رویداد به پایان رسیده است!
آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز در تاریخ چهارشنبه ۲۹ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۰۸:۰۰

آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


آیا تا به حال برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار تلاش کرده اید، اما هنوز کاربرد درست هر واژه در مکالمه و آنکه در چه موقعیتی استفاده می شود را نمی دانید؟ حالا آیا می خواهید یکبار برای همیشه مکالمه های خیلی ضروری زبان انگلیسی را سریع، کاملاً غیر حضوری و فقط در ۴۵ روز یاد بگیرید؟

خب؛ اگر پاسخ تان یک بله پُر طنین است، به شما آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز را معرفی می کنیم.

درس های این دوره آموزشی توسط آقای کورُش صداقتی به صورت فایل های صوتی MP3، تصویر و متن تهیه شده اند؛ و به شما کمک می کنند تا بدون استرس و به بهترین شکل ممکن، شروع به یادگیری مکالمه ضروری زبان انگلیسی کنید و فقط در ۴۵ روز به جایی برسید که انگلیسی ضروری را به راحتی، بدون تجزیه و تحلیل، بدون ترجمه و بدون فکر، درست مثل یک انگلیسی زبان واقعی، صحبت کنید.

کلاس درس آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز به صورت غیر حضوری (آنلاین) در پورتال یو سی (شما می توانید) برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند درس ها را همه جا، مثلاً در تاکسی، مترو، اتوبوس، مهمانی! و… در هر زمان و هر مکان همراه خود داشته باشند و با گوش دادن به آنها، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

پورتال یو سی (شما می توانید)

در پورتال یو سی، شما می توانید با استفاده از اطلاعات، آموزش ها، فیلم ها و تصاویر، به راحتی یاد بگیرید که چگونه کاری را انجام دهید و دانش خود را به روز کنید.

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۰