رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

وبینار استخدام بازاریاب و تیم سازی

 • آنلاین
 • رایگان
 • سعید تقدسی
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

دوره تخصصی مدیریت پروژه چابک با تمرکز بر اسکرام

 • آنلاین
 • ۱,۵۷۰,۰۰۰ تومان
 • باشگاه مهارت و اشتغال امیرکبیر
شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

وبینار عصرانه فروش (کوچینگ تیم فروش)

 • آنلاین
 • ۴۹,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

اولین دوره DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
کاور
"تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی" در تاریخ پنج‌شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات دوره

آکادمی همراه برگزار می‌کند:

دوره‌ی آنلاین 14 ساعته(دسترسی به ویدئو کامل دوره برای شرکت‌کنندگان) "تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی" با حضور اساتید برتر حوزه منابع انسانی داخل و خارج کشور.

 

فرآیند تحول دیجیتال، یکی از ترندهای جدید در حوزه مدیریت منابع انسانی است که به تازگی و با شیوع ویروس کرونا در کشورمان و در میان برخی کسب و کارهای حوزه دیجیتال و تکنولوژی اهمیت دو چندان پیدا کرده است. ما در طراحی دوره سعی داشتیم تا با بهره‌گیری از تجارب خبرگان این حوزه در داخل و خارج کشور و همچنین مجموعه‌های موفق در پیاده‌سازی فرایندهای تحول دیجیتال در بخش منابع انسانی، ضمن ارائه سرفصل‌ها و محتوای جامع موجود در این حوزه، تربیت، توسعه و توانمندسازی منابع انسانی در اکوسیستم دیجیتال کشور را نیز مدنظر قرار دهیم.

 

** عواید حاصل از دوره صرف هزینه‌های مسوولیت اجتماعی آکادمی همراه خواهد شد. **

 

 

دوره تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی

در دوره "تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی" ما ضمن آشنایی با مفهوم تحول دیجیتال و الزامات آن، به نقش منابع انسانی در تحولات دیجیتال و همچنین چگونگی تحول فرآیندهای اصلی منابع انسانی (جذب و استخدام، آموزش و توسعه، مدیریت عملکرد و تجربه کارمندی) در تحول دیجیتال خواهیم پرداخت. سپس با تحولات سازمان‌ها در عصر دیجیتال که شامل پیش‌بینی آینده فضاهای کاری، سازمان به مثابه پلت‌فرم، الگوهای مدیریت و رهبری در عصر دیجیتال و مواردی از این دست خواهیم پرداخت. سپس دو ابزار تکنولوژیکی مهم در این حوزه (هوش مصنوعی و فضای ابری) را معرفی کرده و با کارکردهای آن در بحث مدیریت منابع انسانی آشنا می‌شویم. پس از اشنایی با مفاهیم و کلیات، در قالب چند پنل سخنرانی با بهین‌روش‌های این حوزه و همچنین چند نمونه موفق داخلی پیاده‌سازی شده با حضور مدیران منابع انسانی این شرکت‌ها آشنا خواهیم شد. در انتهای دوره نیز با اصول و روش‌های مدیریت تغییر برای پیاده‌سازی تحول دیجیتال در سازمان‌ها آشنا خواهیم شد.

 

عناوین و سرفصل‌های دوره:

 • پیش‌دوره و مقدمه (کلیات تحول دیجیتال، تحول دیجیتال فرآیند انسان‌محور)
 • نقش منابع‌انسانی در تحول دیجیتال (اثرات تحول دیجیتال بر منابع‌انسانی، الزامات تحول دیجیتال در مدیریت منابع‌انسانی)
 • تحول فرآیندهای منابع‌انسانی در تحول دیجیتال (جذب و استخدام، آموزش و توسعه، مدیریت عملکرد و تجربه کارمندی)
 • تحول سازمان‌ها در عصر دیجیتال (پیش‌بینی آینده فضاهای کاری، تحولات ساختار سازمانی یا سازمان به مثابه پلت‌فرم، فرهنگ سازمانی در عصر دیجیتال، الگوهای انجام کار در عصر دیجیتال)
 • برنامه‌ریزی چابک به سبک OKR
 • کاربرد تکنولوژی‌ها در تحول دیجیتال منابع‌انسانی (هوش مصنوعی و فضای ابری)
 • بهین‌روش‌ها و نمونه‌های موفق (بررسی تجربه مجموعه‌های موفق ایرانی و خارجی مثل اسپاتیفای)
 • مدیریت تغییر (اصول و روش‌های مدیریت تغییر، الگوهای تغییر و تحول)

نحوه دسترسی به محتوای دوره

ثبت‌نام‌کنندگان در دوره "تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی" از تاریخ 19 مهرماه 1399 طبق زمان‌بندی اعلام شده، می‌توانند با مراجعه به سایت آکادمی همراه (hamrah.academy) به محتوای دوره دسترسی پیدا کنند. لازم به ذکر است که حضور شما در تاریخ و ساعات اعلام‌شده اجباری نبوده و با ثبت‌نام در دوره، محتوای آن برای همیشه در دسترس شما خواهد بود و با مراجعه به سایت آکادمی همراه می‌توانید چندین بار محتوای دوره را تماشا نمایید.

سخنرانان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
تعریف کلیات تحول دیجیتال (دکتر مصطفی مرشدی)۱۹ مهر - ساعت ۱۸:۰۰۱۹ مهر - ساعت ۱۸:۵۰

برگزارکنندگان

سوالات متداول

بله - در انتهای دوره به شرکت‌کنندگانی که تمامی سرفصل‌های دوره را مشاهده نمایند مدرک دوره تحول دیجیتال در مدیریت منابع انسانی اعطا خواهد شد.
محتوای دوره به مرور در فاصله زمانی ۱۹ مهرماه تا ۸ آبان‌ماه ۱۳۹۹ در سایت آکادمی همراه بارگزاری خواهد شد و ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده به این محتوا دسترسی پیدا کنند. در انتهای دوره فرصتی برای رفع اشکال شرکت‌کنندگان اختصاص داده می‌شود تا بتوانند سوالات خود را در مورد سرفصل‌های ارائه‌شده از اساتید دوره بپرسند. پس از آن مخاطبین طی یک فرآیند که از ابتدای دوره آغاز شده ارزیابی می‌شوند و از نفرات برتر برای شرکت در کارگاه حضوری یک روزه با حضور برخی اساتید دوره و مدیران همراه‌اول دعوت بعمل می‌آید.
مدرک دوره برای تمامی شرکت‌کنندگانی که همه سرفصل‌های ارائه‌شده در دوره را مشاهده کرده باشند، تعلق خواهد گرفت. ارزیابی انتهای دوره و معرفی نفرات برتر تنها به منظور شناسایی افراد مستعد در این حوزه و دعوت به کارگاه حضوری با حضور اساتید دوره و مدیران ارشد همراه‌اول انجام می‌گیرد.
خیر - شرکت در کارگاه حضوری و برنامه‌ی تدارک دیده‌شده برای نفرات برتر هیچ هزینه‌ای برای آن‌ها نخواهد داشت و صرفا به عنوان هدیه‌ای ویژه از طرف آکادمی همراه برای نفرات برتر دوره طراحی شده است.
تیم آکادمی همراه از ابتدای دوره در حال رصد و ارزیابی شرکت‌کنندگان به منظور شناسایی افراد مستعد در این حوزه است. در انتهای دوره نیز ارزیابی کلی شرکت‌کنندگان انجام گرفته و نفرات برتر شناسایی و برای حضور در کارگاه یک‌روزه دعوت بعمل می‌آید. در این کارگاه که با حضور برخی از اساتید دوره و همچنین مدیران ارشد همراه‌اول برگزار خواهد شد، برنامه‌های آموزشی بصورت مسابقه‌ای برای دوستان درنظر گرفته شده که در انتهای آن نیز از تیم‌های برتر با اعطای جوایزی تقدیر بعمل خواهد آمد. یک سورپرایز ویژه هم برای شرکت‌کنندگان در کارگاه خواهیم داشت که در روز کارگاه مشخص می‌شود.
خیر - دوستان ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند تا با یکبار ثبت‌نام در دوره، همیشه به محتوای آن دسترسی داشته باشید. ولی دقت داشته باشید برای دریافت مدرک دوره بایستی در یک بازه زمانی مشخص محتوای دوره را مشاهده نمایید.
خیر - هر بلیت برای دسترسی یک نفر به محتوای دوره تعریف شده است و امکان اشتراک‌گذاری ویدئوها با دوستانتان وجود ندارد. البته ما تخفیف‌های ویژه‌ای برای کسانی که بصورت گروهی ثبت‌نام می‌کنند در نظر گرفتیم که می‌توانید از این تخفیفات گروهی استفاده نمایید.
مدت زمان تقریبی دوره ۱۶ ساعت و در یک بازه زمانی حدودا ۲۰ روزه در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد.
مدیران، مشاوران و کارشناسان منابع‌انسانی سازمان‌ها و شرکت‌ها و همچنین دانشجویان رشته‌های مدیریتی به ویژه حوزه منابع انسانی و در آخر نیز صاحبان و مدیران ارشد شرکت‌ها و کسب‌وکارهای نوپا
۴۰۸۹
دنبال کننده
۳۰
کل رویدادها

تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی اکوسیستم دیجیتال...

بیشتر از ۲۲۰ نفر (۸۷%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.