رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه 2روزه دیجیتال مارکتینگ مقدماتی( برگزارکننده جهش آکادمی ) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۸ آذر ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه 2روزه دیجیتال مارکتینگ مقدماتی( برگزارکننده جهش آکادمی )

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آشنایی با دوره بازاریابی دیجیتال


 

  راجع به بازاریابی دیجیتال بیشتر بدونیم:

بازاریابی دیجیتال(Digital Marketing) گستره بزرگی از فعالیت ­های بازاریابی را دربر می­گیرد و به معنی مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، بازاریابی دیجیتال به یک تخصص و دانش مورد نیاز برای کسب و کارها  تبدیل شده است و یادگیری و استفاده از آن تأثیر بسیار زیادی در رشد کسب و کارها در انواع حوزه ­ها خواهد داشت.

امروزه افراد بسیاری در حوزه ­های کاری گوناگون علاقمند به یادگیری و کسب مهارت در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال هستند و اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نیست.

همچنین کارشناسان بازاریابی دیجیتال تأثیر بسیاری در روند موفقیت کسب و کارها خواهند داشت و به همان اندازه­ ای که یک کارشناس بازاریابی دیجیتال حرفه­ ای می تواند یک بیزنس را به عرش برساند در مقابل یک کارشناس غیرحرفه ­ای می ­تواند آن را به فرش برساند.

 

 

 

اما جهش آکادمی کارش چیه؟

جهش تفکری خلاق، نوآور و باوری عمیق از میل باطنی گروهی است که پیشرفت ایران را والاترین هدف خود می دانند. دوره های آموزشی جهش در قالب جهش آکادمی برگزار می شود، جهش آکادمی با هدف آموزش مهار ت های نرم و سخت اقدام به برگزاری دوره های مبتدی و پیشرفته می کند.

این دوره ها توسط اساتیدی مجرب  به پیشرفت علمی هر چه بیشتر نیروها در هر محیط کاری کمک میکند. فراتر از آن شرکت در این دوره ها و فراگیری این آموزش ها آمادگی ورود به دنیای استارتاپ را در قالب یک تیم مجرب شکل میدهد.

 

سرفصل ­های دوره بازاریابی دیجیتال مقدماتی

 

 (What is Digital Marketing? (and what is not-

Digital marketing overview-

SEM, SEO and SEA-

 Social Media Marketing-

 Email Marketing, CRM and Automation-

 Mobile/app marketing and models-

 PPA models-

 Understanding the funnel-

 Models and Frameworks-

 CRO and A/B Testing-

 ?What to measure? How to measure-

 Tools you need to know-

 Building your digital marketing team-

 What’s next? - An overview of advanced digital marketing-.

 

 

اتفاق مهمی که بعد از تمام شدن دوره برای شما می افته:

هدف ما از برگزاری این دوره این است که بتوانیم شما را با مفاهیم اصلی بازاریابی دیجیتال آشنا کنیم و همچنین شما را به مهارت هایی که باعث می شود بتوانید شغل موردنظرتان را راحت تر بیابید و موجب افزایش فروش و شناخته شدن کسب و کارتان شوید مجهز کنیم. 

تاکنون 50 دوره آموزشی توسط جهش آکادمی برگزار شده است که  844 نفر در آن­ها شرکت کرده ­اند و از این تعداد 300 نفر آن­ها توانسته ­اند شغل مورد نظرشان را بیابند و جذب بازار کار شوند.

 

روش تدریس دوره ها در جهش آکادمی چطوریه؟

اساتید مجرب مربوط به هر دوره پس از بیان سرفصل های مهم و کاربردی در هربخش و تفهیم مطالب با طرح تمرین های عملی و وقت دادن برای حل و بررسی آن ها و همچنین پرسش و پاسخ موضوع ارائه شده را در ذهن افراد به خوبی جا می اندازند.
مخاطبان جهش آکادمی کیا هستند؟

 

·         استارت آپ ها

·         دانشجویان

·         کارشناسان بازاریابی محتوا

·         برنامه نویسان

·         و همه آدمایی که دوست دارن رشد کنند و چیزهای جدید یاد بگیرن  

 

 

 

 

 

مدرس

واهاگن سرکیسیان
واهاگن سرکیسیان
مدیر مارکتینگ اسنپ تریپ و استراتژیست مارکتینگ گروه اسنپ

"اتوماسیون مارکتینگ می‌تواند در چند ماه باعث رشد فراوانی در کسب‌و‌کارها شود".

از سال ۱۳۸۷ با برنامه‌نویسی PHP و Javascript وارد بازار کار شدم و خیلی زود به سمت SEO و دیجیتال مارکتینگ گرایش پیدا کردم و تا به امروز کارم در حوزۀ مارکتینگ را ادامه داده‌ام. همیشه به یادگیری علاقه داشتم و دارم و در مقطع کارشناسی‌ارشد در رشتۀ E-Business تحصیل کرده‌ام.

آدرس

تهران ولنجک ، میدان شهریاری ، بلوار دانشجو ، دانشگاه شهید بهشتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

جهش

جهش تفکری خلاق، نوآور و باوری عمیق از میل باطنی گروهی است که پیشرفت ایران را والاترین هدف خود می دانند. جهش؛ پروژه ای خواهد بود با قابلیت گسترش به سایر دانشگاه های کشور و نهادهای آموزشی، تا ارتباط موثر و پایدار قشر فرهیخته دانشگاهی و بازار تولید داخل

رویداد های برگزارشده۴۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر