پاییز خوب تدریس

شروع:
پنج‌شنبه ۱۳ مهر ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۰ آذر ۹۶ ۱۹:۰۰
پاییز خوب تدریس
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

کارگاه شارِتِ Lesson Planning

**پنجشنبه، 13 مهر 1396، 9:00 الی 12:00**

 

شارتِ Lesson Planning چیست؟ چگونه می توانیم در شارتِ Lesson Planning موفق و حرفه ای عمل کنیم؟ طراحی یک Lesson Plan در شارتِ Lesson Planning به چه شکل است؟ اصول و قواعدش کدام است؟ در این کارگاه سه ساعته به شناخت و اجرای یک شارتِ جذاب Lesson Planning برای تدریس زبان های خارجه می پردازیم.

 

توصیه ی ما به شما این است: اگر به دنبال پیشرفت محسوس در هنر طراحی درس و اجرای آن در کلاس هایتان هستید، این کارگاه را به هیچ روی از دست ندهید!

فوروم آنلاین: نقد و بررسی کتاب Penny Ur's 100 Teaching Tips

**پنجشنبه، 20 مهر 1396، 21:30 الی 23:30**

 

در دومین Book Event از پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey، به نقد و بررسی کتاب جدید Penny Ur's 100 Teaching Tips از سری Cambridge Handbooks for Language Teachers می پردازیم. این کتاب خانم Peeny Ur کتابی جذاب شامل 100 نکته و پیشنهاد برای بهبود تدریس معلم های زبان است که در 19 بخش و تِم گوناگون مانند آنچه در زیر آمده است مطرح شده اند:

 • Beginning and Ending the Lesson
 • Discipline
 • Group Work
 • Teacher Talk
 • Error Correction
 • Testing and Assessment
 • ...

در این فوروم همراه ما باشید تا با شناخت کامل این کتاب و نحوه ی استفاده ی بهینه ی آن، آن را از گوشه ی کتابخانه تان به یار همیشگی تان در کلاس ها تبدیل کنید. برای حضور در فوروم های آنلاین ما به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. لینک شرکت در جلسه یک روز قبل از جلسه به شما ارسال می گردد.

Observatory 4: Teaching Listening©

**پنجشنبه، 27 مهر 1396، 9:00 الی 13:00**

 

یک، دو، سه، ... و اینک چهار! چهارمین Observatory© آخر مهر تشکیل می شود؛ این شماره: Teaching Listening! حق طراحی و اجرای Observatory© متعلق به پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey است که تا کنون سه رویداد از آن تشکیل شده است: یک رویداد در شهریور سال گذشته و دو رویداد در اردیبهشت و خرداد همین امسال. در Observatory©، شما:

 1. با توجه به تِم رویداد -- که این شماره تدریس Listening است -- یک درس از یک کتاب زبان انتخاب می کنید و تصویر آن را به هنگام ثبت نام از طریق این سامانه ارسال می فرمایید.
 2. در فاصله ی کوتاهی مواد درسی شما بررسی شده و تایید آن به شما ایمیل می گردد.
 3. شما باید جلسه ی درسی خود را برای یک 1:30 ساعت طراحی و برنامه ریزی کنید.
 4. در روز رویداد، دیگر شرکت کنندگان Observatory© دانشجویان شما می شوند و شما 40 دقیقه -- با احتساب این که در قسمت هایی ممکن است skip شوید -- فرصت ارائه دارید.
 5. در این مدت توسط آقای احسان گرجی به صورت حرفه ای و ریزبینانه Observe می شوید.
 6. و در انتها 20 دقیقه توسط آقای گرجی Brief می شوید و راهکارهای تقویت و رشد Lesson Plan و اجرای خود را دریافت می کنید.

 

Observatory© ها به اعتقاد شرکت کنندگان پیشین آن ها، یک اتفاق ویژه ی آموزشی در حوزه ی تدریس کشور محسوب می شوند. از شماره ی چهارم آن جا نمانید!

کارگاه آنلاین: Dealing with Integrated Tasks

**پنجشنبه، 11 آبان 1396، 9:00 الی 12:00**

 

 

کارگاه ها و فوروم های آنلاین پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey از خرداد 95 شروع به کار کرده اند و این کارگاه دوازدهمین رویداد آنلاین پلتفرم است. این شماره سراغ یکی از ساده ترین مباحث تدریس در نگاه اول و در عین حال یکی از پیچیده ترین قسمت ها در Lesson Planning و اجرا می رویم: Integrated Tasks. در این کارگاه سه ساعته ی آنلاین در محیطی کاملا تعاملی به آنالیز این نوع فعالیت های درسی می پردازیم و سپس طراحی درس یک نمونه ی واقعی آن را با هم پیاده سازی می کنیم. 

 

برای حضور در کارگاه های آنلاین ما به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. و تجربه ی آموزش دلپذیری را کسب خواهید کرد.

PopUp Event: Online English Forum on Jeremy Harmer's Livestream Sessions in Armenia

**شنبه، 20 آبان 1396، 22:30 الی 23:30**

 

برای حضور در کارگاه های آنلاین ما به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. و تجربه ی حضور دلپذیری را کسب خواهید کرد. لینک اختصاصی وبینار پس از ثبت نام برای شما ارسال می گردد.

PopUp Event 2: Online English Forum on Jeremy Harmer's Livestream Sessions in Armenia

**یکشنبه، 28 آبان 1396، 11:00 الی 12:00 صبح**

 

برای حضور در کارگاه های آنلاین ما به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. و تجربه ی حضور دلپذیری را کسب خواهید کرد. لینک اختصاصی وبینار پس از ثبت نام برای شما ارسال می گردد.

کارگاه Digitalized Teaching: How to Set Up Successful Students' Projects

**پنجشنبه، 25 آبان 1396، 9:00 الی 12:00**


در عصر تدریس دیجیتال و یادگیری دیجیتال، که خود سواد دیجیتال -- Digital Literacy -- کافی را از معلم های زبان و زبان آموزان می طلبد، و در تدریس مدرن که می توان با بهره گیری از مدل های موفق تلفیق دانش دیجیتال و ابزار دیجیتال با تکنیک های ناب تدریس مانند Flipped Classroom ،Blended Learning و ... در کلاس هایتان کیفیت درجه یک و کلاس جهانی را به نمایش بگذارید، شناخت ساز و کار صحیح، علمی و برخاسته از آموزه های کارشناسی جهت برون سپاری و جمع سپاری آموزش و یادگیری به زبان آموزان از طریق پروژه های تلفیقی دیجیتال نه تنها یک باید برای معلم های زبان به شمار می رود، بلکه می تواند کیفیت آموزش را نیز چندین درجه بالاتر ببرد. در این کارگاه 3 ساعته Digitalized Teaching و Digitalized Learning را بیشتر خواهید شناخت و با ساز و کار معرفی شده در بالا به طور کامل آشنا خواهید شد.

 

با شرکت در این کارگاه، رنگ و روح تدریس خودتان را جلا ببخشید و برای دانشجویان تان برگ برنده داشته باشید!

فوروم آنلاین: ?What's your teaching QR Code

**پنجشنبه، 09 آذر 1396، 9:00 الی 12:00**

**پنجشنبه، 023 آذر 1396، 20:00 الی 23:00**

 

QR Code تدریس شما چیست؟ افق برندِ شغلی تان چه مختصاتی دارد؟ هم اکنون به طور دقیق و با نگاه تخصصی-کارشناسانه کجای فریم وُرک تدریس تان ایستاده اید؟ اصلا مفهومی به نام QR Code تدریس تان چه ویژگی هایی دارد؟ برای رسیدن به افق ی که برای فعالیت تان در حوزه های مختلف ELT رسم کرده اید چه باید بکنید؟ چمدان توسعه فردی و توسعه شغلی شما چقدر پُر و پیمان است؟ در این فوروم آنلاین در فضایی کاملا تعاملی به تمامی سوالات فوق پاسخ خواهیم داد. 

 

برای حضور در فوروم های آنلاین ما به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. اگر رویای حضور پر قدرت در آینده ی ELT و دست یابی به کلاسِ کیفیت جهانی را دارید، با حضور در این فوروم رویایتان را صحیح، شفاف و غنی ترسیم کنید.

Digital Factory: Infographics©

**پنجشنبه، 23 آذر 1396، 9:00 الی 13:00**

 

اینفوگرافیک ها راه های خلاقانه ی تصویری برای ارائه ی صریح محتوا در کوتاهترین زمان هستند. اینفوگرافیک ها به دلیل ویژگی تمرکزگرایی اطلاعات به یکی از ابزارهای قوی در آموزش تبدیل شده اند.

 • اینفوگرافیک چیست؟
 • اینفوگرافیک ها بر چند نوع هستند؟
 • کارکردهای اینفوگرافیک چه هستند؟
 • چگونه می توانیم با حداقل امکانات اینوگرافیک هایی با درجه ی تولید محتوای عالی طراحی و پیاده سازی کرد؟
 • از اینفوگرافیک ها در چه قسمت هایی از کلاس های زبان می توان استفاده نمود؟

در دومین رویداد از سلسله رویدادهای Digital Factory©، این بار به اینفوگرافیک خواهیم پرداخت و سر فصل های فوق را با تمرین های عملی پوشش خواهیم داد. Digital Factory© نام کارگاه هایی خلاقانه با حق طراحی و اجرا برای پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey است که در آن به تولید محتوای دیجیتال در زمینه ی تدریس زبان های خارجه می پردازیم. 

 

در این روز، شما لپ تاپ خود را به همراه می آورید و تا آخر کارگاه به توانایی خلق اینفوگرافیک های ساده و کاربردی مبتنی بر اصول چهارگانه ی تولید محتوا در بستر دیجیتال با امتیازات بالای (UI (User Interface و (UX (User Experience دست پیدا خواهید کرد. و از آن پس در کلاس هایتان به ابزاری قوی در ارائه ی محتوا مجهز خواهید گشت.

 

 

برگزار کننده

پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی

پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی

El Camino Del Rey

43 رویداد دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی

پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey تا کنون 42 رویداد دانش افزایی برگزار کرده است. برای آشنایی با رویدادهای پیشین، روی لینک مقابل هر آیتم کلیک کنید:

 

پاییزِ خوب تدریس رویدادهای 44 تا 53 م این پلتفرم دانش افزایی هستند. 

مدرس کارگاه ها و جلسات

احسان گرجی

احسان گرجی

Teacher Educator

مدرس کارگاه ها و جلسات

احسان گرجی از سال 1385 معلم زبان انگلیسی است، از سال 1389 تا کنون 110 کارگاه آموزشی برای زبان آموزان در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده است، از سال 1389 مدرس و یا عضو گروه مدرسین در 19 دوره ی تربیت مدرس زبان انگلیسی و تعداد بسیاری کارگاه و فوروم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی در نقاط مختلف ایران بوده است، و از سال 1389 در مسئولیت های مدیریت آموزش و مدیریت منابع انسانی در موسسات آموزش زبان و پروژه های آموزشی متعدد مشغول به فعالیت می باشد. برای آگاهی از جزییات فعالیت های ایشان به صفحات زیر مراجعه فرمایید:

سابقه ی حرفه ای

سابقه ی حرفه ای در لینکداین

مقالات Pearson English

مقالات eLearning Industry

گزیده ی گالری

Observatory 2© | اردیبهشت 1396 | تهران

 

دوره ی تربیت مدرس | زمستان 1393 | کالج آریان مشهد

 

دوره ی تربیت مدرس | تابستان 1392 | فرهنگسرای محمدشهر کرج


دوره ی تربیت مدرس | تابستان 1393 | موسسه ی فرهنگی هنری آریانپور تهران


 

تور نوروزی دانش و ابزار دیجیتال در تدریس زبان انگلیسی | فروردین 1396 | تهران

آدرس:تهران تهران، خیابان ولی عصر، بین زرتشت و فاطمی، خیابان پزشک پور، پ 12، طبقه ی سوم، نوآوران دانش