کارگاه طراحی بازی های تجربی

شروع رویداد
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
کارگاه طراحی بازی های تجربی
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

در این کارگاه مهدی بهرامی به معرفی روش های طراحی بازی های تجربی و استفاده از این بازی ها برای کشف سیستم های الگوریتمی می پردازد همچنین بازی های نو آورانه چند سال اخیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در پایان به موضوعات فرعی از جمله ابزارهای مختلف ساخت بازی و تحصیل در رشته طراحی بازی پرداخته خواهد شد. این کارگاه روز دوشنبه اول  شهریور ماه از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر در انستیتو ملی بازی سازی برگزار می شود. شرکت در کارگاه برای عموم آزاد بوده و هزینه آن  350،000  ریال است.  لازم است علاقمندان جهت شرکت در این کارگاه حتما ثبت نام نمایند.

 

درباره مهدی بهرامی:

 

مهدی بهرامی معروفترین بازی ساز مستقل ایرانی، اهل اصفهان است که بازی سازی را از سال های ابتدای زندگیش آغاز کرده و هم اکنون در دانشگاه علوم کاربردی «ان­اچ تی وی » هلند واقع در شهر بِرِدا مشغول به تحصیل است. این جوان با استعداد از جمله افرادی است که کارنامه بسیار درخشانی در جشنواره های بین المللی کسب کرده است که مهمترین های آن به شرح زیر می باشد :

* شایسته تقدیر در بخش Design در IGF سال 2011

* برنده بخش دانشجویی IGF در سال 2013

*برنده بخش دانشجویی IGF در سال 2014

وب­سایت معتبر«گاما سوترا» به او لقب شاهزاده ایرانی  داده است. او علاقه مند  به ساخت بازی هایی الهام گرفته از فرهنگ ایرانی است.

آدرس:تهران میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، خیابان سلیمان خاطر، نبش کوچه گلزار، پلاک 98 شماره تماس : 88305904 - 88305905