرکت کنندگان آنلاین دوره از 15 درصد تخفیف برای دوره های تخصصی سی اس فیفتی هاروارد (وب، پایتون، هوش مصنوعی، ساخت بازی، برنامه نویسی برای کسب و کار ها، برنامه نویسی برای وکلا) بهره مند خواهند شد.
۲۶ مرداد
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

درباره سی اس فیفتی

بند کفشاتو سفت کن، شاهراه برنامه نویسی از اینجا میگذره!

CS50x یک دوره آموزش مبانی علوم کامپیوتر و آشنایی با منطق و الفبای برنامه نویسی است که نخستین بار در دانشگاه های هاروارد و ییل ارائه شد و سپس با اضافه کردن امکان شرکت در دوره به صورت آنلاین در سرتاسر جهان برنامه نویسان بیشماری را پرورش داد. در طی این دوره شما با زبانهای C ، Python ، SQL ، CSS ، HTML ، JavaScript و Scratch و همچنین وب فریمورک Flask آشنا میشوید. علاوه بر موارد ذکر شده مبانی تحلیل و سامان دهی داده را نیز در کنار ما فرا خواهید گرفت. دوره CS50 هیچ پیش نیازی ندارد و هر شخصی بدون داشتن هیچ گونه دانش قبلی در زمینه علوم کامپیوتر و برنامه نویسی میتواند از محتوای ارزشمند آن استفاده کند.

دعوت پروفسور دیوید مالن برای شرکت در دوره سی اس فیفتی رشت

ما کی هستیم؟

با افتخار برگزار کننده سومین دوره CS50x تحت نظارت سی اس فیفتی هاروارد در رشت

تابستان سال 1401 دوره ی سی اس فیفتی برای سومین بار در شهر رشت به صورت حضوری برگزار میشود. البته امکان شرکت در دوره به شکل آنلاین نیز فراهم شده است.

CS50x Rasht با افتخار مجموعه ای وابسته به CS50x Harvard است. مدرس اصلی این دوره در هاروارد پروفسور دیوید مالن است و در دوره ی ما عارف توسلی با گذراندن جلسات و دوره های مورد نیاز این دوره را تدریس میکند. محتوای درسی دوره کاملا با دوره اصلی هاروارد مطابق است و به همت تیم CS50x Rasht برای استفاده دانشجویان ایرانی به زبان فارسی برگردانده شده است. این دوره با همکاری و همراهی موسسه میم در دو دوره با بیش از 100 شرکت کننده برگزار شده است.

مدرسین این دوره نیز از توانا ترین افراد استان گیلان در این زمینه هستند و سابقه ی سالهای طولانی تدریس دارند. همچنین هر دو مدرس دوره، در دوره ی مدرسین دانشگاه هاروارد شرکت کرده اند و مدرک مدرسین سی اس فیفتی را از واحد تحصیلات تکمیلی هاروارد دریافت کرده اند.

معرفی دوره سی اس فیفتی رشت

محتوای دوره

مباحثی که در این دوره تدریس میشود :

 • Scratch
 • C
 • Arrays
 • Algorithms
 • Memory
 • Data Structures
 • Python
 • SQL
 • HTML, CSS, JavaScript
 • Flask

این دوره موارد زیر را شامل میشود :

 • 10 جلسه سه ساعته آموزش حضوری ( پنجشنبه ها و جمعه ها از 27 مرداد )
 • 10 جلسه رفع اشکال حضوری
 • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
 • فایل ضبط شده ی دوره
 • جزوه ی کامل دوره به زبان فارسی با جزئیات کامل به صورت چاپ شده

مدرک هاروارد

در پایان دوره و با تحویل ده سری تمرین و یک پروژه ی پایانی شما موفق به دریافت مدرک معتبر با لینک مستقیم رهگیری به سایت دانشگاه هاروارد و QR code قابل استناد خواهید شد.

 

نیازی به توضیح و اغراق در رابطه با ارزش یک مدرک رسمی در حوزه برنامه نویسی از دومین دانشگاه معتبر جهان نیست. وجود این مدرک در رزومه شما قطعا یک امتیاز تعیین کننده برای بدست آوردن فرصت های شغلی عالی در دنیای برنامه نویسی و مهاجرت خواهد بود. 

همچنین با شرکت در این دوره به صورت حضوری و تحویل تمرینات و تکالیف دوره مدرک سی اس فیفتی هاروارد به صورت فیزیکی قابل پیگیری از سایت دانشگاه هاروارد همراه با هولوگرام سی اس فیفتی به شما تعلق میگیرد.

 

مدرسین دوره

عارف توسلی
عارف توسلی
مدیر و مدرس ارشد دوره

کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای از دانشگاه امام خمینی

کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه امیر کبیر

دانش آموخته ی مدرسه ی سمپاد رشت

سابقه تدرس هفت ساله برنامه نویسی کامپیوتر

مقام دوم جشنواره جوان خوارزمی

مقام چهارم مسابقات جهانی شبیه سازی دو بعدی فوتبال

سابقه همکاری با بزرگترین شرکت های دانش بنیان حوزه برنامه نویسی در ایران

طراح سیستم اتوماسیون یو پی اس نیروگاه های برق

مدرس رسمی سی اس فیفتی هاروارد از سال 2022

داوری مسابقات برنامه نویسی کشوری و استانی در دانشگاه گیلان

همکاری مستقیم با دانشگاه منیتوبا کانادا در حوزه طراحی سیستم های پردازش تصویر با هدف تشخیص سرطان

کیانا کیهانی
کیانا کیهانی
مدرس دوره

دانشجوی رشته ریاضی کاربردی در دانشگاه صنعتی شریف

دانش آموخته ی مدرسه ی سمپاد رشت

رتبه ۵۹۵ کنکور سراسری در رشته ریاضی

۲ دوره همکاری با تیم اجرایی تداکس گیلان

همکاری مستمر به عنوان مدیر تیم پشتیبانی دوره ی سی اس فیفتی رشت طی هر دو دوره

مسلط به زبان های برنامه نویسی سی، جاوا و پایتون

مدرس زبان برنامه‌نویسی جاوا در موسسات آموزشی تهران و شهرستان ها

زمان برگزاری دوره

سوالات متداول

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و بیش از هشتاد درصد شرکت کنندگان هیچ دوره ای مرتبط به برنامه نویسی و علوم کامپیوتر را پشت سر نگذاشته اند.
تقریبا خیر ! از سن 12 سال به بالا مجاز به شرکت در این دوره هستند.
دانشجویان دوره باید ده مجموعه سوال را پشت سر بگذارند. در تمامی این مجموعه سوالات باید نمره ی بالای 70 کسب شود. البته جای نگرانی نیست هر چند بار که بخواهید میتوانید تمرینات را آپلود کنید تا نمره ی کافی را کسب کنید. همچنین پس از پایان جلسه ی آخر یک پروژه ی پایانی نیز باید تحویل دهند تا موفق به دریافت سرتیفیکیت رسمی از هاروارد شوند.
بله. تعداد زیادی از دانشجویان دوره های گذشته سی اس فیفتی رشت اکنون در این حوزه درآمد دارند و فعال هستند.
تمامی موارد یاد شده با استفاده از خلاقانه ترین و بهینه ترین تکنیک ها و روش های آموزشی در حداقل زمان ممکن به شما به گونه این آموزش داده میشود که پس از اتمام دوره بتوانید به صورت کاربردی از تمام این زبان ها استفاده کنید، همچنین گسترش مهارت هایتان در این زبان ها و یادگیری زبانهای دیگر برای شما بسیار آسان خواهد بود چرا که شیوه تفکر یک برنامه نویس و منطق مشترکی که رکن اصلی سازنده تمامی این زبان هاست را فرا گرفته اید. فراموش نکنید که طرح درس این دوره توسط دانشگاه هاروارد نوشته شده و قطعا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
خیر. یک کامپیوتر که توانایی باز کردن صفحات وب را داشته باشد کافیست ! همچنین در طول برگزاری حضوری کلاس به هیچ سیستمی همراه خود نیاز ندارید. بخش بسیار زیادی از پروژه ها حتی با گوشی موبایل قابل انجام است.
کلاس در روز های پنجشنبه و جمعه از 27 مرداد تا 25 شهریور برگزار خواهد شد. ساعت دقیق کلاس بین شرکت کنندگان دوره اشتراک زمانی گرفته میشود تا کسی به مشکل برنخورد.

گالری تصاویر

حامیان

برگزارکنندگان

CS50x Rasht
CS50x Rasht
مجری دوره در شهر رشت

CS50x Rasht با افتخار مجموعه ای وابسته به CS50x Harvard است. مدرس اصلی این دوره در هاروارد پروفسور دیوید مالن است و در دوره ی ما عارف توسلی با گذراندن جلسات و دوره های مورد نیاز این دوره را تدریس میکند. محتوای درسی دوره کاملا با دوره اصلی هاروارد مطابق است و به همت تیم CS50x Rasht برای استفاده دانشجویان ایرانی به زبان فارسی برگردانده شده است. این دوره با همکاری و همراهی موسسه میم در دو دوره با بیش از 100 شرکت کننده برگزار شده است.

CS50x Rasht
برگزار‌کننده: CS50x Rasht
۲۹
دنبال کننده
۱
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

سی اس فیفتی، دوره مبانی علوم کامپیوتر دانشگاه هاروارد، بهترین نقطه ی شروع برای کسانی که میخواهند پا به عرصه ی برنامه نویسی بگذارند است. طرح درس این دوره به صورت مستقیم توسط دانشگاه هاروارد طراحی میشود و مخاطب آن تمامی افرادی هستند که قصد آشنایی با برنامه نویسی را دارند یا به دنبال معتبر ترین گواهی تایید برای مهارت خود در برنامه نویسی هستند. تیم سی ...

آدرس

رشت بلوار منظریه، روبروی دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان، سالن همایش های هتل المپیک

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

بررسی تاکتیک‌های افزایش Performance در معماری نرم‌افزار

 • آنلاین
 • رایگان
 • ابر آروان
دوشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

طرح آموزشی قرن جدید مهارت جدید پژواک دانش - برنامه نویسی

 • آنلاین
 • از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره مهندسی یادگیری ماشین

 • آنلاین
 • ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • Diginext
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

دوره آموزش tailwind

 • آنلاین
 • ۲۳۰,۰۰۰ تومان
 • مصاف آموزش