رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با استراتژی‌های جذب و وفادارسازی مشتری در تاریخ جمعه ۲۰ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آشنایی با استراتژی‌های جذب و وفادارسازی مشتری

شروع:
جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸ ۱۵:۰۰
پایان:
جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸ ۲۱:۳۰
آشنایی با استراتژی‌های جذب و وفادارسازی مشتری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توجه:

چه چیزی یاد می‌گیرید؟

  • بخش اول: تجربه‌نگاری

در ابتدا سینا مومنی، مدیر بازاریابی یکتانت، مباحث پایه دیجیتال مارکتینگ به همراه تجربیات اجرایی که تاکنون داشته است را برایتان توضیح می‌دهد. چالش های راه اندازی یک کمپین در فضای کسب و کار آنلاین دارای نقاط پنهان بسیاری است که در این رویداد برای شما آشکار خواهد شد. شناخت بازار هدف، انواع کمپین‌های همسان و نحوه راه‌اندازی یک کمپین همسان و رسیدن به پایین‌ترین نرخ خروج کاربر از جمله این موارد هستند.

 

  • بخش دوم: هک رشد در فروش

در این کارگاه، امیدپیردهی، مدیر عامل آنلاین جو و مدیر ارشد بازاریابی اسبق بازی آنلاین زولا شما را با یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ‌ها و تمامی کسب و کارهایی که درک درستی از بازار هدف و کانال‌های ترافیکی خود ندارند، آشنا می‌کند. هک رشد، استراتژی مناسبی است برای کسب‌وکارهایی که بعد از آماده سازی MVP بدنبال رشد سریع و نفوذ در بازار هستند.

همچنین استراتژی "AARRR"  که مخفف کلمات جذب، فعال‌سازی، حفظ، ارجاع و درآمد از کاربر است، نیز آشنا می‌کند. این استراتژی توسط هزاران کسب و کار موفق بارها تست شده و کاربردی بودن آن در رسیدن به رشد حداکثری در حداقل بازه زمانی به اثبات رسیده است.

امید پیردهی شما را با استراتژی هک رشد و 19 کانال ترافیکی مربوط در حوزه دیجیتال مارکتینگ آشنا خواهد کرد. 

 

  • بخش سوم: وفادارسازی مشتریان

آیا می‌دانید هزینه حفظ مشتریان فعلی یک پنجم هزینه جذب یک مشتری جدید است؟ و هزینه ای که مشتریان فعلی تان صرف خرید از شما می‌کنند، بطور متوسط ۳۳٪ بیشتر از ارزش سبدهای خرید مشتریان جدید است؟
بودجه و انرژی عمده کسب و کارها صرف جذب مشتریان جدید می شود و اغلب توجهی به حفظ آنان نمی گردد. این در حالی است که برای اینکه مشتریان جذب شده به لحاظ ارزش ریالی که برای ما ایجاد می کنند، در مقایسه با هزینه ای که برای جذب آنان کردیم سودده شوند لازم است تا تکرار خرید انجام دهند و در واقع آنها را به برندمان وفادار کنیم.
ریتیشن مارکتینگ به مجموعه استراتژی‌ها، تاکتیک‌ها و تکنیک‌هایی گفته می‌شود که ما در کسب و کارمان (به خصوص کسب و کارهای آنلاین) انجام می‌دهیم تا مشتریانی که حفظ می‌شوند در پلتفرم باقی بمانند، تکرار خرید انجام بدهند، سفارشات با ارزش تی بدهند. فاصله بین سفارشات کمتر شود در مدت زمانی بعنوان مشتری وفادار ثبت شود.
هادی مرادی، مدیر دیجیتال مارکتینگ الوپیک، در این کارگاه شما را با ریتیش مارکتینگ آشنا و راه‌حل‌های مثمر ثمری جهت وفادارسازی مشتریان به شما آموزش دهد.

 

  • بخش پایانی: برندسازی

در هر کسب‌وکاری برای ایجاد تمایز، اولین قدم کشف و شناخت هویت فعلی برندی است که داریم. پس از آن می‌توان باتوجه به استراتژی کسب‌وکاری و اهدافی که برای آن در نظر گرفتیم، نقاط تمایز برند را بهبود و یا تغییر دهیم. در بخش استراتژی برندینگ محمدتقی کریمی، بنیانگذار گروه برندینگ ری، شما را با برخی ابزارهای شناخت و ایجاد هویت برند آشنا می‌کند، تا بتوانید استراتژی یک‌پارچه‌ای تدوین کنید و در کسب و کارتان بصورت موثر بکار ببرید.

 

 

مربیان

امید پیردهی

امید پیردهی

مدیر عامل آنلاین جو

هادی مرادی

هادی مرادی

مدیر دیجیتال مارکتینگ الوپیک

محمدتقی کریمی

محمدتقی کریمی

بنیانگذار گروه برندینگ ری

سینا مومنی

سینا مومنی

مدیر بازاریابی یکتانت

زمان‌بندی

جمعه، 20 اردیبهشت
عنوانشروعپایان
ارائه‌ی سینا مومنی۱۵:۰۰۱۶:۰۰
ارائه‌ی امید پیردهی۱۶:۱۵۱۷:۴۵
ارائه‌ی هادی مرادی۱۸:۰۰۱۹:۳۰
ارائه‌ی محمدتقی کریمی۱۹:۴۵۲۰:۳۰
نتورکینگ همراه با افطار و شام۲۰:۳۰۲۱:۳۰

آدرس:تهران بلوار ارتش، خیابان ابوالفضل صمیع، باغ بهشت، پارادایس‌هاب