کارگاه ساخت مهارت | یک

شروع:
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸ ۲۰:۰۰
مکان: تهران
کارگاه ساخت مهارت | یک
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

کارگاه ساخت مهارت | یک

دفتر اول : چهار مهارت پایه تا کسب و کار 

مشق اول : جا نزنیم!

 

مجموعه کارگاه‌های تعاملی ساخت مهارت دکتر اسکیل در دفتر اول قصد دارد که با آموزش الفبای فراموش شده کسب و کار، شرکت کنندگان را به شغل ایده آل خود نزدیک‌تر کند. هر مشق از این دفتر برگی است از ناشنیده‌هایی که شاید خیلی قبل‌تر باید آن‌ها را می‌شنیدیم.

 

مشق اول، جا نزنیم: شرایط اقتصادی کشور به سمتی رفته است که افراد از برداشتن قدم‌های اول منصرف می‌شوند یا مسیر کسب و کار دلخواه خود را نیمه تمام رها می‌کنند.

 اما "جا زدن" همیشه وابسته به شرایط اقتصادی نیست. مغز انسان‌ به نحوی طراحی شده است که برای انجام کارهای نو مقاومت نشان داده و در هنگام بروز مشکل و سختی، ساده‌ترین تصمیم ممکن را می‌گیرد، "جازدن!"

جا نزنیم !

 

 در مشق اول با کارکرد مغز و مهارت جا نزدن در مسیر مورد علاقه خود آشنا می‌شویم.

 

دکتر اسکیل با برگزاری کارگاه‌های دنباله دار "ساخت مهارت"  به دنبال این است که به خود واقعی افراد بپردازد و فرصتی برای ایجاد کسب و کار متناسب با توانمندی‌ها و حال دل خوب هر فرد قائل شود.

این فرصت توسط آموزش "چهار مهارت پایه تا کسب و کار" ایجاد می‌شود:

 

١ .  بکارگیری ( استفاده از دارایی های‌مان، حتی آن‌ها که فراموش کرده‌ایم. )
٢ .  تداوم (جا نزدن، جا نزدن، جا نزنیم! )
٣ . شناخت گوهر وجود (از کجا آمده‌ام، آمدنم بهر چه بود؟! )
٤ .  خلق فرصت (خلق فرصت! )

 

ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته‌اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید، و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک می‌توانید از تمام داشته های‌تان (که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته) در جهت بهبود کیفیت کسب‌ و‌کار و زندگی خود بهره ببرید.

 

 

آیا این مجموعه کارگاه برای من مفید است ؟

  • اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته اید، احتمالا این کارگاه‌ها برای شما مفید نیست.

  • اگر احساس می‌کنید که مهارت‌های تعاملات اجتماعی و کسب درآمد سطح بالایی دارید و نیاز چندان به رشد و ارتقای آنها ندارید، شاید بهتر باشد که در این کارگاه‌ها شرکت نکنید.

  • اگر احساس می‌کنید کاملا خود را می‌شناسید و هیچ مروارید و گوهر پنهانی کشف نشده‌ای در وجود خود ندارید و یا از همه استعدادها و توانمندی هایتان استفاده می‌کنید، بازهم این کارگاه‌ها ممکن است به کار شما نیایند.

  • اگر فکر می‌کنید که راه‌هایی وجود دارد که می توان ره صدساله را یک شبه رفت و اکثر موفقیت‌ها را صرفا خوش شانسی می‌دانید، پیشنهاد ما شرکت نکردن در این کارگاه است.

 

با هم رشد کنیم

 

یک نکته مهم: بکارگیری محتوای هر یک از این کارگاه‌ها، منوط به شرکت در دوره بلند مدت نیست!  خودمانی‌تر بگوییم در این کارگاه‌ها قرار نیست مطالب نصفه و نیمه‌ای گفته شود و مانند بسیاری از کارگاه‌های دیگر در پایان به ثبت نام در دوره‌ی آموزشی دیگری هدایت شوید!  

سوالات متداول

هم اکنون یک کسب و کار دارم، آیا در این دوره شرکت کنم؟
اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ برای نوشتن و چند خودکار رنگی !
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط نیست .
کارگاه تعاملی چه تفاوتی با کارگاه عادی دارد؟
کارگاه های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این کارگاه علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است به شما کمک می کند تا از خودتان شروع کنید و متناسب با نیازهای خودتان در طول کارگاه پیش بروید.
دکتر اسکیل کیست؟
سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
چرا دکتر اسکیل؟
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.

برگزارکنندگان

دکتر اسکیل | DrSkill

دکتر اسکیل | DrSkill

ISB Academy

ISB Academy

مرکز رشد رویش

مرکز رشد رویش

آدرس:تهران تهران، طرشت، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف، پلاک ۱۸۰ طبقه اول