رویداد به پایان رسیده است!
زبان انگلیسی(تدریس کامل کتاب 504 و oxford word skiils ومکالمه روان انگلیسی( به روش کدینگ و بدون فراموشی) در تاریخ دوشنبه ۳۱ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت

زیست شناسی کنکور 99

  • تهران
  • ۸۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارساجده آذرنیا
چهارشنبه ۱۴ اسفند

سال نو به توان سرمایه انسانی

  • تهران
  • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارسامانه تامین مالی کارن کراد

زبان انگلیسی(تدریس کامل کتاب 504 و oxford word skiils ومکالمه روان انگلیسی( به روش کدینگ و بدون فراموشی)

شروع:
دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸ ۱۹:۰۰
زبان انگلیسی(تدریس کامل کتاب 504 و oxford word skiils ومکالمه روان انگلیسی( به روش کدینگ و بدون فراموشی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

روش تدریس اروپایی 504


دوره های برگزار شده موفق دکترسراوانی:

دوره زبان انگلیسی ویژه مهاجرت

زبان انگلیسی مکالمه 

زبان انگلیسی انلاین

زبان انگلیسی گروهی

زبان انگلیسی کلاس فشرده

زبان انگلیسی درخانه

زبان انگلیسی بدون کلاس

دوره مکالمه زبان انگلیسی

پکیج مکالمه زبان انگلیسی

سمینارگرامر زبان انگلیسی

دوره بحث آزادزبان انگلیسی

دوده فشرده زبان انگلیسی

دوره فوق فشرده زبان انگلیسی

کتاب 1100زبان انگلیسی

و بالاخره کتاب 504 زبان انگلیسی

کتاب ۵۰۴Absolutely Essential Wordsیکی از کتاب هایی است که هر زبان آموزی با آن آشنا می باشد. .این کتاب ۵۰۴ واژه ی ضرورری زبان انگلیسی را دربر می گیرد که زبان آموزان برای تسلط کافی بر زبان انگلیسی باید بر روی آن تسلط خوبی داشته باشند. 

کلمات کاملا ضروری زبان انگلیسی آموزش داده شده است و در صورت یادگیری آنها به تعداد مناسبی کلمه پایه ای در زبان انگلیسی مسلط خواهید شد. این مجموعه بر طبق آخرین متد یادگیری زبان در دنیا توسط یک موسسه معروف و جهانی طراحی و به نگارش درآمده است و همچنین در این کتاب شما میتوانید مترادف ها و متضاد کلمات را با مثال و یک داستان کوتاه متشکل از تمام لغتهای آن درس بخوانید. در هر درس ۱۲ لغت به کار برده شده است و مخاطب این کتاب را میتوان دانشجویان ، زبان آموزان ، و کسانی که می خواهند سطح زبان خود را از حالت معمولی به اندکی بالاتر از آن ارتقا دهند، می باشد.

روش تدریس دکتر سراوانی (سیستم اموزش زبان انگلیسی از فنلاند)

خوب من در کشوری متولد شدم که زبان دوم انها انگلیسی بود ولی نحوه تدریس زبان در اروپا با ایران زمین تااسمان فرق دارد‌.سیستم اموزشی فنلاند بسیار به شناخت من از زبان انگلیسی کمک کرد.یک روش فنلاندی ها روش تیم ورک زبان بود که متاسفانه در ایران نداریم.تیم ورک به این صورت بودکه هر پنج دانش اموز را در یک کلاس عضو می کردند هر دانش اموز موظف بود ده لغت جدید و پر کاربرد مکالمه را برای دوستش شرح دهد این لغات با نقاشی معادل سازی با رنگ امیزی کاربرد در جمله و حتی نگاه کردن به یک فیلم میسر میشد و پس از آنکه لغات را می اموختیم مرتب جمله سازی میکردیم و آنها را به کار می بردیم هرچه استفاده از تدریس لغتها مسخره تر بود لغات بهتر در ذهن مان می ماند و هزاران نکته ای دیگر که متاسفانه در ایران استفاده نمیشود.

وقتی در سال 2017 به ایران برگشتم متاسفانه ضعف در سیستم اموزشی ایران را دیدم که یک دانشجوی کارشناسی بنده متاسفانه نمی توانست چهار خط معرفی از خودش را به زبان انگلیسی بگوید.یک خانم خانه دار نمی توانست نام لوازم خریداری شده از فروشگاه را بگوید.مهم ترین انگلیزه ی بنده برای تدریس خود، دانشجویان من بودند که علاقه مند شدند، از پایه باانها مانند سیستم اموزشی فنلاند کار کنم اجرای این شیوه شگفت انگیز بود از صد نفر شاگرد نود نفر مسلط به مکالمه شدند و از من خواهش کردند تا دوره ی دوم را برگزار کنم.

