رویداد به پایان رسیده است!
استراتژی بازاریابی دیجیتال در تاریخ جمعه ۲۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۴ آبان ساعت ۰۸:۳۰

استراتژی بازاریابی دیجیتال

 • رایگان
 • یزد
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


طراحی و تدوین استراتژی بازاریابی RACE

 

همانطور که از نامش پیداست، بازاریابی مجموعه ای  از فعالیت ها در راستای بقا سازمان و کسب وکارهاست. این فرآیند نقش بسیار مهم و غیر قابل انکار را در پایداری سازمان ها دارند. فیلیپ کاتلر اینگونه تعریف میکند:
بازاریابی، دانش و هنر کشف، خلق و ارائه‌ی ارزش، با هدف تأمین نیازهای یک بازار هدف، هم‌زمان با کسب سود است.

 

بازاریابی، نیازها و خواسته‌های تأمین نشده را تشخیص می‌دهد؛ بازارِ آن‌ها را تعریف کرده، حجم این بازار را اندازه گیری و سود بالقوه‌اش را برآورد می‌کند. مشخص می‌کند که کدام بخش از بازار را می‌تواند بهتر تأمین کند؛ و سپس محصولات و خدمات مناسب را طراحی و ترویج می‌کند.

 

امروزه آسانی دسترسی به تکنولوژی برای همه، فضای بازاریابی دیجیتال را رقابتی و پیچیده کرده است. بنابراین بازاریابان دیجیتالی به طراحی و تدوین استراتژی اهمیت ویژه ای دهند چرا که سنگ بنای تمام فعالیت های بازاریابی و رسیدن به اهداف سازمان خواهد بود.  دید کل نگر و سیستمی به این طرح همه جانبه، عاملی می شود تا فرصت ها و موانع پیش رو از قبل رویت شود و برای استفاده یا عبور از آنها آماده شویم.

 

منظور از استراتژی بازاریابی دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ اقداماتی مانند: زمان بندی، تعیین اولویت ها، بررسی و… است که کمک می‌کند به اهدافتان دست یابید و حضوری موثر در فضای مجازی یا آنلاین داشته باشید.

 

درنظر سنجی  انجام شده، نتایج نشان‌دهنده پیشرفت‌های بزرگی طی این سال‌ها در حوزه طراحی و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال بوده است. چند سال پیش حدود دو سوم تا سه چهارم شرکت‌ها برنامه بازاریابی دیجیتالی نداشتند. در حال حاضر این تعداد در آخرین نظرسنجی به ۴۹ درصد کاهش یافته، البته این مقدار هنوز هم به نسبت زیاد است و بدین معناست که تقریبا نیمی از آنها هنوز هم امور دیجیتالی خود را بدون هیچ استراتژی خاصی پیش می‌برند. عدم تمرکز برند ها و بیزینس ها بر روی استراتژی می‌تواند نشان دهنده ی علت بیشتر مشکلات در روند بازاریابی دیجیتال باشد.

 

فریم ورک استراتژی بازاریابی RACE  ، به این منظور خلق شد تا روشی ساختارمند برای مدیریت و برنامه ریزی فعالیت های بازاریابی را دیجیتال مارکترها مهیا کند. در این دوره به چگونگی طراحی و تدوین آن با تجربیات عملی می پردازیم.

چرا RACE  ؟

مدل برنامه ریزی RACE  این امکان را میدهد تا از طریق چارچوبی آسان و مشخص، کسب و کارهای کوچک و بزرگ را راهبری کنیم و همزمان از فرصت ها و پتاسیل های موجود در فضای دیجیتال مارکتینگ بهره ببریم، همچنین توسط شاخص های سنجش عملکرد ابعاد سازمان را بهبود و توسعه ببخشیم.

 

بازار کار
کسب و کارهای تجارت الکترونیک با سرعت زیادی در کشور و جهان رشد می کنند، حرکت به سمت اهداف و بقا در فضای رقابتی اجتناب ناپذیر است. از این رو به دنبال افرادی هستند تا با نگرشی نوین، تحول و تدوام پایدار را برای آنها به ارمغان بیاورند. کافی است در سایت های کاریابی داخل کشور یا خارج از ایران جستجو کنید تا اهمیت و بازار کار رو به رشد این حوزه را متوجه شوید.

 

ماشین پولسازی خود را راه اندازی کنید و تبدیل به یک مارکتر حرفه ای شوید.

 

پس از شرکت و تمرین عملی در این دوره، قادر خواهید بود برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ استراتژی بازاریابی تهیه کنید و پیشنهاد خود را به آنها دهید. اهمیت استراتژی RACE  برای مارکترها بسیار مهم است و بدون استراتژی، حرکت بی هدف است!

 


اطلاعات دوره


 

زمان دوره:

۱ روز، ۸ ساعت

جمعه، ۲۴ آبان: ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴ تا ۱۸

 __________________________________________

محل تشکیل دوره:

یزد-صفاییه-بلوار شهید قندی-میدان ریاضی-طبقه فوقانی ساختمان قادری نسب- مکتب خانه دانش

   __________________________________________

هزینه دوره:

۲۸۸ هزار تومان

__________________________________________

 


مخاطبان دوره


 • مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها
 • مدیران و متخصصان فروش و بازاریابی
 • مدیران و متخصصان R&D
 • صاحبان استارتاپ‌ها و کسب و کارهای
 • علاقمندان به حوزه کسب و کار الکترونیک

سرفصل‌ها


 • استراتژی بازاریابی چیست؟
 • انواع استراتژی
 • عناصر کلیدی فریم ورک RACE
 • بررسی نمونه پروژه عملی
 • برنامه بازاریابی
 • کمپین و تاکتیک های بازاریابی
 • سنجش مستمر KPI

سوابق مدرس


حسین کریمی که هم‌اکنون مدیریت توسعه کسب‌وکار هلدینگ بزرگ مشاوره مهندسی و سرمایه‌گذاری رادوین را بر عهده دارد، سابقه مدیریت استراتژی دیجیتال مارکتینگ فلایتیو و سرپرست دیجیتال مارکتینگ ریحون را بر عهده داشته است و به بیش از ۱۰ ها استارت‌آپ معتبر ایرانی، مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌‌دهد.

سخنرانان

حسین کریمی
حسین کریمی
دیجیتال مارکتر

آدرس

یزد یزد-صفاییه- میدان ریاضی- نبش قندی۲۲-ساختمان قادری نسب-هلدینگ مکتب‌خانه دانش یزد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

هولدینگ آموزشی مکتب‌خانه دانش

بزرگ‌ترین هولدینگ آموزشی یزد

رویداد های برگزارشده۱۷
رویداد های فعال۰