رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه ساخت مهارت | دو: ساده سازی در تاریخ چهارشنبه ۸ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۸ خرداد ساعت ۱۷:۰۰

کارگاه ساخت مهارت | دو: ساده سازی

  • ۴۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کارگاه ساخت مهارت | دو : ساده سازی


دفتر اول : چهار مهارت پایه تا کسب و کار 

مشق دوم : مهارت ساده سازی در شروع کسب و کار شخصی

 

 

" بیست سال عدد کمی نیست، او بیست سال برای آرزویش انتظار کشیده بود. یک جهرمی خونگرم که خرمای شاهانی شهرش را می‌شناخت و با شوق و ذوق از ویژگی‌های منحصر به فرد محصولش صحبت می‌کرد واینکه چگونه فقط طی دو روز کل تولیدات کارگاهش فروش رفته است. آن هم در این وضع اقتصادی خراب! 

صحبت از تولیدات  کارگاهی  بود که یک هفته پیش اصلا وجود نداشت! در واقع او توانسته بود کسب و کار شخصی‌اش را با چند ساده سازی به قول خودش باورنکردنی از خانه شروع کند.

ایده او ایده بسیار ساده ای بود، خیلی ساده‌تر از  ده‌ها ایده‌ای که خیلی ها در ذهن دارند و در همان ذهن‌شان می‌ماند.

در کارگاه ساخت مهارت | یک، با همراهی عرفان فکری عزیز راجع به سختکوشی هوشمندانه و رابطه آن با مغز صحبت کردیم و بازخوردها بسیار جالب بود. براساس بازخوردها ما متوجه شدیم که دلیل عدم سختکوشی بسیاری از آدمها این است که اساسا دلیلی برای سخت کوشیدن ندارند! در واقع مشکل جدی خیلی‌ها، شروع کردن کسب و کار شخصی‌شان است تا  ادامه دادن آن!

فکر کردیم چقدر خوب است اگر در مشق دوم کارگاه ساخت مهارت، به مهارت‌های  ساده سازی برای شروع یک کسب و کار شخصی بپردازیم."

 

کارگاه ساخت مهارت یک مهارت تداوم سختکوشی جهار مهارت پایه تا کسب و کار دکتر اسکیل | DrSkill

 

در این کارگاه چی یاد می گیرید؟

اگر تا حالا ماشین هل داده باشید حتما می‌دانید که هل اول برای راه افتادن ماشین از همه سخت‌تر است. این مسئله در راه انداختن کسب و کار هم وجود دارد. بسیاری از ما ایده‌های جذابی در ذهن داریم که با آنها می‌توان یک کسب و کار شخصی خوب راه انداخت. اما معمولا به یکی از سه دلیل زیرهیچ وقت شروع نمی کنیم:

1-     یا نمی‌دانیم که از کجا شروع کنیم. (کمبود دانش / ایده)

2-     یا ایده ما مهارت‌هایی را می خواهد که ما نداریم. (نداشتن مهارت)

3-     یا شرایط کاری و زندگی اجازه فکر کردن به کسب و کار جدید را به ما نمی دهد. (شرایط محیطی)

 

کارگاه ساخت مهارت دو ساده سازی دکتر اسکیل

 

 

 

در این کارگاه حضوری، با تمرینات عملی یاد می‌گیریم که چگونه می توان شروع یک کسب و کار را ساده‌سازی کرد.

 

در این کارگاه ساده‌سازی شروع کسب و کار  شخصی را در چهار گام  می آموزید :

گام اول: یک روش ساده برای اینکه چگونه به سرعت ایده اولیه خود را بهبود دهید و یا یک ایده جدید برای کسب و کار شخصی‌تان پیدا کنید.

گام دوم : یک ابزار ساده معرفی می کنیم که با آن می توانید اجزای حیاتی کسب و کار شخصی تان را به سرعت مشخص کنید.

گام سوم: اینکه چگونه بتوانید به سرعت، یک ویژگی خاص به کارتان اضافه کنید تا راحت‌تر بفروشید.

گام چهارم: در سریعترین حالت ممکن متوجه شوید آیا کسب و کار شخصی شما مشتری دست به نقد دارد یا نه؟

 

ویدئو مغز راز نیست ابزار است دکتر اسکیل DrSkill سعید ابراهیمیان

 

این کارگاه به درد چه کسانی می خورد ؟

·        اگر مدت زیادی است که ایده هایی در ذهن دارید ولی نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید این کارگاه می تواند برای شما مفید باشد.

·        اگر خیلی انسان ایده آل گرایی هستید (Perfectionism) شرکت در این کارگاه را خیلی توصیه می‌کنیم!

