رویداد به پایان رسیده است!
دوره حضوری آموزش اکسل پیشرفته در تاریخ پنج‌شنبه ۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره حضوری آموزش اکسل پیشرفته

شروع:
پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۷ شهریور ۹۸ ۲۱:۰۰
مکان: مشهد
دوره حضوری آموزش اکسل پیشرفته
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا اکسل یاد بگیرم؟


در پاسخ این سوال که خیلی از افراد می پرسند به یک جمله از  Jon Acampora یکی از مدرسین مطرح اکسل کفایت می کنم که:

چرا من دائما در مورد صرفه جویی در وقت با اکسل صحبت می کنم؟
خوب، وقتی من با اکسل کار هایم را انجام می دهم و کارهایم تمام می شود ، وقتم را در فضای باز با همسرم در گشت و گذار می گذارانم و از این کار لذت می برم . صرف وقت با عزیزان مهمترین بخش زندگی است. بنابراین امیدوارم بتوانم به شما در صرفه جویی در وقت خود با کارهای اکسل کمک کنم تا بتوانید از زندگی لذت ببرید.

در این دوره هم قرار هست تا ترفند ها و تکنیک هایی از اکسل را با هم تمرین کنیم تا کاری که قرار هست دو ساعت وقت از شما بگیرد در کمتر از چند دقیقه تمام شود و شما هم مثل آقای  Jon Acampora زمان ذخیره شده را با دوستان و عزیزان تان بگذارانید. آقای Jon Acampora شعاری که قبلا خیلی در وبلاگش دیده می شد این بود که با اکسل سرعت تان را چند برابر و زمان تان را ذخیره کنید.


معرفی دوره اکسل پیشرفته


دوره کاربردی اکسل و داشبوردسازی برگرفته از برترین و کاربردی ترین نکات برای افزایش سرعت و مهارت شما در حیطه کاربرد اکسل در کسب و کارتان. در این دوره آموزش اکسل در مشهد سعی می کنیم با هم نکات مختلف اکسل را در مثال های متنوع با هم بررسی کنیم.

با گذراندن دوره اکسل پیشرفته ، شما توانایی ایجاد نمودارهای پویا، فرمول نویسی های پیشرفته و در نهایت استفاده ترکیبی از امکانات اکسل بدست خواهید آورد که قدرت شما رو در تهیه گزارش های حرفه ای و داشبوردهای مدیریتی افزایش می دهد. به جرأت می گوییم که این دوره 70% نیاز شما برای ایجاد داشبوردهای حرفه ای رو برطرف خواهد کرد.


چه محتوایی را دریافت خواهم کرد؟


این دوره آموزش اکسل در مشهد را می خواهیم متفاوت تر از هر دوره ی دیگری که تا حالا شرکت کردید برگزار کنیم. بعد از قطعی شدن ثبت نام تان تا زمان شروع دوره یک سری آموزش های پیش دوره دریافت خواهید کرد. این آموزش ها یک سری آموزش هایی هست که شما را برای استفاده هر چه بیشتر و بهتر دوره آماده می کند.

محتوای این پیش دوره فایل های Pdf و mp4 هست که می توانید حتی به راحتی در گوشی موبایل تان در حین رفت و آمد با مترو هم آنها را استفاده نماییم. ( من خودم زمانی که مسافرت کاری طولانی دارم بیشتر وقتم رو با پادکست و ویدئو پر می کنم به جای اینکه از شرایط بنالم)

 در این دوره یک هفته ای فشرده در هر جلسه که شامل دو بخش می باشد با هم به تمرین تکنیک هایی برای اینکه در اداره و شرکت تان بدرخشید می پردازیم. تایم استراحت زمان مناسبی برای شبکه سازی هست اگه کارت ویزیت دارید حتما حتما با خودتون بیارید احتمالا رفقای جدیدی پیدا کنید.

به غیر این 4 جلسه حضوری که تقریبا 20 ساعت خواهد شد، 5 ساعت هم به صورت وبیناری آقای محمد حسین مهدوی از تهران درباره تکنیک های کاربردی اکسل در حسابداری و صنایع که حاصل تجربه چند ساله شون در شرکت های مختلف و مطرح تهران هست رو با شما به اشتراک خواهد گذاشت. خوبی وبینار این هست که در هر جا که باشید چه بر روی مبل خانه در کنار همسر و خانوده تان و چه در محل کار می توانید در کلاس شرکت کنید.

پسا دوره آموزش اکسل در مشهد هم که جای خودش را دارد :) این دیگه به عنوان سوپرایز نمیگم

پس در کل از زمان ثبت نام تا پسادوره اینا رو دریافت می کنید:

1- فایل های پیش دوره

2- فیلم هر جلسه حداکثر 2 روز بعد به صورت دانلودی و انتهای دوره به صورت دی وی دی

3- جزوه هر جلسه به صورت چاپ رنگی و شیک :)

4- برگه تقلب هر جلسه ( باشه خودتون ببینیدش تا بدونید چیه )

5- تمرین در پایان هر جلسه ( تمرین می کنیم تا ورزیده تر بشویم )

6-بقیه اش باشه تا خودتون ببینید :)


بخشی از سرفصل ها


سرفصل های این دوره اکسل


فرمول نویسی

 • اصول اولیه فرمول نویسی
 • بررسی بیش از 30 تابع کاربردی در پروژه
 • ترکیب توابع با هم
 • نکات پیشرفته فرمول نویسی
 • فرمول نویسی آرایه ای
 • فرمول ها و توابع منطقی
 • فرمول ها و توابع جستجو
 • فرمول و توابع متنی پرکاربرد

نکات زیر پوستی فرمت نویسی

 • فرمت ها چه کارهایی انجام می دهند؟
 • آشنایی با فرمت های پیشفرض اکسل
 • الفبای فرمت نویسی
 • بررسی 20 مثال مختلف از فرمت نویسی


داشبوردسازی ( نمودارهای داینامیک و پویا)
ابزار Pivot Table
ابزارهای تجزیه و تحلیل در اکسل
What If Analyze
Goal Seek
Scenario
Data Table
 Conditional Formatting
لیست های کشویی حرفه ای
و...


مدرس


مدرس کلاس های حضوری محمد ناظری مدرس دوره های اکسل و داشبوردسازی می باشد. محمد ناظری سابقه تدریس نرم افزار اکسل در مجموعه های مختلف از جمله سبزسازه، فرانش، تالانت و ... را دارد.  کافی است برای مشاهده بخشی از آموزش های این مدرس در سایت ترفندهای اکسل گشت و گذاری داشته باشید.

مهندس محمد حسین مهدوی هم از طریق سیستم های وبیناری تجربیات کاری خود را در زمینه استفاده از اکسل در محیط های کاری به اشتراک خواهد گذاشت.

آدرس: مشهد هاشمیه 20 - پ 6