رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه ساخت مهارت | پنج: ساده سازی (دو) در تاریخچهارشنبه ۱۳ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه ساخت مهارت | پنج: ساده سازی (دو)

شروع:
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ۲۱:۰۰
مکان: تهران
کارگاه ساخت مهارت | پنج: ساده سازی (دو)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

کارگاه ساخت مهارت | پنجم: ساده سازی (دو)

دفتر اول : چهار مهارت پایه تا کسب و کار 

مشق پنجم : مهارت ساده سازی در شروع کسب و کار شخصی (دو) 

 

" جمله جذابی که علی در اولین کارگاه ساده سازی دکتر اسکیل در معرفی خود گفت بسیار جالب بود. یک جوان 22 ساله دانشجوی داروسازی که معرفی خودش را با این جمله شروع کرد:"سلام من علی هستم. امیدوارترین جوان ایران!" علی به این کارگاه آمده بود تا بداند چگونه باید کسب و کار شخصی‌اش را راه بیاندازد. وقتی از او راجع به ایده‌ی کسب و کارش پرسیدم به نظر نمی رسید که ایده‌ی خاصی برای شروع یک کسب و کار شخصی داشته باشد. علی امیدوار و با انگیزه بود و پس از چندی توانست با تکنیک‌های ساده‌سازی که آموخته بود اولین گام‌های شروع کسب و کارش را بردارد.

راه انداختن یک کسب و کار دلاری و کسب درآمد از دیگرانی که آنسوی مرزهای ایران تحریم شده ما هستند شاید خیلی پیچیده به نظر برسد اما این اتفاق با تکنیک‌های "ساده سازی شروع کسب و کار" برای علی افتاده و او  هم اکنون در حال پیش بردن کسب و کارش است."

تا حالا چهار کارگاه از مجموعه کارگاه‌های ساخت مهارت دکتر اسکیل برگزار شده است:

کارگاه یک راجع مهارت تداوم، کارگاه دوم درباره ساده سازی شروع کسب و کار ، در کارگاه سوم به مغز و توانمندی خلق ایده‌ی کسب و کار (ایده‌کاوی) و در کارگاه چهارم به شناخت مغز مشتری و مهارت مشتری کاوی پرداختیم و حالا کارگاه پنجم را پیش رو داریم کارگاهی که به دلیل درخواست دیگران، کاملتر و متفاوتر از کارگاه ساده‌سازی قبلی برگزار خواهد شد.

 

کارگاه ساخت مهارت یک مهارت تداوم سختکوشی جهار مهارت پایه تا کسب و کار دکتر اسکیل | DrSkill

 

در این کارگاه چی یاد می گیرید؟

اگر تا حالا ماشین هل داده باشید حتما می‌دانید که هل اول برای راه افتادن ماشین از همه سخت‌تر است. این مسئله در راه انداختن کسب و کار هم وجود دارد. بسیاری از ما ایده‌های جذابی در ذهن داریم که با آنها می‌توان یک کسب و کار شخصی خوب راه انداخت. اما معمولا به یکی از سه دلیل زیرهیچ وقت شروع نمی کنیم:

1-     یا نمی‌دانیم که از کجا شروع کنیم. (کمبود دانش / ایده)

2-     یا ایده ما مهارت‌هایی را می خواهد که ما نداریم. (نداشتن مهارت)

3-     یا شرایط کاری و زندگی اجازه فکر کردن به کسب و کار جدید را به ما نمی دهد. (شرایط محیطی)

 

کارگاه ساخت مهارت دو ساده سازی دکتر اسکیل

 

 

در این کارگاه حضوری، با تمرینات عملی یاد می‌گیریم که چگونه می توان شروع یک کسب و کار را ساده‌سازی کرد.

 

در این کارگاه ساده‌سازی شروع کسب و کار  شخصی را در چهار گام  می آموزید :

گام اول: یک روش ساده برای اینکه چگونه به سرعت ایده اولیه خود را بهبود دهید و یا یک ایده جدید برای کسب و کار شخصی‌تان پیدا کنید.

گام دوم : یک ابزار ساده معرفی می کنیم که با آن می توانید اجزای حیاتی کسب و کار شخصی تان را به سرعت مشخص کنید.

گام سوم: اینکه چگونه بتوانید به سرعت، یک ویژگی خاص به کارتان اضافه کنید تا راحت‌تر بفروشید.

