رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه زبان در تاریخ یکشنبه ۲۷ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

 • تهران
 • رایگان
آواتارLinguHub
پنج‌شنبه ۱۵ اسفند

User Experience Techniques

 • تهران
 • رایگان
آواتارآکادمی دوسنت
کاور
یک‌شنبه ۹ اردیبهشت

کارگاه زبان

 • رایگان
 • تهران
 • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کارگاه زبان


فصل جدیدی از رویدادهای کارگاه زبان در راه است...

 

این فصل از کارگاه زبان دوره ی ویژه ی تقویت زبان انگلیسی شامل 8 کارگاه آموزشی سطوح Pre-Intermediate و Intermediate در دو موضوع منحصر به فرد طراحی شده است که در اردیبهشت و خرداد سال 97 روزهای یکشنبه عصر ساعت 6:00 تا 8:00 در شهر تهران برگزار می گردند. طراح و مدرس کارگاه ها احسان گرجی است که از سال 1389 تا کنون 122 کارگاه آموزشی را در شهرهای مختلف کشور اجرا کرده است. شما می توانید برای حضور در همه ی کارگاه ها و یا هر یک از موضوعات ثبت نام فرمایید.

 

توجه: اگر هم اکنون در حال یادگیری زبان انگلیسی نیستید و از سطح واقعی زبان خود اطلاعی ندارید، یا اگر مدتی طولانی از سابقه ی زبان آموزی شما گذشته است، در ابتدا بلیط تعیین سطح رایگان را انتخاب نمایید تا با شما تماس بگیریم. حداقل سطح مورد نیاز برای حضور در کارگاه ها سطح Pre-Intermediate است.


کارگاه های Emailing


کارگاه ایمیلینگ

Email Professionally

 

 

برقراری ارتباط موثر که منجر به حل یک مساله، آغاز یک همکاری و یا بروز یک فعالیت خلاقانه شود یکی از چهار مهارت قرن 21 به شمار می رود. در این میان، توانایی نگارش و ارسال ایمیل های صحیح، مرتب، و اثرگذار به زبان انگلیسی که زبانی معیار در ارتباطات و مکالمات است می تواند شما را در مسیرهای تحصیلی و یا شغلی به توسعه، پیشرفت و موفقیت هر چه بیشتر نزدیکتر کند.


در 5 کارگاه ایمیلینگ از اصول پایه ی ایمیلینگ به زبان انگلیسی شروع می کنیم و شما به صورت کاملا عملی با تمرین های متنوع گام به گام به توانایی ارسال ژانرهای مختلف ایمیل درست و موثر -- از ایمیل های دوستانه تا ایمیل های روزمره و تا ایمیل های کاری و حرفه ای -- مجهز می شوید. همچنین در طول کارگاه ها تمامی ایمیل های شما توسط مدرس دوره به صورت داینامیک و استاتیک تصحیح می شود و مورد آنالیز دقیق قرار می گیرد.

 • جلسه ی اول  /  یکشنبه، 09 اردیبهشت 97   18:00 الی 20:00
 • جلسه ی دوم  /  یکشنبه، 16 اردیبهشت 97   18:00 الی 20:00
 • جلسه ی سوم   یکشنبه، 23 اردیبهشت 97   18:00 الی 20:00
 • جلسه ی چهارم   یکشنبه، 30 اردیبهشت 97   18:00 الی 20:00   آنلاین
 • جلسه ی پنجم   یکشنبه، 06 خرداد 97   18:00 الی 20:00

 

شهریه ی کل دوره ی 5 کارگاه: 400 هزار تومان


کارگاه های Presentation


کارگاه پِرزِنتیشن

Present Efficiently 

 

 

یک پِرزِنتیشن عالی از قرار دادن تمیز داده های موجود در کنار هم و سپس ارائه ی روان و صحیح روایت آن داده ها تشکیل شده است. هنوز هم که هنوز است پِرزِنتیشن ها نقش مهمی در آموزش، صنعت، پزشکی، هنر و ... بازی می کنند. و این را نیز نیک می دانیم که مهمترین زبان ارتباط در کلاس جهانی زبان انگلیسی می باشد. اسلایدهایمان بایستی حرفه ای و بر اساس اصول تولید محتوای دیجیتال تدوین شده باشند و در ارائه ی آن ها بایستی به ریز-توانش های زبان انگلیسی در ارائه ی موثر که مخاطب را درگیر خود می کند مجهز شد.

 

در این 3 کارگاه پِرزِنتیشن، هم اصول کلی تولید اسلایدهای کارآمد را مرور می کنیم و نیز زبان ارائه ی موثر را فرا می گیرید و آن ها را کاملا عملی تمرین می کنید. آن قدر تمرین و تمرین می کنید و تصحیح می شوید و فیدبک های بهینه سازی کار خود را دریافت می کنید که این توانش به توانایی منحصر بفرد شما تبدیل می شود. از آن پس شما دوست دارید بیشتر به زبان انگلیسی پِرزِنتیشن داشته باشید تا زبان فارسی.

 • جلسه ی اول   یکشنبه، 13 خرداد 97   18:00 الی 20:00
 • جلسه ی دوم   یکشنبه، 20 خرداد 97   18:00 الی 20:00
 • جلسه ی سوم   یکشنبه، 27 خرداد 97   18:00 الی 20:00

 

شهریه ی کل دوره ی 5 کارگاه: 250 هزار تومان

 

طراح و مدرس کارگاه ها

احسان گرجی
احسان گرجی
English Language Teacher Educator

درباره ی مدرس کارگاه ها


 احسان گرجی تدریس این کارگاه را بر عهده خواهد داشت. او از سال 1385 معلم زبان انگلیسی است، از سال 1389 مدرس و یا عضو گروه مدرسین دوره های متعدد تربیت مدرس زبان انگلیسی و طراح و مجری تعداد بسیاری کارگاه و فوروم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی در نقاط مختلف ایران بوده است، و از سال 1389 در مسئولیت های مدیریت آموزش و مدیریت منابع انسانی در موسسات آموزش زبان و پروژه های آموزشی متعدد داخلی و بین المللی مشغول به فعالیت می باشد. او هم اکنون به عنوان توسعه دهنده ی تدریس و یادگیری دیجیتال نیز فعالیت می کند. 

وی همچنین از سال 1389 تا کنون طراح و مدرس سلسله کارگاه های کارگاه زبان بوده است که تا کنون 122 شماره از آن در شهرهای مختلف کشور به میزبانی موسسات و یا با اجرای مستقل برگزار شده است. برای آگاهی از جزییات فعالیت های وی به صفحات زیر مراجعه فرمایید:


توضیحات تکمیلی


 1. افرادی که در همه ی 8 کارگاه شرکت کنند از مزیت انجام پروژه های آموزشی و تصحیح آن ها نیز در قالب متدهای نوین آموزشی Blended Learning و FLIPped Classroom برخوردارند.
 2. کارگاه شماره ی چهار به صورت آنلاین در پلتفرم اختصاصی برگزار می شوند. برای حضور در این کارگاه ها به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید.
 3. برای دریافت مشورت جهت حضور در کارگاه ها می توانید با شماره ی 09124679551 تماس بگیرید.
 4. برای دریافت مشورت جهت حضور در کارگاه ها همچنین می توانید با شماره ی تلگرام 09394679551 تماس بگیرید.
 5. کارگاه ها در آدرس تهران، بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، شماره ی 188، واحد 4 تشکیل می گردند.
 6. شروع قطعی دوره یکشنبه 09 اردیبهشت است.

آدرس: تهران تهران، بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، شماره ی 188، واحد 4، زنگ 5