 


چرا کتاب 504 را بخوانیم؟


چرا کتاب ۵۰۴ واژه را بخوانیم؟
کتاب ۵۰۴ یکی از معتبر ترین کتابها در زمینه vocabularu و دایره لغات محسوب میشه . لغاتی که در این کتاب قرار داده شده اند جزو لغات بسیار پرکاربرد زبان انگلیسی میباشند که دونستن اونها برای زبان اموزان جزو واجبات هست . به علاوه در آزمونهای استخدامی و کارشناسی ارشد و دکتری از این لغات این کتاب ها استفاده شده است که شما را ملزم به دانستن این لغات میکند . همچنین چنانچه قصد شرکت در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی مثل تافل یا آیلتس رو دارید توصیه میکنم حتما کتاب های ۵۰۴ و ۱۱۰۰ رو از دست ندید . این کتاب ها حتما به کار شما میاد و دایره لغات شما رو به صورت چشم گیری افزایش میده .

کتاب ۵۰۴ واژه برای چه کسانی مناسب است؟
برای افرادی که آزمون های کنکور کارشناسی ارشد (تحصیلات تکمیلی) و دکترا و سایر آزمون های دیگر نظیر آزمون های وزارت بهداشت رو میخواهند شرکت کنند.

همچنین به خاطرسپاری این لغات جهت افزایش  لغات برای آزمون‌های بین المللی زبان نظیر IELTS، TOEFL و  MSRT و  Tolimo, و به ویژه EPT و MSRT بسیار موثر است.

همیچنین لغات استفاده شده در این کتاب به گونه ایست که پیشنهاد میکنیم تمام زبان آموزان به این لغات مسلط شوند . توجه کنید که این کتاب جزو معتبر ترین کتابهای دایره لغات میباشد و لغاتی که در اونها استفاده شده فوق العاده کاربردی میباشند .


باشرکت در کلاسهای استادسراوانی چه چیز به دست می آورم؟


با شرکت در کلاسهای آنلاین504 چه چیزی به دست می آورم؟

 

این مجموعه آموزشی به گونه ای طراحی شده است که شما در پایان :

 

به راحتی میتوانید قسمت زیادی از متون عمومی زبان انگلیسی را متوجه شوید.
نمره و تراز درس زبان شما در آزمون ها  ارتقاء پیدا خواهد کرد.
قادر خواهید بود به زبان انگلیسی جستجو کنید و به راحتی از منابع عظیم اطلاعاتی که به زبان انگلیسی در اینترنت وجود دارند بهره خواهید برد.
در شبکه های اجتماعی با اعتماد به نفس بیشتری از زبان انگلیسی استفاده کنید .
یادگیری زبان انگلیسی برای شما لذت بخش تر خواهد شد. و سختی ها و کلافگی از بین خواهد رفت .
در مقابل دیگران مهارت زبان انگلیسی خود را با اعتماد به نفس بیشتری به نمایش خواهید گذاشت.


روش خاص بدون فراموشی زبان


در کلاسهای انلاین  کدینگ 504 واژه، از باکیفیت‌ترین و کامل‌ترین عبارات و جملات کدبندی جهت تسریع یادگیری استفاده شده، اما این تنها مزیت این مجموعه نیست. در این جزوه تمامی عناصر دیگری که برای یادگیری لغات ممکن است مورد نیاز باشد نیز گردآوری شده، که عبارتند از مثال از کتاب اصلی به همراه ترجمه، تلفظ و فونتیک، هم معنی یا توضیح انگلیسی در کنار معادل‌های فارسی و ...

برای اولین بارسریع ولی علمی و اصولی یاد بگیرید! به یاری روش علمی Keyword Method یا همان روش کدینگ بهترین عبارات کدبندی شده را در این جزوه ارائه نموده‌ایم که نقش زیادی در سرعت یادگیری دارد. علاوه بر این، تمام عناصر مورد نیاز برای یادگیری لغات را هم در این جزوه آورده‌ایم و در نهایت هر جایی که لازم بوده به ریشه یابی واژگان، و آوردن توضیحاتی به زبان ساده در مورد هم معنی‌ها یا کاربرد کلمات در فارسی و انگلیسی پرداخته تا سریع اما اصولی این لغات و معانی و کاربرد آنها را فراگیرید.

همین حالا با واتس اپ ما برای ثبت نام تماس بگیرید.

989227016762

آدرس: تهران دانشگاه تهران