رویداد به پایان رسیده است!
مهارت نوشتن در زبان انگليسي در تاریخچهارشنبه ۲۱ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مهارت نوشتن در زبان انگليسي

شروع:
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷ ۱۸:۰۰
مهارت نوشتن در زبان انگليسي
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

 

(#نوشتن به زبان_انگلیسی)
👈چگونه می توانیم به زبان انگليسي  بنویسیم( writing) و خودمان بدون نیاز به معلم یا مترجم نوشته خود را اصلاح و ویرایش کنیم.

🗓زمان جهارشنبه ۲۱ شهریور ماه از ساعت ۴ تا ۶ 


👈ایا میدانید که نوشتن موثر جز مهارت هایی هست که تا سال ۲۰۳۰ اعلام شده است که کارفرمایان و صاحبان کسب و کار به دنبال افرادی با این مهارت ها هستند؟

ایا به این فکر می کنید که دنیا در حال تبدیل شدن به یک دهکده جهانی کوچک است و محدودیت ها و مرزها به سرعت در حال کم شدن هستند؟
و افرادی که مسلط به یک‌زبان بین المللی هستند فرصت های بیشتری دارند؟


ایا  متوجه اين موضوع هستيد که تنها راه برقراری ارتباط و بهره بردن از فرصت هاي بين المللي فقط تسلط داشتن به مهارت (speaking )صحبت کردن نیست؟

در حاليكه بسیاری از این ارتباطات و فرصت ها در ابتدا باید از طریق نوشتن صورت بگیرد و در مراحل بعدی ارتباطات تلفنی و چهره به چهره برقرار

مي شود.


.برای مثال :
نوشتن یک درخواست برای دانشگاه،شرکت،ثبت اختراع،کمک،همکاری،ایمیل،نامه،مقاله و موقعیت های دیگر.

به عنوان مدرس زبان و مهارت های سخنرانی با سال ها تجربه تدریس باید بگویم كه متاسفانه بعد از مدت ها صرف زمان و هزينه نه تنها در صحبت کردن به زبان انگلیسی معمولا مشکل داریم بلکه اين ضعف حتي در مهارت نوشتن پر رنگ تر هم هست.


از انجایی که اموزش های خوبی در مورد نوشتن ندیده ایم و تجربه خوبی هم از نوشتن در زبان مادری نداریم زیاد به این مهارت توجه ای نکرده ایم . حتی در اموزشگاه و یا دانشگاه ها هم اموزش درستی داده نمی شود .تنها اتفاقی که می افتد این است که از ما خواسته اند که متنی را بنویسیم و مدرس خودش ان را اصلاح کرده و به ما نمره داده است.


ما هیچ وقت به صورت اصولی و قدم به قدم یاد نگرفتیم چگونه فکر کنیم ،از کجا شروع کنیم ،چطور تمام کنیم و بعد چطور یک یاد گیرنده و نویسنده مستقل شویم و بلد از پایان دوره زبان بتوانیم به راحتی بنویسیم و نوشته خود را اصلاح و ویرایش کنیم.


از این رو تصمیم گرفتم در دوره همی های کافه #نوشتن به زبان انگلیسی از پایه و قدم به قدم این اموزش ها را بدهم.
برای نوشتن یک کتاب یا مقاله یا هر متنی اول باید یاد بگیریم که چطور یک پاراگراف را بدون اشتباه و زیبا بنویسیم و برای نوشتن یک پاراگراف زیبا باید جملات زیبا و درستی بنویسیم .
پس با هم و قدم به قدم یاد میگیریم که چطور یک پاراگراف در زبان انگلیسی را بنویسیم و چطور ان را اصلاح و ویرایش کنیمدرباره مدرس

من سحر ارجمند هستم.

  • مدرس طراحی سخنرانی در زبان انگلیسی
  • مشاور و كوچ مهارت های يادگیری زبان انگليسي
  • نويسنده كتاب كلاسی با طعم شکلات

اين كتاب در زمینه تدريس و يادگیری واژگان زبان انگلیسی می باشد

  • برگزاری كارگاه های مختلف حضوری در زمینه طرز تفکر در يادگیری و اموزش,طراحی سخنرانی و فن بیان در تدريس و غيره.

 

 چرايی كار من

 به عنوان يک مدرس زبان همیشه دغدغه اين را داشتهام كه شیوه يادگیری درست زبان انگلیسی و همینطور تاثیر طرز تفکر ما در يادگیری را قبل خود زبان انگلیسی اموزش بدهم. اموزشی كه معمولاً در دانشگاها در مورد ان بسیار كم پرداخته شده. در اموزشگاه های زبان و دوره های

تربیت مدرس بیشترين تمركز بر روی شیوه های تدريس است نتیجه اين میشود كه بعد از صرف  اين همه زمان و پول درصد قابلتوجهی از افراد در استفاده از اين زبان همچنان مشکل دارند .

موضوع مهم و دغدغه ديگرم، مهارتهايی بود كه هر فرد نیاز دارد تا بتواند از زبان انگلیسی بطور مؤثرتری استفاده كند و جای آموزش اين مهارتها هم به شدت در سیستم دولتی و خصوصی ما خالی است. آموزشهايی مانند فن بیان و سخنرانی ،مهارتهای صحبت در جمع ،استفاده از اسلايدسازی,مهارت هاي نوشتن،ايمیل زدن و ديگر مهارتها .

بدون اين مهارتها زبان انگلیسی فقط مجموعهای از لغات و دستور زبان است.و صرفا دانستن يک زبان باعث نمی شود ما در تعملات خود با افراد ديگر از جوامع مختلف موفق باشیم. از اين رو اين مهارتها را نه تنها همیشه در كلاسهای زبان آموزش داده ام بلکه به صورت كارگاه ، دورههای مشاور و كوچبنک نیز برای دوستان و عزيزانی كه علاقه مند و مشتاق رشد و يادگیری نیز هستند ،آموزش میدهم.

مبلغ سرمايه گذاري

شركت در اين دورهمي به صورت رايگان هست و فقط مبلغ ده هزار تومان براي مكان و پذيرايي به كافه پرداخت مي كنيد

 

در اين دور همه چه چيزي ياد مي گيريد

در اين دوره همي ها قرار است از ابتدا و از پايه ياد بگيريم كه چطور يك پاراگراف را بنويسيم.نوشتن فرايندي دارد كه با حزف زدن كاملا متفاوت است و شيوه و اصولي دارد كه بسيار زيبا و ساده و جذاب است و خودتان ياد مي گيريد كه چطور نوشته خود را اصلاح و ويرايش كنيد

 

اين دوره براي چه افرادي مناسب است

اين به دوستاني كه سطح تسلط متوسط به زبان را دارند مناسب است. يا دوستاني كه دوره هاي زير را گزرانده اند

  • preintermediate
  • intermediate
  • upperintermediate

اگر سطح زبان شما پيشرفته است و در درست نوشتن مشكل داريد باز هم اين دوره را به شما پيشنهاد ميكنم.

 

اگر دوست داريد كه در جريان كارگاه هاي برگذار شده قرار بگيريد اين جا كليك كنيد

آدرس:تهران خيابان انقلاب نزديك به ميدان فردوسي, بين خيابان نجات الهي(ويلا) و پل كالج,كوچه سمنان,پلاك 3 كافه ايوند