کاور
"بازاریابی داده‌محور" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

ثبت‌نام پس از شروع دوره

اگر تمایل به شرکت در دوره بازاریابی داده‌محور دارید و در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت‌نام نشده‌اید اصلا نگران نباشید. ویدئوی کامل دوره برای همیشه در دسترس شما خواهد بود.

برای ثبت‌نام در این دوره با شماره ۰۹۹۰۸۷۷۰۵۶۳ از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشید.

دوره بازاریابی داده‌محور

آکادمی همراه برگزار می‌کند:

دوره آنلاین ۱۲ ساعته (دسترسی همیشگی به ویدئوی کامل دوره برای شرکت‌کنندگان) « بازاریابی داده‌محور » با حضور و همکاری اساتید و مجموعه‌های برتر داخل کشور

 

بازاریابی داده محور

بازاریابی مبتنی بر داده یا data-driven marketing یک مفهوم جدید در ادبیات بازاریابی است که تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در جمع‌آوری و تحلیل داده‌های رفتاری مشتریان، فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت‌ها و سازمان‌ها را بهبود دهد. در این رویکرد تلاش می‌شود برخلاف گذشته که سنجش رفتارهای بازاریابی صرفا براساس داده‌های محدودی صورت می‌گرفت؛ با تحلیل طیف وسیعی از داده‌ها و با کمک روش‌های کمی و مبتنی بر تحلیل‌های ریاضی دقت و کیفیت فعالیت‌های شرکت‌ها در مواجهه با بازار افزایش یابد.

 

 

توجه به داده در بازاریابی از گذشته وجود داشته است اما آنچه به یکباره داده‌ها را برای شرکت‌ها حائز اهمیت کرد فعالیت‌ها مرتبط به ارتباط با مشتریان یا CRM بود. ابتدا نهادهای مالی متوجه ارزشمندی این گونه داده‌ها و برنامه‌ریزی مبتنی بر آن‌ها شدند و سپس بازاریابی مبتنی بر داده به سرعت مورد توجه قرار گرفت و به یک روند غالب در فعالیت‌ها بازاریابی تبدیل شد.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد بازاریابی مبتنی بر داده و از طرفی کمبود آموزش‌های به‌روز در این حوزه، در دومین دوره آموزشی آکادمی همراه بر آن شدیم تا با کمک متخصصان بازاریابی و داده به این موضوع بپردازیم. به صورت کلی آن‌چه در این دوره مخاطب با آن مواجه خواهد شد، رویکرد جدیدی از مواجهه با بازار خواهد بود که برخلاف تصور اولیه صرفا شامل رفتارهایی همچون بازاریابی دیجیتال نبوده و تمام فعالیت‌های مرتبط با بازار همچون برندسازی، بازارسازی، تبلیغات، فروش، ارتباط با مشتریان و حتی فعالیت‌های مرتبط با طراحی و توسعه محصولات جدید را در بر می‌گیرد.

 

 

عناوین و سرفصل‌های دوره بازاریابی داده‌محور:

 • بازاریابی داده‌محور
 • طراحی استراتژی بازاریابی داده‌محور
 • طراحی استراتژی بازاریابی در چارچوب sostac
 • طراحی و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی
 • داشبوردها و ابزارهای تحلیل داده
 • بازاریابی هوش مصنوعی
 • هوش مصنوعی در تحلیل داده‌های بازار
 • کارگاه مدل‌سازی مسائل بازاریابی داده‌محور

نحوه دسترسی به محتوا دوره

ثبت‌نام کنندگان در دوره «بازاریابی داده‌محور» از تاریخ ۱ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ طبق زمان‌بندی اعلام شده، می‌توانند با مراجعه به سایت آکادمی همراه (hamrah.academy) و ورود به پروفایل از طریق وارد کردن شماره تماس ثبت‌نامی، به محتوای دوره دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است که حضور شما در تاریخ و ساعات اعلام شده اجباری نبوده و با ثبت‌نام در این دوره، محتوا برای همیشه در دسترس شما خواهد بود و با مراجعه به سایت آکادمی همراه می‌توانید چندین بار ویدئوی دوره را تماشا نمایید.

فرآیند برگزاری دوره

برگزاری دوره‌های آموزشی آکادمی همراه، معمولا شامل سه فرآیند اصلی آموزش، کارگاه عملی و ارزیابی و پشتیبانی است.

۱. آموزش:

فرآیند آموزش در دوره‌های آکادمی همراه، شامل ارائه فایل ویدئویی با کیفیت از محتوای دوره با قابلیت دسترسی همیشگی برای کاربر، ارائه تصاویر و اشکال گرافیکی خلاقانه برای یادگیری بهتر شرکت‌کنندگان، انتشار و طبقه‌بندی محتوا به صورت میکروکانتنت و شیوه جدید یادگیری به صورت آموزش تعاملی است. پلتفرم ارائه محتوای ویدئویی، سایت آکادمی همراه (hamrah.academy) می‌باشد.

۲. کارگاه عملی:

در انتهای بخش آموزشی، یک جلسه کارگاه عملی رفع اشکال و حل مساله در نظر گرفته شده است. در این کارگاه که با حضور استاد برگزار می‌شود، چند پروژه و مسئله واقعی مطرح خواهد شد تا مهارت‌های تدریس شده، در عمل مورد استفاده قرار گیرند.

۳. ارزیابی و پشتیبانی:

فرآیند ارزیابی شرکت‌کنندگان در طول دوره و از راه‌های گوناگونی مانند حضور و غیاب، پاسخ‌دهی به سئوالات انتهای هر میکروکانتنت، میزان مشارکت در بحث‌های مطرح‌شده در گروه منتورینگ و همچنین، مشارکت عملی در کارگاه پروژه محور، انجام می‌شود.

اگر شرکت‌کنندگان در طول فرآیند یادگیری دچار ابهام شوند یا سئوالی داشته باشند، می‌توانند فرآیند رفع اشکال را از طریق استاد مربوطه انجام دهند. علاوه بر این، تیم پشتیبانی آکادمی همراه در تمام طول دوره در کنار شرکت‌کنندگان و پاسخگوی آن‌ها خواهد بود.

در این دوره در نهایت شرکت‌کنندگان می‌آموزند مسائل مرتبط با بازار خود را به نحوی صورت‌بندی کنند که با استفاده از روش‌های تحلیل داده قابل بهینه‌سازی و پاسخگویی باشد. در کارگاه انتهایی دوره با کمک منتورها و اساتید آکادمی فراگیران می‌توانند مسائل واقعی خود را به صورت صحیح صورت‌بندی نموده و در اختیار یک تیم هوش مصنوعی و تحلیل داده قرار دهند تا روش‌های خلاقانه‌ای برای پاسخ به آن‌ها بیابند. 
این موضوع در برنامه بعدی آکادمی که یک چالش هوش مصنوعی خواهد بود دنبال می‌شود. در این برنامه علاوه بر پاسخگویی به مسائل واقعی کسب‌وکار شما، امکان آشنایی با متخصصین و تحلیل‌گران داده، ارزیابی‌های دقیق از این افراد و مشاهده رزومه و سوابق هر یک فراهم است. در صورت تمایل امکان ارتباط‌گیری، شبکه‌سازی و دعوت به همکاری نیز فراهم خواهد بود.

تجربه شرکت‌کنندگان دوره‌های قبلی آکادمی همراه

یکی از شرکت‌کنندگان از تجربه یادگیری در آکادمی همراه می‌گوید

ویدئو نمونه از دوره‌های قبلی آکادمی همراه

ارائه روح‌الله رحمانی (رییس هیات مدیره دیجیکالا نکست) در مورد رویکرد ناب در مدیریت منابع انسانی در دوره تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی

سخنرانان

علی چلمقانی
علی چلمقانی
مدیر محصول هوش مصنوعی در کافه بازار
امیرحسین صالح
امیرحسین صالح
مدیر کمپین‌های ارتباطات بازاریابی همراه اول
سجاد احمدی
سجاد احمدی
مدیر ارشد بازاریابی تیماپ
حمید شیردستیان
حمید شیردستیان
عضو هیات علمی دانشکده کسب‌و‌کار دانشگاه کنکوردیا و عضو آکادمی علم بازاریابی و انجمن بازاریابی آمریکا
ارسلان شورابی
ارسلان شورابی
استراتژیست دیجیتال در کانون ایران‌نوین
سامان صادق‌زاده
سامان صادق‌زاده
مدرس و مشاور بازاریابی هوش مصنوعی
امیر رجبی
امیر رجبی
مدیر دیجیتال‌مارکتینگ سکان
علی سعیدی
علی سعیدی
مشاور و مدرس هوش تجاری و هوشمندسازی کسب‌و‌کار

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
بازاریابی داده‌محور۱۸:۰۰۲۰:۰۰

