رویداد به پایان رسیده است!
هشتمین دورهمی « در مسیر بازاریابی دیجیتال» در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هشتمین دورهمی « در مسیر بازاریابی دیجیتال»

شروع:
پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۸ ۲۰:۰۰
مکان: تهران
هشتمین دورهمی « در مسیر بازاریابی دیجیتال»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا در مسیر بازاریابی دیجیتال ؟

 

بازاریابی دیجیتال مثل هر کار دیگه‌ای مسیری پر پیچ و خم داره و گذر از همه موانع آن خیلی سخت و زمانبره.

لازم نیست در مواجهه با مشکلات مجددا چرخ را اختراع کنیم ! فقط کافیه از تجربه دیگران استفاده کنیم.

در مسیر بازاریابی تشکیل شده از افرادی که در این مسیر پر پیچ و خم هر کدام به اندازه ای تجربه ای دارند و با اشتراک گذاری تجاربشون به همدیگه کمک می‌کنند.

برنامه ما در این دورهمی‌ها اینه که ابزارهای این حوزه رو معرفی کنیم، وبسایت تحلیل کنیم و مهم تر از همه اینکه راحت بتونیم سوال بپرسیم!

 

دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال، بهترین فرصت برای پرسش و پاسخ است

 

 

 

 

در این دورهمی قراره چه کاری انجام بدیم؟

 

در این دورهمی قرار است وب سایت «ابر آروان» توسط حسین وحدانی، کیارش آمالی‌وند و مجید کثیری مورد بررسی قرار بگیرد. حسین وحدانی، موضوع محتوای سایت را مورد توجه قرار می‌دهد. کیارش آمالی‌وند بحث UI و UX را بررسی می‌کند و مجید کثیری هم روابط عمومی (آنلاین و آفلاین) ابر آروان را پایین و بالا خواهد کرد. حسین وحدانی و کیارش آمالی وند را از دورهمی پنجم در خاطر دارید و می‌شناسید. مجید کثیری را احتمالاً با اخبار رسمی می‌شناسید. در واقع، سه تا «کاربلد» قرار است تجربیاتشان را با بررسی یک Case Study ایرانی و «شخم‌زدن» آن از منظرهای مختلف با شما به اشتراک بگذارند. لودرِ نقدِ هشتمین دورهمیِ در مسیرِ بازاریابیِ دیجیتال این بار قرار است از روی ابر آروان رد شود و کیست که دلش نخواهد موقع لودرسواریِ خبره‌ها، آنجا باشد؟

 

البته اصل موضوع دورهمی هم شبکه‌سازی و گپ و گفت صمیمانه و پرسش و پاسخ است که بخش جدانشدنیِ همۀ دورهمی‌هایِ در مسیرِ بازاریابیِ دیجیتال بوده، هست و خواهد ماند! اصلاً ما دورهم جمع می‌شویم که با هم گپ و گفت کنیم و حالا شاید دو سه تا ارائه هم کنارش داشته باشیم!!! 

 

اصل دورهمی، پرسش و پاسخ و شبکه‌سازیه

 

 

چه کسانی می‌توانند در این دورهمی شرکت کنند؟

با هر سطح دانشی که در حوزه دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه داشتن به کسب و کار در فضای آنلاین می‌توانید در دورهمی ما شرکت کنید. حتی اگر صاحب یک کسب و کار غیر آنلاین هستید و دوست دارید بدانید که در این فضا چه خبر است، دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال جای شما است. اگر به دنبال خبره‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ هم می‌گردید، اینجا بهترین جایی است که می‌توانید مستقیم با آنها صحبت کنید. اگر در ابتدای راه هستید، اینجا جایی است که  می‌توانید مسیرهای خوبی برای شروع پیدا کنید. 

البه در کل، برای این دورهمی بهتر است آشنایی مختصری با مباحث بازاریابی دیجیتال از جمله مطالب حوزه محتوا و طراحی و روابط عمومی آنلاین داشته باشید. اگر خودتان خبرۀ حوزه هستید، ممکن است موضوعات مطرح شده، برای شما بُعد آموزشی نداشته باشند اما حتی شما هم نیاز به برقراری ارتباط موثر با سایرین دارید بنابراین شما هم باید اینجا باشید. 

 

دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال، جایی برای همه

این دورهمی کجا برگزار میشه؟

 

این دورهمی در یک دانشگاه فوق‌العاده، یعنی دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. این هم تصویر سالن. فقط خیالتان راحت باشد که شرکت‌کنندگان در دورهمی این عزیزان نیستند! قرار است شما باشید! این عکس فقط برای آشنایی شما با سالن انتخاب شده و این، یک رویداد دیگر است و مطمئن باشید هیچ ربطی به دورهمی ما ندارد!

 

سالن همایش دانشگاه خاتم

 

 

تهران - خیابان ملاصدرا- خ شیراز شمالی - خ حکیم اعظم - پلاک 30 - دانشگاه خاتم

 

تلفن مستقیم در مسیر بازاریابی دیجیتال برای کسب اطلاعات بیشتر: 09359456542

 

 

حضور در این دورهمی رایگان است اما ...

در واقع دورهمی‌های در مسیر بازاریابی دیجیتال رایگان هستند. اما گفتیم حالا که دور هم جمع می‌شویم بتوانیم کمکی هم به خیریه کنیم. اینطور، حال دلمان هم بهتر میشود. از آنجا که کل هزینه برگزاری مراسم را حامیان مالی تامین می‌کنند و دانشگاه خاتم هم با مساعدت جناب دکتر طهرانی، سالن را رایگان در اختیار ما قرار داده است، تمام پرداختی شما عزیزان به صورت کامل برای امر خیر اختصاص داده می‌شود. مثل دورهمی‌های قبلی، با انتشار رسید واریز، شما را در جریان پرداخت آن قرار می‌دهیم.

 

درآمد حاصل از ثبت نام دورهمی‌ اول به حساب خیریه کودکان پروانه ای (EB) و درآمد حاصل از ثبت‌نام دورهمی سوم و چهارم هم به حساب خیریه سرای‌مهراوتیسم واریز شد. درامد دورهمی پنجم برای کودکان کار هزینه شد و درآمد دورهمی ششم هم برای تجهیز مدرسه در شیرآباد زاهدان (با همکاری انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی) واریز شد. نیمی از درآمد دورهمی هفتم برای خرید کفش و لباس کودکان محروم هزینه شد و نیم دیگر برای خرید دارو برای شیرخواران شیرخوارگاه آمنه.

 

تمام پرداختی شما در این دورهمی هم انشاالله با حمایت حامیان عزیز دورهمی، به امر خیر اختصاص خواهد یافت. 

 

سخنرانان

حسین وحدانی

حسین وحدانی

نویسنده، روزنامه‌نگار، کپی‌رایتر

- مدیر بازاریابی تجارت الکترونیک بهار
- مشاور بازاریابی محتوا

کیارش آمالی وند

کیارش آمالی وند

طراح تجربه کاربری

طراح تجربه کاربری دیجی کالا

مجید کثیری

مجید کثیری

استراتژیست روابط عمومی

مدیرعامل اخبار رسمی

عادل طالبی

عادل طالبی

استراتژیست کسب و کارهای آنلاین

عضو هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی، معاون اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب تهران، مدیرمسئول رسانه دیجیتال سرزمین تیزهوش‌ها، مدیر فروشگاه اینترنتی کتابم کو، مدیر نشر برآیند (ناشر تخصصی کتاب‌های حوزه کسب و کار آنلاین)

زمان‌بندی

پنج‌شنبه 29 فروردین 98
عنوانشروعپایان
پذیرش و شبکه سازی ۱۵:۰۱۱۵:۴۹
خوش آمدگویی و معرفی ۱۵:۵۰۱۵:۵۹
کیارش آمالی‌وند، تجربه کاربری وب سایت ابر آروان۱۶:۰۰۱۶:۴۹
پرسش از کیارش آمالی‌وند۱۶:۵۰۱۶:۵۹
حسین وحدانی، محتوای وب سایت ابر آروان۱۷:۰۰۱۷:۴۹
پرسش از حسین وحدانی۱۷:۵۰۱۷:۵۹
پذیرایی و شبکه‌سازی۱۸:۰۰۱۸:۵۹
مجید کثیری، روابط عمومی ابر آروان۱۹:۰۰۱۹:۴۹
پرسش از مجید کثیری۱۹:۵۰۱۹:۵۹
پرسش و پاسخ عمومی۲۰:۰۰۲۰:۲۹
خداحافظی۲۰:۳۰۲۰:۴۵
دریافت عکس‌های دورهمی۲۲:۳۰۲۳:۰۰
به اشتراک گذاری عکس‌های دریافت شده!۲۳:۰۰۲۴:۰۰

آدرس:تهران تهران - خیابان ملاصدرا- خ شیراز شمالی - خ حکیم اعظم - پلاک 30 - دانشگاه خاتم