رویداد به پایان رسیده است!
دوره MBA نیمه حضوری مدیریت و کسب و کار (مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۰۸:۰۰

دوره MBA نیمه حضوری مدیریت و کسب و کار (مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا دوره های نیمه حضوری مدیریت کسب و کار؟


مرکز آموزش آنلاین موسسه آموزش عالی آزاد بهار در راستای استفاده بهینه از زمان مدیران و صاحبان کسب و کار به ارائه آموزش های کاربردی MBA و DBA بصورت نیمه حضوری و آنلاین می پردازد، ۷۵ درصد آموزش ها بصورت آنلاین و به همراه محتوای چندرسانه ای و تعاملی بوده و مابقی ساعات آموزشی در کلاس های حضوری برگزار می شود.بزرگترین امتیاز دوره های نیمه حضوری امکان پیش بَری کار و تحصیل و استفاده از آموخته های خود در محیط کسب و کار و ارتقاء و پیشرفت شغلی می باشد. ساختار دوره ها به نحوی طراحی و اجرا شده اند که پس از ارائه هر درس، مطالعات موردی که در دنیای واقعی اتفاق افتاده اند ارائه شده است. در پایان هر یک از دروس دوره ای آزمون هایی جهت خودآزمایی و سنجش مهارت هر یک از بخش ها آورده شده است که بصورت کاملا آنلاین انجام می شود.


توضیحات تکمیلی


موسسه آموزش عالی آزاد بهار، به عنوان بنیانگذار دوره های حرفه ای مدیریت در ایران، این افتخار را دارد که با در نظر گرفتن شرایط جامعه، نیاز به چنین آموزش هایی را بیش از یک دهه قبل احساس کرده است و در طی این مدت تمام تلاش خود را به ارتقاء سطح دانش و توانایی افراد و آگاهی آنها نسبت به توانایی های خود و پرورش این توانایی ها به گونه ای که به بهترین وجه بتوانند آنها را بکار گیرند، تخصیص داده است. صرفنظر از اینکه افراد با چه تخصصی وارد بهار می شوند، در اینجا تفکر و تصمیم گیری استراتژیک و دید خلاقانه نسبت به کسب و کار را خواهند آموخت و در هر سمتی که هستند می توانند خود و ارتباطاتشان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.

پرفسور سید مهدی الوانی؛ مدیر گروه DBA موسسه آموزش عالی آزاد بهار (مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)؛ درباره دانش مدیریت و همچنین دوره های MBA و DBA در ایران موارد زیر را می فرمایند:

 وقتی به آموزش مدیریت در دهه ۴۰ نگاه می کنم، که آن زمان خود به تحصیل مدیریت اشتغال داشتم، و آن را با توسعه آموزش مدیریت امروز مقایسه می کنم، احساس می کنم در راهی قرار گرفته ایم که اگر بدین منوال پیش رویم، برای ساختن آینده ای شایسته این مرز و بوم، توفیق خواهیم داشت در آن سالها، بخش کوچک در دانشکده حقوق دانشگاه تهران به آموزش مدیریت اختصاص داشت و اکنون دانشگاه ها ، موسسات آموزش عالی و پژوهشگاهها، و در بخش عمومی و خصوصی به آموزش و پژوهش در رشته و حرفه مدیریت مشغولند و این نوید بخش همه آنهایی است که به آینده کشور می اندیشند.

در آغاز شکل گیری دوره های دانشگاهی مدیریت ، جنبه تئوریک و فلسفی مانند سایر رشته های دانشگاهی بر موضوعات و مباحث مدیریت غلبه داشت و دوره ها ی عالی این رشته به دوره ها ی فلسفی PhD نامیده شدند. اما به تدریج با نیاز به کاربردی بودن مباحث مدیریت و انتظار متقاضیان از دوره ها که به آنان ابزار های عملی را ارائه دهد، دوره هایی طراحی شدند که به آن ها MBA و DBA نام نهادند. اولین دوره MBA سال 1908 میلادی در هاروارد Harvard اجرا شد و سپس دانشگاه های دیگر به اجرای این دوره پرداختند. دوره های DBA نیز در ادامه دوره های MBA و با هدف ارائه مطالب کاربردی تخصصی تر به صورت دوره های عالی حرفه ای مدیریت طراحی و به اجرا در آمدند. بنابراین DBA دوره ای است که می کوشد تا با نگاهی عمیق تر به مبانی مباحث مدیریت، مدیران را در عرصه های اجرا، تحقیق و مشاوره توانمند و کارآمد سازد.

گرایش های دوره های MBA نیمه حضوری بهارآنلاین

MBA جنرال
MBA بازاریابی و فروش
MBA مدیریت استراتژیک
MBA برند و تبلیغات
MBA مدیریت سلامت
MBA دیجیتال
MBA بیمه
MBA مالی
MBA مدیریت گردشگری
MBA مدیریت دارویی (فارما)


برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزش عالی آزاد بهار (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)

موسسه آموزش عالی آزاد بهار فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ با عنوان موسسه پیشروان مدیریت فـردا آغاز کرده و ماموریت اصلی خود را برگـزاری دوره های کاربردی در حوزه مدیـریت تعریـف نمود . این مجموعه در سال ۱۳۸۳ با اخذ مجوز قطعی به شماره ۲۳۴/۲۴ از وزارت علوم، تح

رویداد های برگزارشده۳
  • شروع: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است