ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"دوره آنلاین یادگیری تندخوانی فانتوم و روش مطالعه" در تاریخ سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

در مورد دوره آنلاین

سلام دوستان خوبم

میخوام چند تا سوال از شما بپرسم...

- آیا مطالب و کتاب هایی دارید که فرصت نمی کنید مطالعه کنید؟

- آیا حس و حال مطالعه کردن را ندارید و درس خواندن براتون کاری خسته کننده هست؟

- در مرور کردن مطالب مشکل دارید؟

- مطالب درسی و غیر درسی رو بعد از خواندن فراموش می کنید؟

میخوام بهت بگم که

تکنیک تندخوانی و مهارت مطالعه، یکی از روش‌هایی است که به بالا بردن میزان مطالعه افراد کمک بسیار زیادی می‌کند. با استفاده از تکنیک تندخوانی و مهارت مطالعه می‌توانید در همان زمان‌هایی که در گذشته به مطالعه اختصاص می‌دادید، مطالب بیشتری را مطالعه کنید و همچنین درک بیشتری از آن‌ها داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید.

✅ یادگیری یک فرآیند است، فرآیندی که قابل‌ مطالعه و تحقیق است. برخلاف تصور ما یادگیری، یک رویداد پیچیده و‌ غیرقابل درک ذهنی نیست بلکه یک مهارت است که با تمرین و تکرار، بهبود پیدا می‌کند. خوشبختانه تحقیقات بسیار زیادی در زمینه یادگیری و تکنیک‌های آن انجام‌ شده که نتایج خوبی هم به دنبال داشته است.
✅ برای بسیاری ممکن است یادگیری و به‌طور کلی خواندن امری خسته‌ کننده و وقت‌گیر قلمداد شود. فرقی نمی‌کند متن مورد نظر یک کتاب فلسفه باشد یا یک روزنامه صبح. در هر صورت می‌توان از تکنیک‌ها و متدهایی برای خوشایند کردن این امر بهره گرفت.

 

 

✅ تندخوانی و مهارت مطالعه، علاوه بر اینکه برای مطالعه مطالب و کتاب‌های عمومی مفید است؛ برای دانش‌آموزان و دانشجویانی که قصد دارند در کنکور سراسری یا آزمون مهم و بزرگی مانند آزمون وکالت شرکت کنند بسیار مهم است. تندخوانی و مهارت مطالعه به آن‌ها کمک می‌کند که سرعت مطالعه و درک مطلب خود را افزایش دهند و بتوانند تا روز آزمون، درس‌های خود را چندین بار مرور کنند. 

✅ در گذشته بسیاری معتقد بودند که هر چه سرعت مطالعه آهسته‌تر باشد، یادگیری سریع‌تر و ماندگارتر خواهد بود. امروزه با انجام روش‌های مختلف تندخوانی و افزایش سرعت مطالعه و افزایش سرعت درس خواندن به این نتیجه رسیده‌اند که یادگیری عمیق‌تر و پایدارتر خواهد شد.

✅ در دنیای امروز که زمان حرف اول را می‌زند و آنچه همه کم می‌آورند وقت است، بهتر است که این سرعت را در مطالعه هم داشته باشیم تا کمبود وقت بهانه‌ای برای پشت گوش انداختن مطالعه باکیفیت نشود. با افزایش سرعت مطالعه می‌توانیم حجم اطلاعات بیشتری را در زمان کمتری در مغز خود جای دهیم. جالب است بدانید که با افزایش سرعت در مطالعه تمرکز حواس نیز بیشتر می‌شود و این تمرکز حواس در افزایش اعتماد به‌ نفس فرد تاثیر به سزایی دارد.

 

 

✅ افزایش سرعت مطالعه برای تمام کسانی که با آموزش و مطالعه سروکار دارند، به‌ویژه کنکوری ها، دانشجویان ارشد و دکتری که با توجه به مشغله‌های کاری و روزمره، زمان کمتری برای مطالعه دارند. راهکارها و تکنیک‌های افزایش سرعت مطالعه کاملا اکتسابی است و با تمرین و توجه می‌توان به نتیجه دلخواه رسید.

✅ شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که دیدگاه‌تان در رابطه با درس خواندن انجام فعالیتی سخت و طاقت‌فرسا باشد اما کافی است همت کنید و دیدگاه خود را تغییر دهید و یاد بگیرید علاقه نداشتن به درس را فراموش کرده و انرژی برای درس خواندن به خود وارد کنید.

✅ یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که ذهن دانش‌آموزان و دانشجویان را در دوران تحصیل به خود مشغول می‌کند این سوال است که چگونه عشق به مطالعه و علاقه به درس را در خود افزایش دهیم؟ این سوال مخصوصا زمانی ذهن افراد را مشغول می‌کند که نزدیک به یک دوره زمانی تحت‌فشار باشند.

 

 

✅مهم نیست که در حال مطالعه زیست‌شناسی باشید یا بیلیارد بازی کنید؛ هنر تمرکز کردن به معنی حفظ مداوم تمرکز ذهن روی فعالیت در حال انجام و نادیده گرفتن سایر افکار و عوامل حواس‌پرتی است.

✅ توانایی تمرکز ذهن برای درس خواندن یکی از عوامل تعیین‌کننده برتری دانش‌آموزان و دانشجویان در رقابت با یکدیگر است. همه انسان‌ها این توانایی مغزی را دارند که گاهی‌اوقات هنگام انجام برخی از کارها تمرکز خود را حفظ کنند؛ مانند زمانی که در کاری که از آن لذت می‌برید غرق می‌شوید؛ هنگام ورزش، نواختن موسیقی، بازی کامپیوتری یا تماشای یک فیلم. اما وقتی نوبت به درس خواندن و مطالعه کردن می‌رسد، اوضاع کمی متفاوت است؛ زیرا برای بسیاری از افراد، مطالعه وظیفه‌ای اجباری است و لذتی به همراه ندارد و موضوعات مورد‌مطالعه برایشان خسته‌کننده، دشوار و غیر جذاب است. بنابراین مغز در چنین زمانی به سرعت از یک شاخه به شاخه دیگر می‌پرد و قادر به افزایش تمرکز نخواهد بود. نگرانی‌ها و دغدغه‌های مختلف به فرد هجوم می‌آورند و پیش از آن که متوجه شود، عوامل حواس‌پرتی خارجی، توجه او را به خود جلب خواهند کرد.

✅ افزایش تمرکز برای بسیاری از افراد یک مشکل است و نمی‌توانند روی یک کار متمرکز شوند. می‌دانیم که تمرکز به معنای کنترل ذهن و توجه است؛ یعنی زمانی که تمرکز می‌کنید باید بتوانید تمام توجه خود را روی یک کار یا موضوع متمرکز کنید و هر نوع افکار و احساس غیر‌مرتبط را از ذهن خود خارج کنید. افزایش تمرکز اهمیت بسیار زیادی برای موفقیت در کار و زندگی شخصی دارد؛ زیرا زمانی که روی کاری تمرکز می‌کنید، بهره‌وری شما افزایش می‌یابد. برای اینکه بتوانید تمرکز خود را روی یک موضوع خاص قرار دهید نیاز به تمرین و آموزش دارید. 

 

 

✅ حافظه نقش مهمی در زندگی دارد و ضعف آن باعث می‌شود که عملکرد خوبی در کار و تحصیل خود نداشته باشید. بنابراین برای رسیدن به موفقیت باید حافظه خود را تقویت کنید و عواملی را که باعث کاهش عملکرد آن می‌شوند از بین ببرید.


✅ افراد زیادی به دنبال راه‌هایی برای تقویت حافظه و استفاده بیشتر از ظرفیت مغز خود هستند. با تقویت حافظه می‌توانید مطالب را بهتر به خاطر بسپارید؛ به همین دلیل دانش‌آموزان و دانشجویان یکی از مخاطبان همیشگی برای یادگیری راه‌های تقویت حافظه هستند. 

✅ با شرکت در دوره تندخوانی فانتوم شما پیدا کردن کلمات کلیدی و رسم مایندمپ رو یاد میگیرید

 

با من در ارتباط باشید:

09119110575 📲

Telegram: @hedayat_rasoulinejad

Instagram: @hedayat.rasoulinejad

 

نحوه برگزاری دوره آنلاین

📚 💻 دوره آنلاین یادگیری تندخوانی و روش مطالعه

🔺 20 ساعت آموزش آنلاین (تندخوانی فانتوم، روش مطالعه، تمرکزحواس،تقویت حافظه و رسم مایندمپ)

🔺 شروع دوره: هفته پایانی مهرماه99

🔺 دوره آنلاین و غیرحضوری در 8 جلسه (هر هفته یک جلسه 2:30 ساعته) برگزار خواهد شد.

🔺 کلاس بصورت مجازی برگزار می شود. مدرس به صورت آنلاین و تصویری در کلاس حضور دارد و مخاطب در لحظه می تواند به صورت کامنت یا ویس با مدرس در ارتباط باشد.

🔺در طول دوره آنلاین که 2 ماه می باشد پشتیبانی به صورت روزانه (آنلاین) و هفتگی (تلفنی) انجام خواهد شد و روند انجام تمرینات و پیشرفت شما بررسی خواهد شد. همچنین 2 ماه بعد از دوره نیز پشتیبانی به صورت آنلاین ادامه خواهد داشت.

🔺  جزوه رنگی تندخوانی به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.

🔺 هزینه دوره آنلاین + جزوه رنگی تندخوانی + پشتیبانی: مبلغ 770هزار تومان می باشد که میتوانید با ثبت نام زودهنگام از تخفیف 20% استفاده کنید و با مبلغ سرمایه گذاری 620هزار تومان در این دوره فوق العاده شرکت کنید.

🔺 با روزی 10 هزار تومان سرمایه گذاری روی خودتان می توانید این مهارت رو به خوبی یاد بگیرید.

 مطالبی که در کلاس آنلاین تدریس خواهد شد از جدیدترین و بروزترین مطالب مربوط به حوزه تندخوانی فانتوم، یادگیری، تمرکز حواس و تقویت حافظه می باشد و در این مدت در کنار شما هستیم تا یک مهارت فوق العاده و کاربردی را یاد بگیرید.

🔺 بدون هیچ ریسکی می توانید در دوره آنلاین یادگیری تندخوانی فانتوم شرکت کنید

با من سید هدایت رسولی نژاد، مدرس تندخوانی فانتوم
در دوره آنلاین و غیرحضوری "یادگیری تندخوانی فانتوم و روش مطالعه"
همراه باشید...

 

با من در ارتباط باشید:

09119110575 📲

Telegram: @hedayat_rasoulinejad

Instagram: @hedayat.rasoulinejad

نظرات تعدادی از دانش‌پذیران دوره‌های قبل

         

گالری تصاویر

با تدریس

سید هدایت رسولی نژاد
سید هدایت رسولی نژاد
مدرس تندخوانی فانتوم در شمال ایران

مدیر رسانه دانشگاهی ایران

برگزار کننده دوره های آنلاین و حضوری تندخوانی فانتوم

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

هدایت رسولی نژاد

مدرس مهارت های یادگیری و تندخوانی فانتوم

رویداد های برگزارشده۲۲
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۸ آذر

آشنایی با مهارت کاربردی تندخوانی فانتوم

 • آنلاین
 • رایگان
 • هدایت رسولی نژاد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

کارگاه آنلاین نگارش پایان نامه، پروپوزال و فن ارائه

 • آنلاین
 • از ۲۳۸,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان کوچینگ تندخوانی فانتوم

 • آنلاین
 • رایگان
 • مطالعه شریف
تا ۱۲ دی

تندخوانی فانتوم

 • آنلاین
 • ۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • فرشیداحمدی