رویداد به پایان رسیده است!
پل نوآوری دیجی کالانکست در دانشگاه زنجان در تاریخ دوشنبه ۵ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۴ اسفند ساعت ۱۵:۰۰

پل نوآوری دیجی کالانکست در دانشگاه زنجان

  • رایگان
  • زنجان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


پل نوآوری؛ پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه

ارتباط بین صنعت و دانشگاه یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار بر وضعیت اقتصادی هر جامعه‌ای است. در دانشگاه‌ها افراد متخصصی تربیت می‌شوند که می‌توانند با به‌کارگیری علم خود در صنعت، باعث رشد اقتصادی شوند؛ در نتیجه اگر بین صنعت و دانشگاه در جامعه ارتباطی وجود نداشته باشد، ایده‌ها و پروژه‌های دانشگاهی در کتابخانه دانشگاه‌ها و فولدر کامپیوترها باقی می‌مانند و امکان استفاده از تکنولوژی‌ها و علم روز دنیا در صنعت کشور امکان‌پذیر نخواهد شد.

متاسفانه در کشور ما فاصله بین صنعت و دانشگاه زیاد است و با وجود اینکه ایران، از نظر تعداد مقالات علمی در اکثر زمینه ها بالا است، بطور مثال در زمینه هوش مصنوعی رتبه اول را در بین کشورهای اسلامی و رتبه ۱۶ را در تمام دنیا دارد؛ اما کسب‌وکارهای بسیار کمی بر پایه  تکنولوژی های نوآور در ایران وجود دارند. به همین منظور، دیجی‌کالانکست با همکاری و حمایت دانشگاه زنجان، انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه زنجان و ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوره ششم مجموعه رویدادهای «پل نوآوری» را در دانشگاه زنجان برگزار خواهد کرد.

هدف از برگزاری این رویداد، حمایت از پژوهش‌های دانشگاهیان، تشریح موضوعات پروژه‌ها در جهت رفع چالش‌های صنعت در زمان حال و آینده است. در این مجموعه رویدادها سخنران‌هایی از مدیران ارشد شرکت‌های مطرح از جمله دیجی‌کالا، اساتید مطرح دانشگاه‌ها و روسای سازمان‌های فناور و… حضور دارند و چالش‌های موجود در صنایع مختلف را مطرح می‌کنند. 

در دانشگاه زنجان این رویداد دو روزه خواهد بود. روز اول ارائه مسائل و چالش های پژوهشی، ایده های استارتاپی و سرمایه گذاری مطرح می شود و روز دوم مشاوره بیزینسی، جلسات فرصت سرمایه گذاری، چالش برنامه نویسی و امکان ثبتنام در کمپ استارتاپی دیجی کالانکست برگزار می شود. متقاضیان، شرکت ها و استارتاپها برای هماهنگی های قبلی به آدرس ایمیل زیر ایمیل بزنند : 

Start@digikalanext.com

شرکت در این رویداد شرایط خاصی ندارد و تمام علاقه‌مندان، متخصصان و پژوهشگران رشته‌های تحصیلی مختلف فنی، علوم پایه، علوم انسانی و مدیریت می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

*لازم به ذکر است که این رویدادها به صورت رایگان برگزار می‌شوند و ورود برای عموم آزاد است*

 

 

 

 

سخنرانان

دکتر روح الله رحمانی
دکتر روح الله رحمانی
رئیس هیئت مدیره دیجیکالانکست
امیر صالحی
امیر صالحی
مدیرعامل دیجیکالانکست
دکتر محسن افشارچی
دکتر محسن افشارچی
هیئت علمی گروه هوش مصنوعی

برگزار‌کننده

آواتار

دیجی کالا نکست

رویداد های برگزارشده۵
  • شروع: یک‌شنبه ۴ اسفند ساعت ۱۵:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۵ اسفند ساعت ۱۸:۰۰

آدرس: زنجان زنجان، بلوار دانشگاه، دانشگاه زنجان