رویداد به پایان رسیده است!
زبان انگلیسی را با لذت و ساده بیاموزید! در تاریخچهارشنبه ۸ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

زبان انگلیسی را با لذت و ساده بیاموزید!

شروع:
چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ ۱۹:۰۰
زبان انگلیسی را با لذت و ساده بیاموزید!
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

اول کلام...

دوست خوبم سلام،

من و شما قراره باهم قدم به قدم زبان انگلیسی رو یادبگیریم تا خیلی سریع بتونیم فیلم های انگلیسی ببینیم، کتابهای انگلیسی بخونیم و مهمتر از اون به راحتی به انگلیسی صحبت کنیم. اگر با الفبای انگلیسی و تلفظ ها آشنا نیستی می توانی خیلی ساده و اسون یادبگیری.

اول از همه هرگز فراموش نکن همه افراد توانایی یادگیری زبان دوم رو دارن، پس اگر تا بحال کسی به شما گفته سخته، غیر ممکنه، تو نمی تونی، استعدادش رو نداری و … حرف کاملا اشتباهی زده. منم دقیقا با این مشکل آشنا هستم و فکر می کردم یادگیری زبان سخت هستش و بعد متوجه شدم چقدر شیرین و اسون میشه انگلیسی صحبت کرد. و چون چند موسسه مختلف رفته بودم و نتیجه نگرفتم درک می‌کنم که به اموزشگاه ها اعتماد نداشته باشی.

از کسی که دانش زبان ندارد به فردی تبدیل شوید که درامد از زبان دارد.

 

مزیت این دوره اینه که صحبت کردن خود به خود اتفاق می افته با روش هایی که دارم.

و نکته بعدی اینه انگلیسی رو آهسته ولی مرتب بخون، یه روز چند ساعت خوندن و یه هفته نخوندن تو رو به موفقیت نمی رسونه

رهرو آن نيست كه گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست كه آهسته و پيوسته رود.

----------------------------------------------------------------------------

 

دوست خوبم با توجه به تحقیقات عمومی انجام شده در حوزه زبان شناسی، یادگیری یک زبان جدید برای یک فرد معمولی به حدود 1100 ساعت زمان نیاز داره. این یعنی برای یادگیری انگلیسی در سطحی قابل قبول حداقل به شش ماه زمان نیاز دارید. البته برای بیشتر زبان آموزان رفتن از سطح ابتدایی تا پیشرفته بین یک تا دو سال زمان نیاز می گیرد. فراموش نکنید که یادیگری سریع تر به معنای فراموش کردن سریع هم هست. برای یادگیری مناسب باید زمان کافی را به صورت منظم به یادگیری اختصاص دهید.

مطمئنم تایید می‌کنید یادگیری زبان چقدر در اعتماد به نفس و سبک زندگی شما تاثیر مثبت داره.

.

من و شما قراره باهم قدم به قدم زبان انگلیسی رو با روش های جدید و در محیطی شاد یادبگیریم تا خیلی سریع بتونیم فیلم های انگلیسی ببینیم، کتابهای انگلیسی بخونیم و مهمتر از اون به راحتی به انگلیسی صحبت کنیم.

دوست خوبم با شرکت در این دوره می‌تونی خیلی بیشتر از قبل مورد توجه دیگران باشی و تصور کن چه حس خوب و لذت بخشی بین دوستان و فامیل داری.

ضمن اینکه با شرکت در این دوره از بقیه دوره ها و کتابهای دیگر بی نیاز میشی و میتونی صرفه جویی هم در زمان و پول خودت داشته باشی.

شاید دوره ما در حد دانشگاه MIT نباشه ولی به شما قول میدم از یادگیری زبان لذت ببرید.

مشخصات دوره 

مخاطبمشاوران، مدرس‌ها، سخنرانان، نویسندگان و علاقه‌مندان به آموزش
طول دوره: 10جلسه 2ساعته
مدرس: نازنین طالبلو مترجم بیش از 50 کتاب و مقاله (به انگلیسی و برعکس) و مترجم ویرایش جدید آکسفورد به زبان فارسی
مبلغ سرمایه گذاری: 100هزار تومان ( جهت یک ترم 10جلسه ای)

مبلغ این دوره فقط120هزار تومان است که به نظر ما بسیار بسیار ارزان است. مطالبی که در سه جلسه اول یاد می‌گیرید شما را قادر می‌سازد تا بری همیشه ترس از زبان انگلیسی و مکالمه را فراموش کنید...

مهارتی که در این دوره می‌آموزید که شامل آموزش زبان از پایه و توانایی مکالمه به سادگی زبان فارسی است که می‌تواند بارها برای کارهای مختلف استفاده شود و حتی در صورت داشتن کسب و کار و یا ایده خوب، برایتان درآمد زیادی ایجاد کند.

 دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای همه افراد درهر سطح زبان دانی ( ولو کسانی که از زبان انگلیسی ترس و واهمه دارند!) مفید است

این دوره برای افرادی که واقعا میخواهند زبان یادبگیرند و اراده محکم دارند، می تواند معجزه ای باشد برای آموزش یک باره زبان


دوره برای چه کسانی مناسب نیست و بهتر است شرکت نکنند؟

  1. دوستانی که سال هاست می خواهند زبان انگلیسی شان را تقویت کنند ولی هنوز وقت آن نرسیده است!
  2. دوستانی که هنوز به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی پی نبرده اند.
  3. دوستانی که هزار بهانه اشتباه می آورند تا یک کار درست را انجام ندهند!

ضمانت ۱۰۰ درصد رضایت شما

شاید بگویید همه از این قول‌ها می‌دهند! ولی ما نه تنها قول می‌دهیم بلکه کارمان را تضمین می‌کنیم. 

شما از زمان ثبت‌نام در دوره ۳۰ روز فرصت دارید مطالب را بیاموزید و آن‌ها را اجرا کنید. اگر احساس کردید مطالب مفید و کاربردی نیست، می‌توانید از ادامه دوره انصراف دهید و کل مبلغ خود را پس بگیرید. بنابراین هیچ چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. شما یا از دوره کاملا لذت می‌برید یا از آن انصراف می‌دهید و کل مبلغ خود را پس می‌گیرید.

البته در اینصورت درس‌های آخر را دریافت نمی‌کنید، چون مدت دوره10هفته است. البته مطالب آن‌قدر جذاب و کاربردی هستند که امیدواریم از دوره کاملا راضی و خشنود باشید

هدایا


  1. امتحان تعیین سطح کاملا رایگان و ارائه راهنمایی برای زبان آموزی شما (حتی اگر از دانش پذیران مجموعه ما نباشید!)
  2. یک جلسه رایگان از کلاس برای آشنایی شما با روش تدریس استاد
  3. دریافت جزوات ، تمرین ها و ... بصورت رایگان

چرا زاگ؟

 کلاس های مجموعه زاگ، بصورت گروهی(حداکثر 12نفره) ،نیمه خصوصی(تا3نفر) و خصوصی برگزار می شود.

مجموعه آموزش تجاری «زاگ» افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد.تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی  روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد.اعتقاد ما بر این است که حفظ کردن محدود جملات –پنج جمله کاربردی بصورت روزانه- و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی- دو بازه ی 30 دقیقه ای در روز- بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد ما تمرین 90 دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای 3 ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید وپرکاربرد، آموزش داده میشود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی  بواسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید.پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود.

 

 

استاد دوره...

نازنین طالب لو

نازنین طالب لو

مدرس مکالمه ،تافل و آیلتس

آدرس:تهران تقاطع خیابان ولیعصر و فاطمی- جنب طلافروشی ملکان- ساختمان شماره 1- طبقه اول- واحد 38