رویداد به پایان رسیده است!
Digital Stars در تاریخ چهارشنبه ۲۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۱ آذر ساعت ۰۸:۳۰

Digital Stars

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


کسب و کارهای نوپا (یا همان Startupها)، برای تشکیل تیم، درک مدل کسب و کار، طراحی محصول، ورود به بازار، رشد کاربران و مشتریان، و توسعه کسب و کار خود سختی زیادی تحمل می کنند و به تنهایی بازار خود را کشف کرده و برای ورود به دنیایی پر از ابهام با هزار اما و اگر پیش می روند.

در شرایط اقتصادی که هر روز انتظار اخبار تازه و غافلگیر کننده داریم، فشارهایی به این زیادی ریسک کسب و کار را بسیار بالا می برد. نیروهای زیادی طلب می کند، و مهارت بالایی نیز نیاز دارد.

اما "همیشه راهی بهتر وجود دارد"؛ برای شرایط پیچیده و بازارهای ناشناخته هم شرکت هایی بوده اند که قبلا این مسیر را با کسب و کار، محصول، یا خدمتی مشابه طی کرده اند و از همه این دانش و توانمندی های ایجاد شده، فقط برای یک یا چند محصول یا خدمت محدود استفاده کرده اند.

هفته دیجیتال ایران با این رویکرد فرصت و مغتنم شمرده و حالا که همه‌ی بازیگران اعم از شرکت‌های فعال، بزرگ و صاحب نام، شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها در لایه‌های مختلف کنار هم جمعند، می‌خواهد طرح یک جهش و ثبت کنه.

 به این ترتیب، علاوه بر کارگاه آموزشی " شراکت کسب و کارهای نوپا با کشورهای بزرگ"، با حضور بازیگران صنایع دیجیتال کشور از سطوح بالا تا لایه های استارتاپی برنامه ریزی کرده تا استارتاپ‌ها و علاقمندان به این موضوع از نزدیک با تجربیات مثبت و منفی بزرگان و نام آشنایان حوزه کسب و کار درزمینه پارتنرشیپ و اثر آن در روند و سیر کسب و کارشان آشنا شوند.

علاوه بر ارایه سخنرانی و نشست تخصصی با حضور فعالان کسب و کارهای نوپا و مجموعه های موفق و صاحب نام، در انتهای این سمینار، با نظر داوران استارتاپ موفق در زمینه مذاکره برای پارتنرشیپ – که از کارگاه آموزشی پارتنرشیپ استارتاپ ها با شرکت های بزرگ تلاش و فعالیت برای مذاکره با شرکت ها را شروع کردند- انتخاب و از آنها تقدیر می شود.

 امیدواریم با حضور و حمایت شما مخاطبین این رویداد گامی موثر برای حرکت رو به جلو اکوسیستم استارتاپی کشور برداره.

 

اینکه

شرایط اقتصادی فعلی کشور چه نقش و اثری روی اکوسیستم نوآوری داره

و

چه راهکارهایی برای برون رفت کسب و کارهای نوپا از بحران پیش رو میشه ارایه داد

موضوعاتی است که قراره با حضور شما به آنها برسیم 

این رویداد با توجه به شرایط کنونی کشوردنبال شکل‌دهی نگاهی نو در جهت حرکت اکوسیستم نوآوری هست تا همه بتوانیم در این شرایط با استراتژی برد-برد کنار هم کسب‌و‌کارهای موفقی داشته باشیم و طوری برنامه‌ریزی شده که کسب‌و‌کارهای نوپا با استفاده همزمان از کارگاه آموزشی و حضور در این سمینار می‌توانند استفاده حداکثری از این فرصت داشته باشند.

 منتظرتون هستیم.

 

زمان‌بندی

چهارشنبه 21آذرماه
عنوانشروعپایان
Digital Stars
اختتامیه (Digital Cup و فینال لیگ اینترنت اشیاء)

سخنرانان

محمدحسین حمیدی
محمدحسین حمیدی
مشاور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات
نماینده شرکت همکاران سیستم
نماینده شرکت همکاران سیستم
روح اله رحمانی
روح اله رحمانی
معاون نوآوری دیجی کالا

برگزار‌کننده

آواتار

آیوتیک

مرکز نوآوری و شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء

رویداد های برگزارشده۲۳
  • شروع: چهارشنبه ۲۱ آذر ساعت ۰۸:۳۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۱ آذر ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران تهران، تهران تهران، طرشت شمالی، بلوار شهید تیموری، پلاک 180 پژوهشکده علم و فناوری انرژی شریف