کاور
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰

دوره مدیریت حرفه ای دیجیتال مارکتینگ

  • ۱۹۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


بسمه تعالی

** دوره مدیریت حرفه ای دیجیتال مارکتینگ**

 

این رویداد برگزار شده و فیلم و اسلاید های آن موجود هست.

 

شما همچنین می توانید در دوره فشرده دیجیتال مارکتینگ شرکت فرمایید.

 

تاریخ برگزاری: چهارشنبه ۲۵ و پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲

**برگزاری به صورت VIP در هتل ۵ ستاره پارسیان آزادی به صرف افطار**

با ارائه گواهینامه مورد تایید ریاست جمهوری و گواهینامه بین المللی MPT اتریش

ورود فناوری های دیجیتال، ابزارها و روش های بازاریابی و تبلیغات را متحول کرده و نیازمند آشنایی کسب  و کارها  با این تحول جدید است. هزینه ی پایین، قابلیت سنجش، منعطف بودن، خلاقیت و البته الزام به داشتن تخصص و مهارت و نگاه هوشمندانه، برخی از ویژگی های بازاریابی دیجیتال (بازاریابی اینترنتی – بازاریابی آنلاین) است.

    پس از برگزاری ۷ دوره جامع و ۲ دوره پیشرفته در حوزه دیجیتال مارکتینگ و با بررسی نظرات شرکت کنندگان و جهت تخصصی تر شدن مباحث و استفاده مدیران از مباحث مدیریتی دیجیتال مارکتینگ، در سال ۹۸ دوره مدیریت حرفه ای دیجیتال مارکتینگ ویژه مدیران طراحی و برگزار می گردد. در این دوره مباحث مهم مربوط به مدیریت، برنامه ریزی و راهبری دیجیتال مارکتینگ توسط مدیران موفق این حوزه ارائه می گردد.     این دوره توسط فارغ التحصیلان با تجربه دانشگاه صنعتی شریف طراحی و هدایت می شود. برخی از مدرسین این دوره نیز از فارغ التحصیلان موفق دانشگاه صنعتی شریف، مدیران و اساتید باتجربه حوزه دیجیتال مارکتینگ هستند که در حوزه تخصصی خودشان به صورت عملی کار کرده و تجربیات ارزشمندی دارند. در این دوره از تجربیات گروه صنایع غذایی کاله، آژانس گردشگری علی بابا، گروه صنعتی گلرنگ و سایر شرکت های موفق در این حوزه بهره خواهیم برد.  

      سرفصل های دوره: ۱.   نحوه تدوین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ ۲.   طراحی کمپین های دیجیتال مارکتینگ اثربخش ۳.   بودجه بندی در دیجیتال مارکتینگ ۴. یکپارچه سازی دیجیتال و آفلاین در بازاریابی و تبلیغات ۵.   نحوه طراحی شاخص های کلیدی عملکرد KPI 6.   راه اندازی و مدیریت واحد دیجیتال مارکتینگ در سازمان ۷.   روابط عمومی آنلاین و برندینگ دیجیتال ۸.تحلیل داده های دیجیتال و استفاده آن در بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی ۹. بیان تجربیات گروه کاله و سایر مدیران موفق در این حوزه ۱۰. تجربیات آژانس گردشگری علی بابا در تعامل با آژانس های دیجیتال مارکتینگ ۱۱. ریتنشن مارکتینگ و تجربیات جدید الوپیک در فضای دیجیتال ۱۲. تجربیات موفقیت و شکست وبسایت دیوار در دیجیتال مارکتینگ

 

  • شروع: چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ساعت ۲۲:۳۰

آدرس: تهران تهران - برگزاری به صورت VIP در هتل پنج ستاره پارسیان آزادی تهران

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم