رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه زبان: اکران مستند انگلیسی و بحث آزاد (Documentary Night) در تاریخسه‌شنبه ۱۲ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه زبان: اکران مستند انگلیسی و بحث آزاد (Documentary Night)

شروع:‌
در ۲ سانس
کارگاه زبان: اکران مستند انگلیسی و بحث آزاد (Documentary Night)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 همراهان گرامی، هدف نهایی یادگیری زبان انگلیسی استفاده از آن در کسب دانش و مهارت و پیشرفت شخصی و اجتماعی است. گاه به نظر می رسد این هدف اصلی در لابه لای تبلیغات استراتژی ها و نرم افزارهای یادگیری زبان انگلیسی، روش های نمره آوردن از تافل و آیلتس، تکنیک های معجزه گر یادگیری زبان در خواب! و... کلا فراموش شده است. 

این دو جلسه اکران مستند و بحث آزاد (واقعا آزاد به این معنا که هر شرکت کننده فعال در چند دقیقه ای که زمان صحبت پیدا می کند صرفا  ایده های خود را منتقل می کند یا به سوالی پاسخ می دهد و هیچ گونه حالت کلاس زبان وجود نداشته و هیچ کس حق اصلاح صحبت دیگران را ندارد حتی من!) برای بازگرداندن شما به اهداف اصلی یادگیری زبان یعنی برقراری ارتباط موثر طراحی شده است و البته به دلیل جنبه تبلیغاتی (تبلیغ دوره های تابستانی زبان) رایگان می باشد (البته به شرط حضور: یعنی شما وجه جلسه را پرداخت می کنید و اگر غیبت نکردید به کارت شما در طی 2 روز بازگردانده می شود).

برای هر جلسه یک مستند انگلیسی جذاب برای عموم (از شبکه های BBC Discovery National Geographic ...) انتخاب شده و در سه بخش اکران می شود. پس از هر بخش، افراد متناسب با نقش های در نظر گرفته شده برای آنها (در ابتدای جلسه) به بحث و گفتگو می پردازند. من نقش هدایت کننده بحث را خواهم داشت و البته افرادی هم به صورت مستمع آزاد حاضر خواهند شد که در ردیف بیرونی مستقر شده و صرفا بیننده مستند و شنونده بحث ها خواهند بود (تا به مرور با شنیدن اشتباهات فاحش دیگران اعتماد به نفس پیدا کرده! و در جلسات بعد به شرکت کننده هایی فعال بدل شوند).

موضوع کلی هر مستند (و نه جزییات و عنوان آن) شب قبل از جلسه برای شما ایمیل می شود.

سپاس از همراهی شما

بهروز سلطانی

آدرس:تهران تهران در فاصله سه دقیقه پیاده تا میدان انقلاب، خ 12 فروردین، خ شهدای ژاندارمری (سمت غرب)، فرهنگ سرای ایده