عصرانه تجربه کاربری

شروع:
پنج‌شنبه ۲۹ آذر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۹ آذر ۹۷ ۱۷:۳۰
عصرانه تجربه کاربری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آکادمی دوسنت

آکادمی دوسنت

اولین مرکز آموزش تجربه کاربری (UX) در ایران

 

 

در عصرانه تجربه کاربری قرار است از تجربیاتمان در تجربه کاربری بگوییم و بشنویم. مهمان این عصرانه خانم شیرین شمس است که قرار است در مورد چرخه طراحی با ما گفتگو کند و از تجربه اش در دانش آکادمی تجربه کاربری بگوید اول کمی بیشتر با او آشنا شویم:

 

همه کسانی که شیرین شمس را می شناسند می دانند که وسواس خاصی در مورد کاربران دارد! او که خود را مشاور UX و پژوهشگر کاربران (User Researcher) معرفی می کند با بک گراند مهندسی نرم افزار به صورت آکادمیک رشته تعامل انسان و کامپیوتر (HCI) را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه شهر لندن گذرانده است و به همین واسطه جنبه های گوناگونی از HCI از قبیل تحقیق کاربر، تست از طريق کاربر، بازنگری کارشناسان، طراحی خلاق، طراحی تعاملی، معماری اطلاعات، تجزیه و تحلیل کمی و کیفی، طراحی با قابلیت دسترسی را تجربه کرده است. در حال حاضر او در حال مطالعه و تمرکز بر روی فن آوری های متقاعد کننده (Persuasive Technologies ) است.

حضور در این رویداد برای همه علاقه مندان تجربه کاربری آزاد و برای دانش آموختگان آکادمی دوسنت رایگان است اما ثبت نام برای همه افراد ضروری است.

برای گرفتن کد تخفیف 100 درصدی با آکادمی تماس بگیرید و برای اطلاع از سایر عصرانه های تجربه کاربری می توانید صفحه ما را در ایوند دنبال کنید.

 

شیرین شمس

شیرین شمس

مشاور ارشد تجربه کاربری

آکادمی دوسنت

آکادمی دوسنت

طراح و مجری دوره های تخصصی UX

توضیحات

آدرس:تهران کریمخان زند، بین خیابان قرنی و ایرانشهر، پلاک 182، واحد 2