برگزارکنندگان

آکادمی همراه
آکادمی همراه
ستاره اول
ستاره اول

تجربه شرکت‌کنندگان در دوره‌های آکادمی همراه

سوالات متداول

محتوای دوره به مرور در فاصله زمانی ۱ بهمن‌ماه تا ۱۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در سایت آکادمی همراه بارگزاری خواهد شد و ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده به این محتوا دسترسی پیدا کنند. در انتهای دوره فرصتی برای رفع اشکال شرکت‌کنندگان اختصاص داده می‌شود تا بتوانند سوالات خود را در مورد سرفصل‌های ارائه‌شده از اساتید دوره بپرسند. پس از آن مخاطبین طی فرآیندی که از ابتدای دوره آغاز شده ارزشیابی شده و نفرات برتر بر اساس حضور و غیاب، پاسخدهی به سوالات انتهای هر میکروکانتنت، میزان فعالیت و مشارکت در گروه‌های منتورینگ و همچنین نمره ارزیابی نهایی معرفی می‌گردند.
بله - در انتهای دوره به شرکت‌کنندگانی که تمامی سرفصل‌های دوره را مشاهده نمایند مدرک دوره بازاریابی داده‌محور اعطا خواهد شد.
محتوای ویدئویی هر جلسه به صورت میکروکانتنت طبقه‌بندی شده و در انتهای هر میکروکانتنت یک سوال و در مجموع ۶ سوال از محتوای ارائه‌شده در آن جلسه از شرکت‌کننده پرسیده می‌شود که برای ثبت حضور در آن جلسه بایستی حداقل به ۴ سوال پاسخ درست دهد.
شرکت‌کنندگان به محض شروع دوره دسته‌بندی شده و در چند گروه که مسوول هر گروه یک منتور یا تسهیل‌گر است عضو می‌شوند. منتورها در طول دوره علاوه بر ترغیب شرکت‌کنندگان به تماشای ویدئوهای بارگزاری شده، واسط میان شرکت‌کنندگان و اساتید نیز هستند و در صورت داشتن هرگونه اشکال و سوال در مورد محتوای ارائه‌شده، آن را با استاد در میان گذاشته و پاسخ سوالات شرکت‌کنندگان را در اختیارشان قرار می‌دهد. همچنین منتورها در طول دوره سوالات و چالش‌هایی را پیرامون موضوع در گروه‌های منتورینگ طرح کرده و شرکت‌کنندگان را به بحث و چالش می‌کشند که میزان مشارکت در این بحث‌ها نیز بخشی از فرآیند ارزشیابی را شکل می‌دهند.
خیر - دوستان ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند تا با یکبار ثبت‌نام در دوره، همیشه به محتوای آن دسترسی داشته باشید. ولی دقت داشته باشید برای دریافت مدرک دوره بایستی در یک بازه زمانی مشخص محتوای دوره را مشاهده نمایید.
خیر - هر بلیت برای دسترسی یک نفر به محتوای دوره تعریف شده است و امکان اشتراک‌گذاری ویدئوها با دوستانتان وجود ندارد. البته ما تخفیف‌های ویژه‌ای برای کسانی که بصورت گروهی ثبت‌نام می‌کنند در نظر گرفتیم که می‌توانید از این تخفیفات گروهی استفاده نمایید.
مدت زمان دوره ۱۲ ساعت و در یک بازه زمانی حدودا ۱۵ روزه در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد.
مدیران، مشاوران و کارشناسان بازاریابی سازمان‌ها و شرکت‌ها و همچنین دانشجویان رشته‌های مدیریتی به ویژه حوزه بازاریابی، بازرگانی و کارآفرینی و در آخر نیز صاحبان و مدیران ارشد شرکت‌ها و کسب‌وکارهای نوپا
آکادمی همراه
برگزار‌کننده: آکادمی همراه
۳۲۵۲
دنبال کننده
۲۱
کل رویدادها

تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی اکوسیستم دیجیتال...

بیشتر از ۱۵۰ نفر (۸۷%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

تربیت مدیر مارکتینگ حرفه ای

 • آنلاین
 • ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

آشنایی با بازار فروش لوازم مصرفی خودرو از دید مدیران فروشگاه اینترنتی بهوندشاپ

 • آنلاین
 • رایگان
 • فروشگاه لوازم خودرو بهوندشاپ
دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

جلسه اول رایگان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره جعبه ابزار کار آفرینی

 • آنلاین
 • رایگان
 • امیر عباس عین آبادی