رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه استراتژی فروش سریع در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ساعت ۱۴:۰۰

کارگاه استراتژی فروش سریع

  • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

خیلی از صاحبان کسب و کار این روزها از فروش کمشون می نالن. چند دقیقه خودتون رو بگذارید جای مشتری که هر روز با ده ها پیشنهاد فروش جور واجور مواجه میشه و هر روز هم گیج تر میشه. در بین این همه پیشنهاد فروش فقط تعداد کمی از پیشنهادها پیروز می شن.

واقعا داستان چیه؟ چرا بعضی کسب و کارها با وجود اینکه دقیقا همون محصولات شما رو ارائه میدن ولی فروش شون چند برابر شماست؟ اون ها هم دقیقا از همون ابزارها استفاده می کنند، پس چرا فروش شون اینقدر زیاده؟

این دقیقا استراتژی فروش سریع (پیشنهاد رد نشدنی) هست که اگه درست برای کسب و کارتون طراحی کنید معجزه می کنه و می تونه فروش تون رو چند برابر کنه. من ماه هاست در مورد این استراتژی تحقیق کردم و حتی از اون برای فروش محصولات خودم هم استفاده کردم و نتیجه شگفت انگیز بود. افزایش 250 درصدی فروش در عرض یک ماه. 

پیشنهاد رد نشدنی به پیشنهادی گفته میشه که اکثر مخاطبین یک کسب و کار با شنیدن اون، نمیتونن ردش کنن و تصمیم میگیرن که از اون کسب و کار خرید انجام بدن. یعنی پیشنهاد اونقدر جذاب طراحی شده باشه که توجه مخاطب رو سریع جلب کنه و سریع هم اون رو متقاعد به خرید کنه. قسمت دوم این استراتژی، فروش بیشتر به مشتریان جذب شده است که در واقع سود اصلی شما اینجا نهفته است.

مثلا زمانی که در ایتالیا زندگی می کردم، اپلیکیشن مک دونالد در هفته یکسری پیشنهادهای خاص و جذاب میداد که بسیار ترغیب کننده بود و همین کار باعث جذب مشتری جدید می شد. بعد از اینکه به فروشگاه های مک دونالد میرفتیم و میخواستیم یک ساندویچ همبرگر خریداری کنیم، سریع یک پیشنهاد دیگه بهمون میدادن که هرطور حساب میکردیم برامون به صرفه تر بود و به همین خاطر پیشنهادشون رو قبول می کردیم و همین موضوع باعث میشد هم ما از خرید راضی تر باشیم و هم فروشگاه مک دونالد سود بیشتری از این خرید داشته باشه. این دقیقا استراتژی فروش سریع (پیشنهاد رد نشدنی) هست که مک دونالد داره ازش استفاده می کنه.

این استراتژی برای هر کسب و کاری قابل اجراست. تو این کارگاه می خوام بهت یاد بدم که چجوری برای کسب و کار خودت بتونی استراتژی پیشنهاد رد نشدنی رو پیاده سازی کنی و فروشت رو چند برابر کنی. مدل های مختلف استفاده از استراتژی پیشنهاد رد نشدنی رو برات مثال می زنم تا با الهام از اون ها بتونی فروش خودت رو چند برابر کنی.

در تمامی بخش های کسب و کار، شما در حال دادن پیشنهادهای مختلف به مخاطب خودتون هستین. وقتی از مخاطب می خواین پست شما رو لایک کنه یک پیشنهاد بهش میدین، وقتی میخواین ایمیل خودش رو به شما بده در حال دادن پیشنهاد هستین، وقتی میخواین محصول شما رو خریداری کنه هم همینطوره. پس پیشنهاد رد نشدنی در تک تک بخش های کسب و کار به خصوص کمپین فروش کاربرد داره و به همین خاطر در این برنامه اثرگذارشو، قراره یک فرمول دقیق در مورد استراتژی پیشنهاد رد نشدنی به شما بگم که با استفاده از اون بتونین پیشنهادهای حرفه ای و جذابی رو به مخاطبین خودتون بدین که نتونن اون رو رد کنن.

مشکل اکثر کسب و کارهایی که مخاطب دارن اما فروش خوبی ندارن، اینه که نمیتونن پیشنهادات درستی رو به مخاطب خودشون بدن و به همین خاطر مخاطبین تمایلی برای خرید محصولات اونها پیدا نمیکنن.

در ارائه یک پیشنهاد خوب، سه چیز خیلی مهمه، پیشنهاد درست، به مخاطب درست، در زمان درست. اگر این سه موضوع رعایت بشن، پیشنهاد شما میتونه درآمدهای میلیونی براتون ایجاد کنه.

چند وقت قبل در تیم آکادمی فرجی تونستیم یکی از نیازهای مخاطبین خودمون رو شناسایی کنیم و برای این نیاز اونها، یک پیشنهاد رد نشدنی خوب و حرفه ای طراحی کنیم، و وقتی این پیشنهاد رو به مخاطبین خودمون ارائه دادیم، تونستیم توی یک هفته چند میلیون درآمد از همون پیشنهاد ایجاد کنیم که این موضوع قدرت پیشنهاد رد نشدنی رو اثبات میکنه.

   • کسانی که کسب و کار دارن اما از فروش محصولات یا خدمات خودشون راضی نیستن
  • بازاریابانی که در جذب مشتری جدید مشکل دارند و می خواهند مشتریان جدید بیشتری داشته باشند
  • فروشندگانی که دوست دارند محصولات گران را راحت تر بفروشند
  • صاحبان کسب و کارهایی در ارائه خدمات یا محصولات خودشان به مشتریان مشکل دارند و مشتریان همیشه درخواست تخفیف می کنند.

 

محقق، سخنران و مشاور موفقيت شغلي و کارآفريني اينترنتی
اجرای بيش از 5000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
نگارش بيش از 200 مقاله در زمينه موفقيت شغلی و روش های نوين درآمدزايی
مدير و موسس وب سايت آکادمی فرجی
خالق برند “ثروتمندان جديد”
دارنده مدرک Ph.D از دانشگاه علم و صنعت ايران
10 سال سابقه تدريس در دانشگاه ها و موسسه های ايران
نويسنده ده ها مقاله بين المللی در مجلات معتبر آمريکا و اروپا

 

سخنرانان

دکتر امیرحسین فرجی
دکتر امیرحسین فرجی
مدرس و مشاور فروش در اینستاگرام

آدرس

تهران تهران، میدان ونک، بزرگراه حقانی، قبل از چهار راه جهان کودک، مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی، پلاک 40، خانه رویداد خِرد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی فرجی

آکادمی فرجی به شما کمک می کند تا قواعد موفقیت را بیاموزید، پتانسیل های درونی خود را کشف کنید و در نهایت شغل ایده آل خود را بیابید و به استقلال مالی برسید.

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر