رویداد به پایان رسیده است!
ساختار افعال در زبان آلمانی در تاریخ چهارشنبه ۷ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۷ خرداد ساعت ۱۸:۰۰

ساختار افعال در زبان آلمانی

 • ۲۵,۰۰۰ تومان
 • آنلاین
 • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


کد تخفیف ۲۰ درصد: ghotbravandi

زبان آلمانی، زبان مخترعان و نوآوران است!

گفته می‌شود که آلمان کشور شاعران و اندیشمندان است. درصد زیادی از دستاوردهای جهان اولین بار در زبان آلمانی به دست آمده است. بنابراین آشنایی با آثار این افراد و خواندن کتاب های زبان اصلی آن ها از مزایای زبان آلمانی می باشد.

بیش از صد جایزه نوبل برای دستاوردهای فیزیک، پزشکی، شیمی، ادبیات و سایر زمینه‌ها به آلمانی ها تعلق دارد. علاوه بر آن، بسیاری از برندگان جایزه نوبل از کشورهای دیگر، در دانشگاه‌های آلمان آموزش دیده اند. بنابراین اگر به دنبال اضافه کردن یک جایزه نوبل به رزومه خود هستید، یادگیری زبان آلمانی جای بدی برای شروع نیست. شاید شما اهداف کوچکتری داشته باشید، و تنها به دنبال خواندن کتاب های برخی از این نابغه ها به زبان آلمانی باشید.

 • زبان آلمانی یک زبان مهم برای اهداف آکادمیک است.
  در حقیقت، آلمانی دومین زبان به عنوان متداول‌ترین زبان علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از دلایل این موضوع این است که بازار کتاب آلمان سومین بازار بزرگ جهان پس از صنایع چاپ و نشر چینی و انگلیسی است. از آنجا که درصد کمی از این کتاب‌ها به زبان‌های دیگر ترجمه می‌شوند، تنها یادگیری زبان آلمانی به شما امکان دسترسی به آن‌ها را می‌دهد ، پس این می تواند یکی از مزایای زبان آلمانی باشد.

 

 • زبان آلمانی راهی به سوی تحصیلات تکمیلی است.
  یکی از دلایلی که زبان آلمانی چنین جایگاه بالایی در جامعه علمی دارد این واقعیت است که دانشگاه‌های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. در سال ۲۰۱۱، این کشور چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان خارجی بوده که برای دانشگاه های  آلمانی اپلای کرده اند.
  علاوه بر آن در کشور آلمان برای تحصیلات تکمیلی، تعدادی دانشگاه‌ با هزینه بسیار پایین یا عدم وجود شهریه وجود دارد. هیچ تعجبی ندارد که محققان و پژوهشگران در آنجا گرد آمده‌اند!  یادگیری زبان آلمانی برای صرفه‌جویی در هزینه های دانشجویی راه حل بسیار خوبی است.

 

 • از مزایای زبان آلمانی ارتباط با بزرگترین نیروگاه اقتصادی جهان است.
  آلمان تنها یک گزینه مناسب برای افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند، نمی باشد، بلکه آن‌هایی هم که در دنیای کسب‌وکار هستند، می توانند این کشور را مورد توجه قرار دهند. آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد جهان است. این کشور مهد بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی و خط مقدم فن‌آوری‌های جدید است.
  در حالی که سیستم آموزشی در آلمان به گونه‌ای تنظیم شده‌است که هر شهروند آلمانی تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارد، اما ارتباط با کسی که به زبان مادری آن ها صحبت می کند، حس خوبی در آن ها ایجاد می کند که همه جا مورد قدردانی قرار می‌گیرد. دانستن زبان شرکای تجاری آلمان می‌تواند به شدت شانس شما را برای ارتباطات موثر و روابط حرفه‌ای موفق افزایش دهد و این از مهمترین مزایای زبان آلمانی می باشد.

 

 • شرکت‌های آلمانی رهبران بازار جهانی هستند.
  برخی از  شرکت‌های آلمانی بیان می کنند که: آیا می‌خواهید با کسب و کاری که رهبر بازار بین‌المللی در حوزه شما است کار کنید؟ داشتن مهارت‌های آلمانی در رزومه تان به شما کمک می کند وارد این حوزه شوید.
  آلمان منزلگاه بسیاری از قدرتمندان اقتصاد جهانی است. شرکت‌های Siemens، Volkswagen, Adidas و  Lufthansa برندها و شرکت های آلمانی هستند که در جهان معروف و شناخته شده هستند. این کشور همچنین میزبان برخی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های تجاری بین‌المللی از جمله CeBIT، بزرگ‌ترین نمایشگاه جهانی فن‌آوری اطلاعات و همچنین نمایشگاه تجاری IFA  است. در نتیجه، از مزایای زبان آلمانی  می توان  به افزایش قابل‌توجه پتانسیل فرصت‌های شغلی شما اشاره کرد.

 

 • زبان آلمانی بیشترین زبانی است که در اروپا صحبت می شود.
  زبانهای انگلیسی، فرانسوی و آلمانی سه زبان رسمی تحادیه اروپا هستند. این زبان به عنوان یک زبان دوم در مرکز و اروپای شرقی می باشد. همچنین زبان آلمانی در جایگاه دهم زبان‌های اصلی دنیا قرار دارد. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان ارتباط با حدود ۱۰۰ میلیون نفر را می دهد که این یکی از فوق العاده ترین مزایای زبان آلمانی می باشد.

از اینرو قصد داریم در وبینار پیشرو با توجه به غنای زبان آلمانی قسمت فعل را مورد بحث قرار دهیم...


سرفصل‌ها


در این وبینار سعی بر آن داریم تا موارد زیر را پوشش دهیم:

 1. تعریفی از فعل
 2. انواع فعل
 3. صرف فعل ها ی باقاعده و هم چنین بی قاعده
 4. ظرفیت افعال
 5. جایگاه فعل در جملات خبری و سوالی
 6. زمان ها
 7. Perfekt,präteritum,präsens,futur   
 8. Trennbare &untrennbare Verben    
 9. افعال انعکاسی
 10. مدال ورب
 11. ساختار جمله
 12. مجهول واکتیو

مدرس وبینار

غزاله کوهی
غزاله کوهی
مدرس تخصصی زبان آلمانی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این وبینار چیست؟
حداقل دانش فعلی مخاطبین این وبینار A1 می‌باشد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این وبینار چیست؟
کاغذ، خودکار یا هر جور وسیله‌ی نوت برداری که دوست دارین.
آیا این وبینار برای سرفصل‌های دیگر نیز ادامه خواهد یافت؟
بله، حتما همینطوره!
پیشنهاد برگزار کننده...
ترجیحا برای استفاده بهتر از محیط وبینار، سعی کنید بجای حضور با تلفن همراه، با لپتاپ و یا تبلت وارد محیط وبینار شوید.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه علامه قطب راوندی

موسسه آموزش عالی علامه قطب راوندی فعالیت خود را در مقطع کارشناسی و با مجوز وزارت علوم از سال ۱۳۷۲ آغاز نمود. این موسسه از سال ۱۳۷۷ با همکاری دانشگاه جامع علمی-کاربردی چندین دوره علمی - کاربردی زبان های خارجی را اجرا کرد و از سال ۱۳۸۲ علاوه بر تداوم ف

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر