رویداد به پایان رسیده است!
گپ و گفت تجربه کاربری DUXchange در تاریخ دوشنبه ۱۴ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۸:۰۰

گپ و گفت تجربه کاربری DUXchange

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره رویداد


طراحی تجربه کاربری در دهه ۸۰ قرن ۲۰ میلادی بنیان‌گذاری شد. نه اینکه قبل از اون تاریخ از این موضوع استفاده نشده باشه، بلکه از اون تاریخ به‌بعد، این علم اسم‌گذاری شد و این کار رو آقای دونالد نورمن انجام داد.

طراحی تجربه کابری موضوعیه که این روزها در داخل ایران خیلی داغ شده و شرکت‌ها کم‌کم دارن به‌تشکیل تیم‌های تخصصی در این زمینه روی میارند.

این وسط هیچ‌چیزی مثل گپ و گفت‌های بین طراحان به رشد اون‌ها کمک نمی‌کنه. هم‌افزایی که ایجاد میشه، همه رو تحت تاثیر قرار میده و باعث میشه هممون از همدیگه یاد می‌گیریم. ما در DUXchange که مخفف Digital UX Exchange، به‌معنی گپ و گفت تجربه کاربری، هست سعی داریم در حد توانمون این فضا رو با کمک شما خلق کنیم.

اگه شما هم به هم‌افزایی اعتقاد دارید، در هر سطحی که هستید به جمع ما بپیوندید تا از همدیگه یاد بگیریم.طول رویداد: ۲ ساعتموضوع گپ و گفت: طراحی مبتنی بر داده


طراحی مبتنی بر داده - DUXLab - DUXchange


اگه طراح هستید، قطعا این تجربه رو دارید که همه افراد معمولا راجع‌به طراحی نظر میدن؛ یعنی سلیقه در طراحی خیلی دخیله! اما طراحی اصولی باید بر مبنای حقایق باشه. به‌خاطر همین، اکثر تصمیم‌هایی که گرفته میشه باید تست شده باشن و داده مربتط با اون‌ها از قبل موجود باشه. اگه داده‌ای نداریم، باید به‌دستش بیاریم.

طراحی مبتنی بر داده یا Data-Driven Design، سلیقه‌ها و پرده‌های ابهام رو کنار می‌زنه تا تصمیم‌های بهتری بتونیم بگیریم. 

در این گپ و گفت، می‌خوایم راجع‌به سیر تا پیاز طراحی مبتنی بر داده صحبت کنیم؛ البته انتظار نداشته باشید که توی این گپ و گفت، همه‌چیز رو راجع‌به این موضوع یاد بگیرید. اینجا می‌تونید از تجربه‌های موفق و شکست‌خورده بشنوید و با دید بازتری ابزار و روش انجام طراحی مبتنی بر داده رو انتخاب کنید.


اتفاقی که میفته


- خوش‌آمدگویی: در شروع رویداد، بعد از خوش‌آمدگویی به شما، خیلی کوتاه به‌معرفی رویداد و موضوع رویداد می‌پردازیم.

- صحبت با مهمان ویژه برنامه: اینجا مثل یک پادکست زنده است. هر رویداد، یک مهمان داره که معمولا از بهترین متخصص‌های موضوع رویداد هست. مهمان ما ارائه انفرادی نداره و دانش خودش رو از طریق پرسش و پاسخ با میزبان برنامه با شما در میان می‌ذاره.

- شبکه سازی: بعد از اینکه صحبت با مهمان برنامه تموم شد، شما رو به‌همدیگه میسپاریم تا با هم آشنا شید و گپ و گفت‌های خودتون رو داشته باشید. در این حین، پذیرایی هم صورت می‌گیره.

- صحبت جمعی: بعد از شبکه‌سازی، دوباره دور هم جمع می‌شیم و هر شرکت‌کننده می‌تونه تجربه خودش رو (پیرامون موضوع رویداد) با همه به‌اشتراک بذاره. اگر هم تجربه‌ای در این زمنیه ندارید، می‌تونید سوال‌هاتون رو بپرسید تا متخصصین این حوزه جوابتون رو بدن.

مهمان ویژه و میزبان برنامه

جواد سید حمزه
جواد سید حمزه
مدیر محصول DigiPay
هومن عباسی
هومن عباسی
بنیان‌گذار DUXLab

برگزارکنندگان

DUXLab
DUXLab
DUXchange
DUXchange

آدرس

تهران نوبنیاد، به‌سمت شمال اتوبان صیاد شیرازی، خیابان صنایع، خیابان گلزار جنوبی، خیابان لادن شرقی، ۱۲ متری ولیعصر (کماسایی)، انتهای بن‌بست قائم، کارخانه نوآوری های‌وی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی DUXLab

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر