ارتباط پویا از طریق تیپ‌های شخصیتی DISC

شروع رویداد
جمعه ۲۵ تیر ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۵ تیر ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
اضافه به تقویم
ارتباط پویا از طریق تیپ‌های شخصیتی DISC
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۷۱۳۶۳۸۴۷۱۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

مدرس : مهندس رضا مصطفائی


مدل DISC یکی از مدل های مطرح و محبوب در دنیا برای شناخت الگوهای رفتاری می باشد.DISC از چهار حرف D، I، S و C تشکیل شده است.
هر کدام از این حروف مخفف یک کلمه انگلیسی می باشند.D مخفف کلمه Dominance (تسلط- نفوذ)، I مخفف کلمه Influence (تاثیر گذاری)، Sمخفف کلمه Steadiness (باثبات) و C مخفف کلمه Conscientious (وظیفه شناسی) می باشد.
در این مدل چهار الگوی رفتاری بارز D ، I ، S و C وجود دارد که به الگوی رفتاری DISC معروف می باشد.
مدل رفتاری DISC استاندارد یا زبان مشترکی است برای شناخت و بازگشایی رموز رفتاری افراد و پیش بینی رفتارهایی که به طور معمول از آنها مشاهده می شود.
اطلاعات کسب شده بر اساس مدل DISC کمک می کند تا با دانستن این که افراد چه تمایلات فکری دارند و زبان بدن آنها چه گونه است، بتوان مدل رفتاری ایشان را حدس زد و بهتر با آن ها رابطه برقرار کرد.
این مدل برای اولین بار در سال 1928 میلادی توسط دکتر ویلیام مولتون مارستون (William Moulton Marston) معرفی شد. مارستون اعتقاد داشت که چهار سبک رفتاری وجود دارد که می توان افراد را بر اساس آن طبقه بندی نمود. هر چهار سبک رفتاری، با شدت و ضعفی متفاوت در همه افراد مشاهده می شوند؛ اما هر فرد یک سبک یا دو سبک غالب رفتاری دارد که معمولا طبق آن نسبت به محیط پیرامون خود واکنش نشان می دهد.

اینستاگرام خانه رویداد

آدرس:شیراز خیابان معالی‌آباد، ساختمان آرین، طبقه 6، واحد 4

موقعیت جغرافیایی رویداد