گام چهارم: در سریعترین حالت ممکن متوجه شوید آیا کسب و کار شخصی شما مشتری دست به نقد دارد یا نه؟

 

ویدئو مغز راز نیست ابزار است دکتر اسکیل DrSkill سعید ابراهیمیان

 

این کارگاه به درد چه کسانی می خورد ؟

·        اگر مدت زیادی است که ایده هایی در ذهن دارید ولی نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید این کارگاه می تواند برای شما مفید باشد.

·        اگر خیلی انسان ایده آل گرایی هستید (Perfectionism) شرکت در این کارگاه را خیلی توصیه می‌کنیم!

·        اگر می خواهید با مفاهیم پایه راه اندازی یک کسب و کار به زبان ساده آشنا شوید پیشنهاد می کنیم شرکت کنید.

·        اگر با  مفاهیمی مانند BMC  ،  Lean BMC ، MVP  ،  VPC، Watching  و Idea/Plan/Action آشنا هستید در این کارگاه احتمالا کاربرد واقعی این مفاهیم را در کسب و کار متوجه خواهید شد!

·        اگر کارمند هستید و یا احساس امنیت شغلی ندارید پیشنهاد می کنیم در این کارگاه شرکت کنید چون با راهکارهای کاربردی جذابی آشنا خواهید شد.

 

دکتر اسکیل -سعید ابراهیمیان - DrSkill

 

دکتر اسکیل با برگزاری کارگاه‌های دنباله دار ساخت مهارت  به دنبال این است که به خود واقعی افراد بپردازد و فرصتی برای ایجاد کسب و کار متناسب با توانمندی‌ها و حال دل خوب هر فرد قائل شود.

این فرصت توسط آموزش "چهار مهارت پایه تا کسب و کار" ایجاد می‌شود:

 

١ .  بکارگیری 
٢ .  تداوم 
٣ . شناخت گوهر وجود 
٤ .  خلق فرصت 

 

آیا این مجموعه کارگاه برای من مفید است ؟

  • اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته اید، احتمالا این کارگاه‌ها برای شما مفید نیست.

  • اگر احساس می‌کنید که مهارت‌های تعاملات اجتماعی و کسب درآمد سطح بالایی دارید و نیاز چندان به رشد و ارتقای آنها ندارید، شاید بهتر باشد که در این کارگاه‌ها شرکت نکنید.

  • اگر احساس می‌کنید کاملا خود را می‌شناسید و هیچ مروارید و گوهر پنهانی کشف نشده‌ای در وجود خود ندارید و یا از همه استعدادها و توانمندی هایتان استفاده می‌کنید، بازهم این کارگاه‌ها ممکن است به کار شما نیایند.

  • اگر فکر می‌کنید که راه‌هایی وجود دارد که می توان ره صدساله را یک شبه رفت و اکثر موفقیت‌ها را صرفا خوش شانسی می‌دانید، پیشنهاد ما شرکت نکردن در این کارگاه است.

 

با هم رشد کنیم

 

یک نکته مهم: بکارگیری محتوای هر یک از این کارگاه‌ها، منوط به شرکت در دوره بلند مدت نیست!  خودمانی‌تر بگوییم در این کارگاه‌ها قرار نیست مطالب نصفه و نیمه‌ای گفته شود و مانند بسیاری از کارگاه‌های دیگر در پایان به ثبت نام در دوره‌ی آموزشی دیگری هدایت شوید!  

 

 

 

اینستاگرام دکتر اسکیل | DrSkill سعید ابراهیمیان

 

کانال تلگرام دکتر اسکیل  | DrSkill

 

سخنرانان

سعید ابراهیمیان

سعید ابراهیمیان

بنیانگذار ISB آکادمی

سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد.
وی در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد و در طی 3 سال توانست بیش از 20 هزار مشتری را جذب کند.
وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است.

سوالات متداول

هم اکنون یک کسب و کار دارم، آیا در این دوره شرکت کنم؟
اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ برای نوشتن و چند خودکار رنگی !
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط نیست .
کارگاه تعاملی چه تفاوتی با کارگاه عادی دارد؟
کارگاه های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این کارگاه علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است به شما کمک می کند تا از خودتان شروع کنید و متناسب با نیازهای خودتان در طول کارگاه پیش بروید.
دکتر اسکیل کیست؟
سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
چرا دکتر اسکیل؟
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.

برگزارکنندگان

دکتر اسکیل | DrSkill

دکتر اسکیل | DrSkill

ISB Academy

ISB Academy

مرکز رشد رویش

مرکز رشد رویش

آدرس:تهران تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5، پژوهشکده فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی