رویداد به پایان رسیده است!
فری دیسکاشن انگلیسی با مدرس نیتیو ( English Free Discussion ) در تاریخ چهارشنبه ۱۳ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱ اسفند

فریدیسکاشن

  • اصفهان
  • ۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارآموزشگاه فرگویان

فری دیسکاشن انگلیسی با مدرس نیتیو ( English Free Discussion )

شروع:
چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ ۱۹:۳۰
فری دیسکاشن انگلیسی با مدرس نیتیو ( English Free Discussion  )
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بحث آزاد زبان انگلیسی با مدرس نیتیو : کاندیدا مغزیان


کلاس های بحث آزاد انگلیسی یا همان فری دیسکاشن کلاس هایی هستند که با هدف ارتقا سطح مکالمه و دانش انگلیسی زبان آموزانی که از سطوح متوسط و پیشرفته از زبان انگلیسی برخوردارند برگزار می شود. برگزاری این گونه دوره ها باعث می شود تا افراد با حفظ سطح زبانی خود، روان تر صحبت کرده و با اصطلاحات بیشتری آشنا شوند. برای هر جلسه موضوع جذاب و چالش برانگیزی برای بحث انتخاب می گردد و طی بحثی که بین افراد در جریان است، سوالاتی از جانب استاد مطرح می گردد تا محوریت و هدف اصلی بحث حفظ شده و در مسیر درست برای رسیدن به هدف بحث پیش بروید. البته لازم به ذکر است که قبل از شروع کلاس محتوای متنی و ویدیوی توسط مدرس تهیه و برای شرکت کنندگان ارسال می شود تا زبان آموزان با کسب آمادگی در بحث شرکت کرده و روی بحث و فعالیت متمرکز گردند.

مزایای شرکت در کلاس فری دیسکاشن


تقویت مهارت speaking و مکالمه یادگیری سریع لغات انگلیسی و اصطلاحات جدید تسلط بیشتر بر مکالمات و افزایش اعتماد به نفس افراد آشنایی با نحوه آغاز و مدیریت کلی یک بحث و گفتگو فراهم شدن زمینه بحث و تبادل نظر آشنایی با دیدگاه های مختلف ایجاد فرصت اظهار نظر بدون دغدغه

معرفی مدرس جلسه : کاندیدا مغزیان


My name is Candida Maghzian. I was born in England. I have been living between the UK and Iran most of my life. I have been in Iran for over 11 years now, living in Tehran and more recently back in my home town, Isfahan. I have been teaching English since 1993, after taking the Tefl Diploma at Brighton University. I have also participated in a number of teacher training courses throughout my career and continue to learn new and interesting methods to use in my classes. I look forward to facilitating free discussion sessions with Rouyesh in the near future and hope to meet you. I wish you a very good day.

مدرس : کاندیدا مغزیان

کاندیدا مغزیان
کاندیدا مغزیان
مدرس نیتیو زبان انگلیسی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
زبان متوسط ( b1 )
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لیست لغات و اصطلاحات و سوالات جلسه را که برایتان ارسال می شود همراه خودذ بصورت پرینت شده یا روی موبایل همراه داشته باشید.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی نیست
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

آدرس: اصفهان چهارباغ بالا. چهارراه نظر. کوچه‌ی پورمعراج. شماره 16. پلاک 10. موسسه فرهنگی رویش‌مهر