رویداد به پایان رسیده است!
نحوه یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز در تاریخ جمعه ۲۱ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۱ تیر ساعت ۰۹:۰۰

نحوه یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز

  • ۹۵,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مقدمه


یکی از چالش های بزرگ در طول فرایند اپلای، اخذ مدرک زبان انگلیسی است. بزرگترین مانع بر سر راه 60 تا 70 درصد دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان، اخذ مدرک زبان انگلیسی است. محبوب ترین آزمون های زبان در بین دانشجویان ایرانی دو آزمون زبان آیلتس و تافل است که به طور گسترده در کشورمان در حال برگزاریست. با توجه به محدودیت هایی که کمپانی ETS در برگزاری آزمون کتبی تافل در کشور دارد، این آزمون به صورت اینترنتی برگزار می شود؛ در حالیکه آزمون آیلتس به صورت کتبی در مراکز مختلف در سطح کشور در حال برگزاریست. این دو آزمون از نظر ماهیت و استراتژی سنجش زبان انگلیسی با یکدیگر مشابه هستند و سیستم ارزیابی آنها بر اساس کسب نمره در 4 مهارت، شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن است. عمده ترین تفاوت این دو آزمون در نحوه برگزاری آنهاست، که همانطورکه اشاره شد، آزمون تافل به صورت اینترنتی و آزمون آیلتس به صورت کتبی برگزار می شود. تفاوت در سیستم اعلام نمرات، تفاوت در استراتژی طرح سوالات و تفاوت در سیستم پاسخگویی به سوالات، از دیگر تفاوت های این دو آزمون می باشد. 

چالشی که همه دانشجویان متقاضی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور با آن مواجه می شوند، انتخاب کردن نوع آزمون زبان انگلیسی ست. این چالش بعضا با ایجاد شدن سوالاتی در ذهن متقاضی تبدیل به یک مساله پیچیده شده و روند تصمیم گیری را کندتر می کند. سوالاتی مانند:

- کدام آزمون دارای اعتبار بیشتریست؟

- کدام آزمون راحت تر است؟

- هزینه کدام آزمون به صرفه تر است؟

- دانشگاه مقصد مد نظر من، کدام مدرک زبان را می پذیرد؟

- خدمات پس از آزمون کدام یک بهتر است؟

سوالاتیست که در صورت ندانستن پاسخ درست و قطعی آنها، مسلما روند اپلای را با مشکل مواجه خواهد کرد. این درحالیست که پس از انتخاب آزمون مناسب، چالشی دیگر بر سر راه متقاضی قرار خواهد گرفت. متاسفانه، امروزه در کشور ما، شیوه یادگیری زبان انگلیسی تبدیل به یک تجارت بدون چهارچوب و بی قاعده شده است که در بهترین حالت برای گرفتن نمره ایده آل در آزمون های تافل و آیلتس، سال ها بهمراه هزینه های بسیار زیاد، زمان صرف می شود. با کمی تامل در این زمینه به خوبی می توان دریافت که اگرچه ثبت نام در کلاس های ترمی و آمادگی تافل و آیلتس یکی از معمول ترین راه هاست، اما یادگیری زبان به صورت خودآموز راهی کم هزینه و تقریبا مطمئن برای تقویت زبان انگلیسی ست. دانستن اصول یادگیری زبان انگلیسی به شیوه خودآموز، نه تنها باعث صرفه جویی در زمان، بلکه منجربه صفر شدن هزینه های مربوط به آن نیز خواهد شد. تا کنون روش های بسیار زیادی در زمینه یادگیری خودآموز زبان انگلیسی ارائه شده است که در اکثر این روش ها نهایتا متقاضی را ملزم به خرید محصولی می کنند. روش های ارائه شده غیر اصولی و در اکثر موارد غلط، باعث سردرگم شدن متقاضیان خواهد شد.


توضیحات


کارگاه یک روزه (آیلتس یا تافل ؟ نحوه یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز) سعی دارد که پاسخی جامع و کامل برای سوالات مختلف در این مورد ارائه دهد. در این کارگاه به مقایسه جز به جز و کامل دو آزمون آیلتس و تافل و بررسی برخی سوالات این آزمون ها پرداخته خواهد شد. تنوع و پراکندگی سوالات در هر یک از آزمون های فوق الذکر نشان داده خواهد شد و در این راستا به دانش زبان مورد نیاز برای پاسخگویی به سبک های مختلف سوالات نیز اشاره خواهدشد. در ادامه کارگاه، پیشنهاداتی در خصوص نحوه یادگیری زبان انگلیسی به صورت خود آموز ارائه خواهد شد، که در آن، از صفر تا صد اصول و روش های خود آموز بررسی و بهترین راهکار به صورت استراتژی تبیین می شود.


سرفصل ها

معرفی آزمون های آیلتس و تافل

- مقایسه عملی آزمون های تافل و آیلتس

- ارائه گزارش در مورد هر دو آزمون و انتخاب آزمون مناسب 

- بررسی سبک سوالات مختلف در هر دو آزمون

- ارائه طرح مناسب جهت یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز

- برنامه ریزی جهت تقویت زبان و رسیدن به نمره ایده آل

 

قوانین و مقررات

 - ثبت نام شما در کارگاه تنها زمانی قطعی خواهد شد که عملیات پرداخت را با موفقیت انجام داده و کد رهگیری و شماره تراکنش دریافت نمایید.

- تنها تا 48 ساعت قبل از ساعت شروع کارگاه می توانید انصراف خود را از شرکت در کارگاه اعلام نمایید، در غیر این صورت هزینه ای به شما مستردد نخواهد شد.

-ده دقیقه قبل از شروع کارگاه در محل برگزاری حضور داشته باشید.

- در صورت اعلام عدم تمایل از جانب شما در بازه 48 ساعت مانده به شروع کارگاه می توانید در تاریخ بعدی کارگاه مشابه شرکت کنید، در غیر این صورت هزینه ای به شما مستردد نخواهد شد.

سخنرانان

- فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران

برگزار‌کننده

آواتار

تیم تخصصی توپگ اپلای

تیم تخصصی توپگ اپلای

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر