Entrepreneurship Lifestyle

شروع رویداد
جمعه ۱ بهمن ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱ بهمن ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
Entrepreneurship Lifestyle
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۷۳۳۹۴۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سبک زندگی کارآفرین

لذت ایجاد کار و اهمیت ارزش افزوده کارآفرین . اشتیاق فراوانی را برای رسیدن به این منزل فراهم می­آورد بینهایت جذاب است صاحب کسب و کاری بودن و بسیار جذابتر است زمانی که موفقیتهای بزرگی هم حاصل شود . همه کارآفرینانی که امروز شناخته شده اند ،مبتدی های دیروز بوده اند . آنها از جایی شروع کردند و هر روز یک قدم به جلو رفتند امروز نوبت ماست که یک قدم خودمان را به جلو برویم . یک قدم تا کارآفرینی .

برای کارآفرین بودن باید چه کنیم ؟ از کجا شروع کنیم ؟

چگونه کارآفرین باشیم ؟

توضیحات بیشتر

 

سبک زندگی مجموعه­ای از دانش ها، نگرش ها، اندیشه ها، عادات و آموزه هایی است که برآیند آنها، جایگاه فردی و اجتماعی و نیز کیفیت زندگی ما را تعریف می­کند.

سبک زندگی در حقیقت یک استراتژی فردی نهادینه شده، برای کسب جایگاهی است که شایسته آنیم.

همه ما در زندگی رویاها و آرزوها و علایق و اهدافی داشته ایم که از  برخی دست کشیده، به برخی دیگر دست یافته و در مسیر تحقق دسته­ای دیگر تلاش می­کنیم.

موفقیت نتیجه­ی تلاشی است هدفمند که با بهره­گیری صحیح و کارآمد از دستاوردها و انتخاب آگاهانه­ی گام­هایی اثربخش، حاصل می­شود . تجربیات مدیران و کارآفرینان ،رهبران و بزرگانی که عرصه های زندگی را در ابعاد مختلف پیموده اند، روشنی بخش این مسیر خواهد بود، اگر بخواهیم زیرا که " ما بر شانه­ ی غولها ایستاده ایم" .

از این رو با طراحی مجموعه کارگاه های " سبک زندگی " تلاش کرده ایم در غالب ماژول ها یا پودمانهای کاربردی، زمینه ای برای تسهیل انتقال دانش، تجربه و پرورش مهارت­های حرفه ای کسب و کار فراهم آوریم.

آدرس:تهران خیابان عباس آباد ، خیابان بهشتی ، خیابان سرافراز