رویداد به پایان رسیده است!
پخش مستقیم کارگاه آموزشی " استخراج ارزش پیشنهادی فینتک ‏ها" از تهران در تاریخپنج‌شنبه ۸ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

پخش مستقیم کارگاه آموزشی " استخراج ارزش پیشنهادی فینتک ‏ها" از تهران

شروع:
پنج‌شنبه ۸ آذر ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۸ آذر ۹۷ ۱۴:۰۰
مکان: شیراز
موضوع:مالی / آموزش
پخش مستقیم کارگاه آموزشی " استخراج ارزش پیشنهادی فینتک ‏ها" از تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توجه مهم

با هدف برقراری عدالت آموزشی و توانمندسازی زیست‌بوم کارآفرینی شهر شیراز، امکان استفاده ساکنان شهر شیراز از مجموعه وبینارهای فناوری مالی فراهم گردید. در این روش، وبینار در شتاب دهنده کوانتوم اکران خواهد شد.

 این کارگاه بصورت مجازی (وبینار) در سالن شتاب دهنده کوانتوم پخش میشود.

در نتیجه خود استاد حضور فیزیکی ندارند.

معرفی

با بروز تغییرات عمده در جوامع بشری، فناوری‌ها و مدل‌های کسب وکار هر روز شاهد ایجاد نوآوری‌هایی هستیم که زندگی را دچار تغییرات چشمگیری می‌کند.

در سالهای اخیر تحول دیجیتال در بانک‌ها آغاز شده و در سطوح مختلف در جریان است و روند جدیدی در دنیا در شرف وقوع است که از آن به عنوان بانکداری باز یاد می‌شود با این دیدگاه شرکای تجاری با طراحی مدل کسب و کار اختصاصی خود به ارائه سرویس‌های سفارشی سازی شده به دسته‌های خاص مشتریان بر روی پلتفرم بانک‌های بزرگ می‌پردازند. این سرویس‌ها با ترکیب سرویس‌های بانکی و سایر سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز مشتریان و با استفاده از فناوری‌های نوین نیازمندی‌های مشتریان را برطرف کرده و تجربه جدیدی از دریافت سرویس و خدمات را به آنها ارائه می‌دهند.کسب و کارهایی که به ارائه سرویس‌های اینچنینی می‌پردازند به عنوان فین تک شناخته می‌شوند فین تک‌ها در ابتدا به عنوان رقبای بانک‌ها شناخته می‌شدند اما امروزه همکاری بانک‌ها و فین تک‌ها اجتناب ناپذیر است.

در همین راستا بانک انصار نیز با تشکیل مرکز توسعه فناوری‌های مالی، همکاری و مشارکت با فین تک‌ها را در الویت‌های خود قرار داده است و با همکاری باشگاه کار آفرینی تیوان دوره‌های آموزشی تحت عنوان مدرسه فین تک را برگزار می‌کند.

استخراج ارزش پیشنهادی فینتک ها با رویکرد دیزاین

چرا مهم است شیوه تفکرمان را در مورد خلق محصول یا خدمت جدید یا توسعه آن بازبینی کنیم؟

 

ما در عصر تجربه و حتی فراتر از آن زندگی می کنیم. چه ارائه دهنده یک محصول باشیم چه خدمت، مردم سطح بالایی از تجربه را از ما طلب می کنند. با توجه به سرعت و روند تغییرات در عصر حاضر نیازهای زیادی برای کاربران پیش آمده که دیده نشده است. این موضوع زمانی که تکنولوژی و اطلاعات به آن اضافه می شود، پیچیده تر هم می شود. در میان تمام این درهم تنیدگی ها تفکر طراحی با تکیه بر خلاقیت و استفاده از فرآیند ها و ابزارهای خود سعی دارد احتمال موفقیت افراد در کسب و کارشان را افزایش دهد.

مسئله کسب و کار از جایی شروع می شود که سوالات درستی طرح شود. در این دوره / کلاس قصد داریم سوالاتی در مورد کارمان طرح کنیم و با استفاده از ابزارهای مناسب به آن پاسخ دهیم.

سرفصل های دوره

  • تفکر طراحی چیست؟
  • طراحی سرویس چیست؟
  • نوآوری و تکنیک های آن
  • روش های طراحی سرویس
  • تحقیقات و جمع آوری اطلاعات
  • طراحی پرسونا
  • طراحی جرنی مپ
  • استخراج ارزش پیشنهادی با روش Lotus blossom
  • آزمون ارزش پیشنهادی استخراج شده

مدرس

فاطمه صدیقیان

فاطمه صدیقیان

مدیر طراحی سرویس بانک انصار

عضو تیم طراحی خدمات شهر دوستدار کودک زرند

عضو تیم طراحی خدمات اداره طراحی محصول بانک انصار

مشاور مرکز فینتک انصار

دبیر اجرایی دو دوره کنفرانس ملی طراحی خدمات

مدیر اجرایی پروژه کندیز

آدرس:شیراز میدان جام جم (تپه تلویزیون) به سمت میدان ارم، ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز، طبقه نهم، شتاب دهنده کوانتوم