رویداد به پایان رسیده است!
عصرانه تجربه کاربری در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

عصرانه تجربه کاربری

شروع:
چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸ ۲۰:۰۰
عصرانه تجربه کاربری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


آکادمی دوسنت

آکادمی دوسنت

 

 

 

اطلاعات دورهمی

نام دورهمی: دورهمی آشنایی با Design Thinking
طول دوره: 2 ساعت

 

عصرانه‌های تجربه کاربری فرصت مناسبی است که در آن با هم به اشتراک تجربیات خود پرداخته و به بررسی تخصصی موضوعات مختلف در زمینه تجربه کاربری بپردازیم. مهمان این عصرانه خانم فائزه بهمنی است که دانش آموخته دانشگاه ایالتی Oregon آمریکا در رشته Human Computer Interaction است و در سال 2012 از شرکت آمازون پیشنهاد کاری داشته است. وی قرار است در این دورهمی عصرانه در مورد Design Thinking با ما به گفتگو بنشیند.

او از اولین افرادی است که با پیش زمینه مهندسی نرم افزار، پس از فارغ التحصیلی در این رشته به ایران بازگشته و به فعالیت تخصصی در زمینه User Experience پرداخته است. آموزش پایه ای و مفاهیم علمی تجربه کاربری و تلفیق آنها با مسائل و مشکلات عملی در حوزه تجربه کاربری از ویژگی های تدریس ایشان می‌باشد.

یکی از مشکلاتی که همواره گریبانگیر طراحان واسطه‌های کاربری می‌باشد پاسخگویی به این سوال است که برای حل یک مشکل طراحی از کجا باید شروع کرد؟ Design Thinking پاسخگوی این سوال است و به طراحان کمک می‌کند تا دیدی کلی نسبت به فرآیند شناسایی مسئله پیدا کرده و در کنار آن به ارائه راهکار برای حل آن بپردازند. همچنین Design Thinking در کلیه حوزه‌هایی که فرآیند حل مسئله حایز اهمیت می‌باشد، کاربرد دارد و با توجه به حساسیت آن در دنیای نرم افزار از اهمیتی دو چندان در این حوزه برخوردار است. از این رو شرکت در این دورهمی برای کلیه توسعه دهندگان نرم افزار و طراحان تجربه کاربری توصیه می‌شود.

فاِئزه بهمنی
فاِئزه بهمنی
طراح تجربه و رابط کاربری
آکادمی دوسنت
آکادمی دوسنت
طراح و مجری دوره های تخصصی UX

توضیحات


آدرس: تهران کریمخان زند، بین خیابان قرنی و ایرانشهر، پلاک 182، واحد 2