·        اگر می خواهید با مفاهیم پایه راه اندازی یک کسب و کار به زبان ساده آشنا شوید پیشنهاد می کنیم شرکت کنید.

·        اگر با  مفاهیمی مانند BMC  ،  Lean BMC ، MVP  ،  VPC، Watching  و Idea/Plan/Action آشنا هستید در این کارگاه احتمالا کاربرد واقعی این مفاهیم را در کسب و کار متوجه خواهید شد!

·        اگر کارمند هستید و یا احساس امنیت شغلی ندارید پیشنهاد می کنیم در این کارگاه شرکت کنید چون با راهکارهای کاربردی جذابی آشنا خواهید شد.

 

دکتر اسکیل - ساده سازی   DrSkill کارگاه ساخت مهارت

 

دکتر اسکیل با برگزاری کارگاه‌های دنباله دار ساخت مهارت  به دنبال این است که به خود واقعی افراد بپردازد و فرصتی برای ایجاد کسب و کار متناسب با توانمندی‌ها و حال دل خوب هر فرد قائل شود.

این فرصت توسط آموزش "چهار مهارت پایه تا کسب و کار" ایجاد می‌شود:

 

١ .  بکارگیری 
٢ .  تداوم 
٣ . شناخت گوهر وجود 
٤ .  خلق فرصت 

 

آیا این مجموعه کارگاه برای من مفید است ؟

  • اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته اید، احتمالا این کارگاه‌ها برای شما مفید نیست.

  • اگر احساس می‌کنید که مهارت‌های تعاملات اجتماعی و کسب درآمد سطح بالایی دارید و نیاز چندان به رشد و ارتقای آنها ندارید، شاید بهتر باشد که در این کارگاه‌ها شرکت نکنید.

  • اگر احساس می‌کنید کاملا خود را می‌شناسید و هیچ مروارید و گوهر پنهانی کشف نشده‌ای در وجود خود ندارید و یا از همه استعدادها و توانمندی هایتان استفاده می‌کنید، بازهم این کارگاه‌ها ممکن است به کار شما نیایند.

  • اگر فکر می‌کنید که راه‌هایی وجود دارد که می توان ره صدساله را یک شبه رفت و اکثر موفقیت‌ها را صرفا خوش شانسی می‌دانید، پیشنهاد ما شرکت نکردن در این کارگاه است.

 

با هم رشد کنیم

 

یک نکته مهم: بکارگیری محتوای هر یک از این کارگاه‌ها، منوط به شرکت در دوره بلند مدت نیست!  خودمانی‌تر بگوییم در این کارگاه‌ها قرار نیست مطالب نصفه و نیمه‌ای گفته شود و مانند بسیاری از کارگاه‌های دیگر در پایان به ثبت نام در دوره‌ی آموزشی دیگری هدایت شوید!  

 

 

 

اینستاگرام دکتر اسکیل | DrSkill سعید ابراهیمیان

 

کانال تلگرام دکتر اسکیل  | DrSkill

 

سخنرانان

سعید ابراهیمیان
سعید ابراهیمیان
بنیانگذار ISB آکادمی

سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد.

وی در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد و در طی 3 سال توانست بیش از 20 هزار مشتری را جذب کند.

وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است.

امیر زمانیها
امیر زمانیها
مدرس مهارت‌های ارتباطی

سوالات متداول

هم اکنون یک کسب و کار دارم، آیا در این دوره شرکت کنم؟
اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ برای نوشتن و چند خودکار رنگی !
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط نیست .
کارگاه تعاملی چه تفاوتی با کارگاه عادی دارد؟
کارگاه های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این کارگاه علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است به شما کمک می کند تا از خودتان شروع کنید و متناسب با نیازهای خودتان در طول کارگاه پیش بروید.
دکتر اسکیل کیست؟
سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
چرا دکتر اسکیل؟
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.

برگزارکنندگان

دکتر اسکیل | DrSkill
دکتر اسکیل | DrSkill
ISB Academy
ISB Academy
مرکز رشد رویش
مرکز رشد رویش

آدرس

تهران طرشت، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف، پلاک ۱۸۰ طبقه اول

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر اسکیل DrSkill

دکتر اسکیل توسط سعید ابراهیمیان و آزاده مقدسی بنیانگذاری شده است. بنیانگذاران متودولوژی "ساخت مهارت" Skill Building در ایران که ISB Academy را بنیان نهاده اند. سعید ابراهیمیان سخنران این رویداد است که در حال حاضر به عنوان داور، ارزیاب و منتور در اکوس

رویداد های برگزارشده۵۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر