رویداد به پایان رسیده است!
مسابقه ی بزرگ دربی در تاریخجمعه ۳۱ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مسابقه ی بزرگ دربی

شروع:
پنج‌شنبه ۱۶ فروردین ۹۷ ۰۰:۰۰
پایان:
جمعه ۳۱ فروردین ۹۷ ۰۰:۰۰
مسابقه ی بزرگ دربی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 مسابقه با استفاده از بردگیم (بازی رومیزی) سیطره کتان (The settlers of catan) که از پرفروش‌ترین بردگیم‌های دنیا به شمار می‌رود، برگزار می‌گردد. این مسابقه فرصت آشنایی افراد علاقه‌مند را با بردگیم‌های آموزشی در محیطی شاد و مهیج فراهم می‌کند.

روند اجرایی مسابقه:

مسابقات از دو بخش اساتید و دانشجویان تشکیل می‌شود. 4 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد در قالب یک بازی مقدماتی بازی خواهند که از این بازی 2 نفر از این بزرگواران به طور مستقیم به فینال صعود خواهند کرد.

از سمت دیگر، سایر افراد شرکت‌کننده (دانشجویان و فارغ‌التحصیلان) که حداقل 32 نفر هستند، در قالب 8 بازی‌ 4 نفره به رقابت می‌پردازند که از هر بازی، 2 نفر به مرحله بعد صعود و 2 نفر از مسابقه حذف می‌شوند. در واقع 16 نفر به مرحله بعد صعود می‌کنند. این بازی‌ها به همین ترتیب ادامه می‌یابد تا در نهایت تنها 2 نفر با قی بمانند. این 2 نفر با 2 نفر از اعضای هیئت علمی که پیش از این به فینال صعود کرده بودند، بازی فینال را انجام می‌دهند. در اختتامیه به نفر اول و دوم جوایز نقدی و غیر نقدی (تامین شده از طریق حامیان رویداد) اهدا می‌گردد.  قابل ذکر است جوایز غیر نقدی علاوه بر نفرات برتر، به سایر شرکت‌کنندگان نیز تقدیم می‌گردد.

 

کانال تلگرام حامیان رویداد:

t.me/mashhadhamfekr همفکر مشهد، رویداد هفتگی شبکه‌سازی جامعه کارآفرینی و استارتاپی مشهد

t.me/mychilivery چیلیوری، سفارش آنلاین غذا

t.me/goodideashop فکر خوب، فروشگاه تخصصی بازی های فکری

t.me/mashhadbookcity شهر کتاب مشهد

t.me/korouz_fastfoodرستوران کروژ

t.me/irispaintball باشگاه پینت بال آیریس

t.me/gamificationcenter آقای گیمیفیکیشن

t.me/goharshadco شرکت کاشی سنتی گوهرشاد

برگزارکنندگان

باشگاه دانشگاهی خانه ی صنعت، معدن و تجارت

باشگاه دانشگاهی خانه ی صنعت، معدن و تجارت

شورای دبیران انجمن‌های علمی دانشکده مهندسی

شورای دبیران انجمن‌های علمی دانشکده مهندسی

سوالات متداول

بازی‌ها در چه تاریخ‌هایی برگزار میشه؟
تاریخ دقیق برگزاری بازی‌ها از الان به طور دقیق مشخص نیست و تاریخی که تو سایت ثبت کردیم، یه تاریخ حدودیه و صرفا به این معنیه که مسابقه بعد از تعطیلات عید شروع میشه و دو الی سه هفته طول میکشه.
اگر روز برگزاری بازی‌ها از الان به طور دقیق مشخص نیست، از کجا بدونیم اون روزها تایم خالی داریم و میتونیم تو مسابقه شرکت کنیم یا نه؟
روز و ساعت برگزاری بازی‌ها رو سعی می‌کنیم تا جای ممکن، آخر هفته‌ها و با توجه به تایم هر شرکت‌کننده برنامه‌ریزی کنیم که تداخلی با برنامه‌های دیگشون نداشته باشه. مثلا اگه تو یه مرحله‌ای قرار باشه یه عده پنجشنبه صبح بازی کنن و یه عده پنجشنبه عصر، اگه کسی با پنجشنبه صبح مشکل داشت، بازیش رو میندازیم پنجشنبه عصر
مسابقه به صورت فردی هست یا گروهی؟
این مسابقه به صورت فردیه نه گروهی. اون بلیت ثبت نام گروهی رو هم که گذاشتیم، صرفا بخاطر اینه که اگه چن نفر با هم خواستن ثبت نام کنن از 20 درصد تخفیف ثبت نام گروهی بهره‌مند بشن.
آیا لازمه که ما بازی رو خودمون بریم یاد بگیریم؟
خیر؛ ما قبل از روز بازیتون، نحوه انجام بازی رو بهتون آموزش میدیم. نیاز نیس از قبل چیزی بدونین.

آدرس:مشهد میدان آزادی، دانشگاه فردوسی مشهد