کاور
"بیست و یکمین کارگاه رایگان خودکاوی در راه اندازی کسب و کار " در تاریخ چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۲۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

بیست و یکمین کارگاه رایگان خودکاوی در راه اندازی کسب و کار

کارگاه تعاملی خودکاوی در راه اندازی کسب و کار

 

    + تست رایگان خودکاوی و تفسیر نتایج آن
    + آشنایی با چهار مهارت پایه تا کسب و کار

 

داستان شکل گیری این سلسله کارگاه‌ها

هر بار که کارگاه تعاملی خودکاوی در راه اندازی کسب و کار را برگزار می‌کردیم مواجه می شدیم با عکس العمل‌های متفاوت کسانی که آمده بودند تا ویژگی‌های خودشان را در کسب و کار بیشتر بشناسند. گاهی با انکار مواجه می‌شدیم، گاهی با ناباوری و گاهی با خوشحالی از آنچه که از خود دانسته اند.

این کارگاه همیشه به عنوان کارگاه پیش نیاز برای دوره جامع چهار مهارت پایه تا کسب و کار دکتر اسکیل برگزار می‌شده است و فقط ثبت نام کنندگان قطعی این دوره امکان شرکت در آن را داشتند. اما بنابر بازخوردهای  دیگران به این نتیجه رسیدیم که این پیش‌نیاز رایگان را، از دوره جدا کرده و امکان استفاده از آن را برای همه ایجاد کنیم.

 

موضوع از چه قرار است؟

شما در این کارگاه با چند آزمون‌ علمی-تعاملی خودکاوی در کسب و کار مواجه می شوید و ما به شما در تفسیر نتایج این آزمون‌ها برای شناخت بهتر خودتان کمک خواهیم کرد.

در پایان این کارگاه، شما یک برگه گوهرشناسی کسب و کاری دارید که با داشتن آن می توانید تصمیمات بهتری برای کسب و کارتان بگیرید. در واقع داستان راجع به دانه های مروارید نهفته در وجودتان است که با غواصی در خود، آنها را می یابید تا بتوانید آنها را در کسب و کارتان به کار بگیرید.

 

شناخت گوهر وجود - سعید ابراهیمیان

 

یک تیر و سه نشان !

در واقع این کارگاه، حاصل ترکیب سه رویدادی است که قبلا به عنوان پیش نیاز دوره تعاملی چهار مهارت پایه تا کسب و کار دکتر اسکیل برگزار می‌شده است:

 1. تست خودکاوی در راه اندازی کسب و کار : این آزمون به شما کمک می کند که ضمن شناخت خود از امکان بکارگیری ویژگی‌های ذاتی و اکتسابی‌تان در بهبود یا راه اندازی کسب و کارتان آگاه شوید و بدانید چه نیازهایی در حال هدایت شما هستند.

 2. گپ و گفت دوستانه : اگر دغدغه راه‌اندازی یا بهبود کسب و کار خود را دارید یک گپ و گفت دوستانه برای آشنایی شما با راهکارهای مجموعه دکتر اسکیل خواهیم داشت. 

 3. خلق اولین سنجه‌ی زندگی‌تان: شما در این کارگاه، خلق اولین سنجه‌ی زندگی خودتان را تجربه خواهید کرد. سنجه ها به شما کمک خواهند کرد که در یک آینه درست خود را ببینید، در آینه کج و معوج شما هر قدر هم که زیبا باشید باز هم زشت دیده می شوید. این سنجه‌ها به شما کمک می کند آنگونه که شایسته است رشد کنید و کسب و کاری متناسب با حال دلتان داشته باشید.

 

 

اینستاگرام دکتر اسکیل | DrSkill سعید ابراهیمیان

 

کانال تلگرام دکتر اسکیل | DrSkill

 

 

 

سخنرانان

سعید ابراهیمیان
سعید ابراهیمیان
بنیانگذار ISB آکادمی

سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد.

وی در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد و در طی 3 سال توانست بیش از 20 هزار مشتری را جذب کند.

وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است.

سوالات متداول

اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
کاغذ برای نوشتن و چند خودکار رنگی !
نیازی به پرینت بلیط نیست .
کارگاه های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این کارگاه علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است به شما کمک می کند تا از خودتان شروع کنید و متناسب با نیازهای خودتان در طول کارگاه پیش بروید.
سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.

برگزارکنندگان

دکتر اسکیل | DrSkill
دکتر اسکیل | DrSkill
ISB Academy
ISB Academy
مرکز رشد رویش
مرکز رشد رویش

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر اسکیل DrSkill

دکتر اسکیل توسط سعید ابراهیمیان و آزاده مقدسی بنیانگذاری شده است. بنیانگذاران متودولوژی "ساخت مهارت" Skill Building در ایران که ISB Academy را بنیان نهاده اند. سعید ابراهیمیان سخنران این رویداد است که در حال حاضر به عنوان داور، ارزیاب و منتور در اکوس

رویداد های برگزارشده۵۶
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر

آدرس

تهران خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5، پژوهشکده فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی، زنگ اول، مجموعه دکتر اسکیل

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۴ اردیبهشت

دوره تخصصی هوش مصنوعی (مجازی)

 • آنلاین
 • از ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تحقیقات
سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت

دوره غیرحضوری حسابداری مالیاتی

 • آنلاین
 • ۱,۶۶۰,۰۰۰ تومان
 • آقای مالیات
پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت

همایش بزرگ جوان میلیاردر خود ساخته

 • آنلاین
 • رایگان
 • موسسه آموزش عالی آزاد امین