رویداد به پایان رسیده است!
دوره تخصصی اکسل نینجا | دهمین دوره در تاریخ چهارشنبه ۲۸ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۸ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

دوره تخصصی اکسل نینجا | دهمین دوره

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


این دوره در 4 جمعه متوالی(5 ساعته)، مجموعا 20 ساعت برگزار خواهد شد. برای مشاهده سرفصل های دوره اکسل نینجا، تخفیف ها و اطلاعات بیشتر به آدرس زیر برید:

دوره تخصصی اکسل نینجا

 

دوره اکسل پیشرفته (اکسل نینجا)

دوره اکسل پیشرفته یک دوره فشرده از نکات کاربردی و ترکیبی اکسل هست. این کلاس برای کسانی مناسب هست که تجربه کافی در کار با اکسل رو دارند و قصد دارند که با یادگیری ترفندهای پیشرفته کیفیت و سرعت کار خودشون رو بهبود بدن.

رویکرد آموزشی در این دوره به صورتی تنظیم شده که شرکت کنندگان بتونند دانش اکسلی خودشون رو کامل کرده و توانایی حل مسائل پیچیده رو بدست بیارند.

با گذراندن موفق این دوره، شما توانایی ایجاد نمودارهای پویا، فرمول نویسی های پیشرفته و در نهایت استفاده ترکیبی از امکانات اکسل بدست خواهید آورد که قدرت شما رو در تهیه گزارش های حرفه ای و داشبوردهای مدیریتی افزایش میدهد. به جرأت میگیم که این دوره 70% نیاز شما برای ایجاد داشبوردهای حرفه ای رو برطرف میکنه!

 

با گذراندن این دوره:

 

  • پشتیبانی و مشاوره رایگان یکساله

با تمهیداتی که دیده شده، شرکت کنندگان این دوره به صورت اختصاصی به سیستم مشاوره اکسل پدیا دسترسی خواهند داشت و از مشاوره و پشتیبانی مربوط به این دوره بهره مند خواهند شد

  • دسترسی به ویدئوهای آموزش

ویدئوهای ضبط شده در هر جلسه در اختیار شرکت کنندگان گذاشته خواهد شد تا علاوه مرور مجدد مطالب، در هر زمان بتوانند اطلاعات دوره رو در اختیار داشته باشند.

  • حضور رایگان در دور های بعدی اکسل نینجا

از آنجائیکه رویکرد ما بهبود هر چه بیشتر سرفصل ها، مطالب و تمرین ها هست، اکسل نینجا میتونن با شرکت در دوره های بعدی دانش اکسل خودشون رو به روز کنن

  • تخفیف برای شرکت در سایر دوره ها

هدف ما آموزش متخصصین اکسل در هر زمینه ای هست، از این رو اکسل نینجا باید تو سایر حوزه های اکسل بیشترین مهارت رو داشته باشند. ما برای بدست آوردن این مهارت، شرکت در سایر دوره ها رو تسهیل میکنیم.

یکی از منابع ارزشمند موجود، کتاب های فارسی اکسل پدیا هست که میتونه به عنوان مرجعی برای حل مسائل و یادگیری نکات خوب استفاده بشه که در اختیار اکسل نینجا گذاشته خواهد شد.

  • گروه تلگرامی مخصوص اکسل نینجا

رویکرد اکسل پدیا همکاری و رشد اکسل نینجاها هست، به همین دلیل گروه تلگرامی برای هماهنگی و کمک به افزایش مهارت آنها هست که با شرکت در این دوره در گروه حضور خواهند داشت.

 

برای مشاهده سرفصل های دوره اکسل نینجا، تخفیف ها و اطلاعات بیشتر به آدرس زیر برید:

دوره تخصصی اکسل نینجا

اساتید دوره

حسنا خاکزاد
حسنا خاکزاد
بنیانگذار اکسل پدیا
سامان چراغی
سامان چراغی
بنیانگذار اکسل پدیا

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
روز چهارم
عنوانشروعپایان
جلسه اول۹ صبح۲ بعد از ظهر (۱۴)
عنوانشروعپایان
جلسه دوم۹ صبح۲ بعد از ظهر (۱۴)
عنوانشروعپایان
جلسه سوم۹ صبح ۲ بعد از ظهر (۱۴)
عنوانشروعپایان
جلسه چهارم۹ صبح ۲ بعد از ظهر (۱۴)

آدرس

تهران تهران، سعادت آباد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه تخصصی اکسل پدیا (مهندس سامان چراغی و مهندس حسنا خاکزاد)

گروه تخصصی اکسل پدیا یک مرجع کاملا تخصصی در زمینه اکسل هست و تمام توان و دانش خود را برای آموزش تخصصی اکسل صرف میکند. این تمرکز موجب شده آموزش هایی با کیفیت بسیار بالاتر به شرکت کنندگان ارائه شود. اکسل پدیا پایه گذار دوره های فوق پیشرفته اکسل نینجا ه

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۰