رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

دوره آنلاین/حضوری هکر قانونمند CEHv11

 • آنلاین
 • از ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی
یک‌شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره‌های تخصصی زبیکس در نمایندگی رسمی Zabbix

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین
پنج‌شنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

کارگاه آموزشی شبکه‌های نرم افزار محور (SDN)

 • آنلاین
 • از ۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی سامانه‌های رایافیزیکی ایران‌
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

وبینار آمادگی برای طراحی وب سایت به صورت اختصاصی

 • آنلاین
 • ۹۹,۰۰۰ تومان
 • مهدی فرشید
کاور
"کمپ 360 درجه برنامه نویسی" در تاریخ جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

کمپ 360 درجه برنامه نویسی چیست و چرا؟

بوت کمپ های تخصصی فراوین، با تمرکز بر یک جایگاه شغلی خاص، اقدام به آموزش دوره های کاربردی می کند که کارجویان را برای ورود به بازار کار آماده سازد.
بر اساس نیازی که در بین مخاطبین این بوت کمپ ها مشاهده کردیم، بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی، شناخت مناسبی از این جایگاه های تخصصی و تفاوت های آنها ندارند. لذا در همان ابتدای راه، دچار تردید می شوند و نمی توانند مسیر صحیح را انتخاب کنند.
بنابراین طرح کمپ های 360 درجه را راه اندازی کردیم تا پیش از تصمیم و شروع به کار، با دنیای برنامه نویسی از زبان بهترین افراد مجرب در این حوزه آشنا شوید و ابتدا درک درستی از این فضا پیدا کنید و سپس با یک انتخاب آگاهانه، با تمام قدرت و تمرکز به مهارت آموزی و ورود به بازار کار بپردازید.

 

مخاطبین رویداد

همه دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و حتی علاقه مندان به حرفه برنامه نویسی (با هر رشته تحصیلی) مخاطب این رویداد هستند.
به ویژه، این رویداد را به تمام کسانی که می خواهند در بوت کمپ های تخصصی فراوین شرکت کنند، توصیه می کنیم.

 

شیوه برگزاری رویداد

این رویداد در مدت دو روز، و در 6 جلسه آنلاین برگزار می شود و مجموعه ای از بهترین و مجرب ترین مدیران و برنامه نویسان صنعت فناوری اطلاعات، شما را با انواع تخصص های این عرصه آشنا می کنند.

 

محل برگزاری رویداد

این رویداد به صورت آنلاین و در بستر «اسکای روم» با حداکثر ظرفیت 180 نفر برگزار می شود. لینک ورود به وبینار برای ثبت نام شدگان نهایی ارسال خواهد شد.

 

مهلت ثبت نام

تا صبح روز پنجشنبه، 26 فروردین 1400 فرصت دارید که در این رویداد ثبت نام کرده و لینک ورود به وبینار را دریافت نمایید.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
مقدمه و معرفی۱۶:۰۰۱۶:۴۵
تخصص فرانتند۱۷:۰۰۱۹:۰۰
تخصص بکند۲۰:۱۵۲۲:۱۵

سخنرانان

برگزارکنندگان

سؤالات متداول

پیش نیاز خاصی لازم نیست. همین که به دنیای برنامه نویسی علاقه مند باشید، کافی است. هر چند مخاطب اصلی این رویداد، دانشجویان رشته کامپوتر هستند.
شما با شرکت در این رویداد، در یک نگاه، با ادبیات دنیای برنامه نویسی و انواع تخصص های آن آشنا می شوید. و این تخصص ها را از زبان کسانی می شنوید که خودشان در این مسیر سال ها تجربه کسب کرده اند. بنابراین می توانید برای ورود به این حرفه، تصمیم آگاهانه بگیرید.
بله؛ شما پس از شناخت و درک صحیح از مسیر آینده شغلی خود، می توانید یکی از تخصص های متناسب با خودتان را انتخاب کرده و در یک بوت کمپ تخصصی حدوداً چهار ماهه، تحت مربیگری اساتید حرفه ای، برای ورود به فضای کار آماده شوید.
برگزار‌کننده:
فراوین
۴۶۸
دنبال کننده
۵
کل رویدادها

سابقه و تجربه حرفه‌ای مؤسسین مجموعه فراوین به دهه هفتاد و هشتاد شمسی بر می‌گردد. البته راه‌اندازی خود مجموعه فراوین از فروردین‌ماه ۱۳۹۵ کلید خورده است و از همان سال‌ها رویکرد این مجموعه در کنار توسعه انواع سامانه‌ها و محصولات نرم‌افزاری در حوزه ERP و BPMS و انواع پلتفرم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات، حمایت و پرورش استعدادهای جوان نیز بوده است. علاوه...

بیشتر از ۳۰ نفر (۶۷%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.