کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
مشاوره رایگان برای انتخاب طرح مناسب
این دوره رایگان نیست. بعد از تهیه بلیت، با شماره‌های درج شده، تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی در اختیار شما قرار گیرد.
۲۹ آبان
رایگان

تنها اگر از آزمون و خطا در یادگیری زبان خسته شده‌اید، و نمی‌خواهید بیش از این وقت و انرژی خود را تلف کنید، می‌توانید از این دوره خصوصی بهره‌مند شوید در غیر این صورت می‌توانید سال‌ها زمان خود را صرف تست کردن روش‌های مختلف کنید. 

آیا فکر می‌کنید که هیچ وقت نمی‌توانید انگلیسی صحبت کنید؟

همه می‌گویند که یادگیری زبان آسان است ولی عملاً افراد کمی موفق می‌شوند. حتی ممکن است، روش‌های متعدد را تست کنند و هر دفعه بیش از پیش ناامید شوند.

مشکل کجاست؟


قاعده اول یادگیری زبان: یا یادگیری زبان را شروع نکنید یا یادگیری را هیچ وقت رها نکنید.

 

یکی از مشکلات اساسی یادگیری زبان، عدم پیگیری است. زبان یک مهارت است و نیاز به تمرین مداوم دارد. زبان فرّار است. اگر زبان را کامل فرا نگیرید، حتماً از یادتان خواهد رفت. در این صورت مجبور هستید که دوباره از ابتدا برای یادگیری اقدام کنید. پس یا یادگیری زبان را شروع نکنید یا یادگیری آن را نباید تا رسیدن به نتیجه رها کنید.

 

قاعده دوم: روش یادگیری زبان چه روشی باید باشد؟

 

نکته دیگری که یادگیری زبان مؤثر است، روش یادگیری زبان است. شما نمی‌توانید زبان را از هر کسی که کمی زبان بلد است فرا بگیرید.

فردی که قرار است به شما زبان را آموزش دهد، نه تنها باید مسلط به زبان باشد، بلکه باید بداند که یادگیری زبان چطور اتفاق می‌افتد و بتواند آن را به مخاطب منتقل کند.

از طرفی دیگر، لازم است تا با فرهنگ زبان نیز به خوبی آشنا باشد.

 

قاعده سوم: زبان مجموعه کلمات نیست. زبان ساختار است.

 

یکی دیگر از مهم‌ترین مشکلات در یادگیری زبان، عدم آشنایی مدرس با ساختار زبان، و همچنین مسائل مرتبط با آن است. زبان،‌ مجموعه‌ای از کلمات نیست.

یک زبان اجزای مختلفی دارد. ساختار، فرهنگ، لهجه، اصطلاحات و جملات پر کاربرد از مهم‌ترین اجزای یک زبان هستند.

معنی این حرف این است که:

اگر شما زبان را یاد نمی‌گیرد، به این علت است که زبان را به شکل صحیح آموزش نمی‌بینید. یک آموزش‌دهنده حرفه‌ای زبان، باید تمام جنبه‌های لازم را بلد باشد و در نظر بگیرد.

من چگونه به زبان انگلیسی مسلط شدم و مسیر یادگیری من چگونه بود؟

نوع نگاه من به زبان و دغدغه من برای یادگیری، عامل مهمی بود تا به سرعت این زبان را فرا بگیرم. اگر شما دغدغه یادگیری نداشته باشید و برای یادگیری خودتان حرص نخورید، سرعت یادگیری خودتان خیلی کند خواهد بود. این نیروی ذهنی و کشش درونی، یک از مهم‌ترین عواملی است که منجر به یادگیری می‌شود ولی کسی از وجود آن و تأثیر آن در یادگیری اطلاعی ندارد.

این کشش باعث می‌شود تمرکز شما در یادگیری به شدت افزایش پیدا کند. ده‌ها برابر نسبت به یک انسان معمولی و بی انگیزه. پس قبل از هر چیز، روی خواسته و انگیزه خودتان کار کنید.

در مرحله بعد، این انگیزه به من کمک کرد تا کارهای دشواری را انجام دهم. من در هیچ دوره آموزشی شرکت نکردم و بدون اینکه کسی به من آموزش دهد، توانستم بر زبان انگلیسی مسلط شوم به حدی که اکنون کتاب‌هایم را به این زبان تألیف می‌کنم و دوره‌های آموزشی را به این زبان نیز برگزار می‌کنم.

و نکته سوم که به یادگیری من خیلی کمک کرد،‌نوع نگاهم به زبان بود. من زبان را مجموعه‌ای از کلمات نمی‌دیدم. زبان را یک زندگی و یک دنیا می‌دیدم. برای همین، سعی کردم با این دنیا تعامل کنم و نه اینکه چند کلمه یاد بگیرم.

روش آموزش و کوچینگ من در این دوره چگونه است؟

در این دوره آموزشی، روزانه یک درس در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما بعد از یادگیری کامل درس، باید درس را پس بدهید. به این معنی که از شما تست گرفته می‌شود تا مشخص شود که چقدر در یادگیری هر مرحله موفق بوده‌اید.

در کنار آموزش، رفع اشکال، آموزش نکات کلیدی و معرفی فعالیت‌های تکمیلی وجود دارد که می‌تواند کیفیت یادگیری شما را به شدت افزایش دهد.

تمرکز این دوره بر روی مکالمه است و در این روش، شما با تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی، بر بخش‌های دیگر زبان نیز مسلط خواهید شد.

آموزش‌های شما بسیار سبک هستند و هیچ فشاری بر ذهن شما نخواهند آورد و درگیری ذهنی شما را به حداقل خواهد رساند. در این مسیر آموزشی، برخلاف بسیاری از دوره‌های دیگر، شما از یادگیری بسیار لذت خواهید برد.

طول دوره و مدت زمان یادگیری

طول این دوره یک سال است و شما لازم است تا روزانه حداقل نیم ساعت برای یادگیری و یک ساعت برای فعالیت‌های تکمیلی (اختیاری برای افرادی که می‌خواهند سریع‌تر یاد بگیرند) وقت بگذارید.

فراموش نکنید که اگر در یادگیری جدی نباشید و زمان لازم را اختصاص ندهید، نتیجه دلخواه شما نیز شکل نخواهد گرفت.

پیش‌نیازهای دوره

این دوره هیچ پیش نیازی غیر از انگیزه کافی برای یادگیری ندارد. البته آشنایی با مهارت‌های اولیه کامپیوتر برای استفاده از ابزارهای یادگیری ضروری است.

هزینه و طرح‌های شرکت در دوره

این دوره در طرح‌های مختلفی اجرا می‌شود. 

طرح نیمه خصوصی: روزانه یک درس به مدت یک سال (هزینه ماهیانه 500 تومن)

طرح خصوصی: بر اساس استعداد و سرعت یادگیری شما، می‌تواند به صورت فشرده‌تر برگزار شود و دوره را زودتر به پایان برسانید. (هزینه ماهیانه یک میلیون تومن)

برای انتخاب طرح مناسب، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. 

 

آشنایی با مربی دوره

سخنرانان

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده:
کوچینگ ذهن هوشمند
۴۸۹
دنبال کننده
۸
کل رویدادها
۲
رویداد فعال

مجموعه آموزشی ذهن هوشمند (مهندسی فکر) برگزاری دوره‌های منحصر به فرد آموزشی برای اولین بار دوره آموزشی بازسازی ذهن هوشمند دوره تخصصی مهندسی فکر مهارت‌های آموزش به سبک مهندسی فکر مهارت‌های یادگیری به سبک مهندسی فکر مهارت‌های ذهنی و پرورش ذهن به سبک مهندسی فکر و ......

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

دوره پنج روزه زندگی و رشد هوشمند

 • آنلاین
 • رایگان
 • کوچینگ ذهن هوشمند
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

آموزش آنلاین ترکی استانبولی | ترکی آذربایجانی

 • آنلاین
 • از ۲۵,۰۰۰ تومان
 • مجید عزمی
چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش آنلاین عبارات کاربردی در مکالمات انگلیسی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دکتر ساناز فرجام
پنج‌شنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

آشنایی با دوره تخصصی زبان انگلیسی ویژه پزشکان

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه اجوکاتک