رویداد به پایان رسیده است!
عصرانه تجربه کاربری در تاریخ سه‌شنبه ۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

عصرانه تجربه کاربری

شروع:
سه‌شنبه ۷ اسفند ۹۷ ۱۷:۳۰
پایان:
سه‌شنبه ۷ اسفند ۹۷ ۲۰:۰۰
عصرانه تجربه کاربری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آکادمی دوسنت

آکادمی دوسنت

 

 

 

اطلاعات دوره

نام رویداد:دورهمی آشنایی با lean UX
طول دوره: 2 ساعت

 

در عصرانه تجربه کاربری قرار است از تجربیاتمان در تجربه کاربری بگوییم و بشنویم. مهمان این عصرانه علیرضا نیکوکار است که قرار است در مورد Lean UX با ما گفتگو کند. 

 lean چیست و چه ارتباطی با تجربه کاربری دارد از مهم ترین سوالاتی است که در این دورهمی به آن پاسخ داده خواهد شد. اما برای شروع بهتر است بدانیم که: 
 
"Lean یک تکنیک و یک رویکرد در انجام پروژه های مختلف است که در UXهم از آن استفاده می‌شود اساسا Lean UX و دیگر اشکال UX همه یک هدف مشترک دارند، ارائه یک تجربه کاربری عالی برای کاربران،فقط روش های رسیدن به آن متفاوت است و می توان گفت که لین زمانی وارد عمل می شود که روش های قدیمی با توجه به زمان کم پاسخگو نیستند. 

 هدف اصلی Lean UX این است که در هنگام دریافت بازخوردها در کمترین زمان ممکن، بر روی تصمیماتی سریع برای حل مشکلات تمرکز کند. ماهیت اصلی این روش Agile است که در چرخه های سریع و تکراری کار می کند. Lean UX این چرخه ها را تقلید می کند تا اطمینان حاصل شود که داده های تولید شده می توانند در هر تکرار مورد استفاده قرار گیرند."

این روش نه تنها برای طراحان تجربه کاربری بلکه برای تمامی کسانی که در یک تیم و با هدف توسعه محصول در کنار هم کار می کنند شامل مدیران، مدیران محصول، مدیران مارکتینگ و ... مفید خواهد بود.

 

علیرضا نیکوکار

علیرضا نیکوکار

طراح، مشاور و استراتژیست تجربه کاربری

آکادمی دوسنت

آکادمی دوسنت

طراح و مجری دوره های تخصصی UX

توضیحات

 

آدرس:تهران کریمخان زند، بین خیابان قرنی و ایرانشهر، پلاک 182، واحد 2