رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی انتقال تجربه (جلسه اول): تقسیم بندی بازار در تاریخ دوشنبه ۲۸ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۷:۰۰

دورهمی انتقال تجربه (جلسه اول): تقسیم بندی بازار

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ممکن است این اولین باری باشه که تقسیم بندی بازار (Market Segmentation) به چشمتون خورده باشه و یا اینکه ممکنه هر روز با این بحث درگیر باشید و در حال کار روی بخش های مختلف بازارتون باشید. در هر صورت این دورهمی میتونه چیزهایی رو به شما بگه که نمی دونستید.

بذارید با یه تعریف کوتاه و ساده شروع کنیم:

 تقسیم بندی بازار یعنی مشتریان  کسب و کارت را با توجه به خواسته ها، نیازها و اولویت های مشترکشون به زیرگروه هایی کاملاً مشخص تبدیل کنی، تا از این طریق بتونی استراتژی های بازاریابی خودت را با توجه به خواسته ها، نیازها و اولویت های آن ها با روشی مقرون به صرفه تنظیم کنی.

اما تا حالا دقت کردی اشتباه در تقسیم بندی بازار چقدر میتونه زمان و هزینه به شما تحمیل کنه؟ یا در بدترین حالت باعث شکست استارت آپ شما بشه؟

ما روز یکشنبه در محیطی دوستانه و صمیمی قرار است گَپ و گفتی با دو شرکت موفق داشته باشیم که در آن مهمانان ما تجربیاتشون رو در بخش تقسیم بندی بازار با ما به اشتراک می گذارند و به ما خواهند گفت که چه اشتباهاتی ممکن است در تقسیم بندی بازار اتفاق بیافتد و راه های اصلاح این اشتباهات به چه صورت است. البته قابل بیان است که یکی از مهمانان ما جناب آقای محمد مهدی باریده، مدیر توسعه کسب و کار شرکت پی پینگ است و دیگر مهمان ما جناب آقای امیرحسین اقدسی، مدیر سابق توسعه کسب و کار شرکت تسکولو بوده که هر دوی آن ها تجارب شنیدنی خواهند داشت که مطمئنا نکات جالب و کاربردی در این تجربیات خواهد بود.

البته در این برنامه، زمانی برای پرسش و پاسخ خواهد بود تا بتوانید سؤال های خودتون رو در این زمینه مطرح کرده و  پاسخ هایی از جنس تجربه دریافت کنید. همچنین در انتها فرصتی برای ایجاد ارتباط با افراد دیگر و بهبود شبکه ارتباطی خود دارید.

شرکت پی پینگ به عنوان پرداخت‌یار بانک مرکزی و از شرکت‌های فعال در حوزه فین‌تک با شعار «راهکار جامع پرداخت کسب و کارها» از سال ۹۴ تاکنون می‌کوشد تا خدمات دریافت و پرداخت پول را به ساده‌ترین شکل ممکن در بستری امن به افراد و سازمان‌ها ارائه کند. اما شرکت تسکولو بهترین و آسان ترین راه همکاری آنلاینه که هر روز معمولاً هزاران نفر برای انجام کارها و مدیریت تیمشون از تسکولو استفاده می‌کنند.

 خیلی خوشحال میشیم که میزبان شما دوستان گرانقدر باشیم و با حضورتون این برنامه رو غنی کنید و ما هم  با دوستان جدیدی آشنا بشیم.

 

 

  • شروع: دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران میدان ازادی- ابتدای اتوبان لشگری- بعد از متروی بیمه- لاین کندرو- کارخانه نوآوری آزادی- هم اوا- آیفینک