FDM

شروع رویداد
دوشنبه ۱۳ دی ۹۵ ۲۰:۱۰
پایان رویداد
شنبه ۳۰ بهمن ۹۵ ۲۲:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
FDM
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۳۵۳۰۷۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 نام دوره: #تصمیم_سازان_آینده
Future Decision Makers

FDM چیست؟
دوره های #FDM از آن جهت برگزار می شوند که ذهن دانشجویان برتر و قشر نخبگانی، در حین تحصیل و قبل از ورود به عرصه فعالیت غیردرسی، آغشته به مسائل و مشکلات روز کشور شود. این آشنا شدن ذهن، باعث خواهد شد، مشکلات جاری کشور، فقط در ذهن مسئولین نباشد و تعداد بسیار بیشتری از اذهان فعال و ایده پرداز مقدمتا درگیر مسائل کلیدی شوند. دوره های FDM در کنار این مهم، تسلطی نسبی به مخاطب خود می دهند. تسلط در نحوه نگاه به مشکلات و ارائه سیاست و راه حل برای آنها.

این دوره برای اولین بار است که در کشور برگزار می شود و شامل دو بخش آموزش و رقابت است. مخاطبین به صورت گروه های 4 نفره شرکت کرده و یکی از موضوعات مسکن، صنعت، سلامت و آموزش عالی را انتخاب می کنند. صدر مسائل و مشکلات جاری کشور در موضوع انتخاب شده برای هر گروه تشریح می شود. در گام دوم، درباره نحوه برنامه ریزی و سیاست گزاری، نگاه از بالا به مسائل کلان و رسیدن به راه حل، داده آموزشی فشرده به افراد داده خواهد شد.
سپس زیر نظر اساتید، از هر گروه ناظر به موضوعی که زمان ثبت نام انتخاب کرده است، خواسته می شود برای مسائل طرح شده در آن موضوع، ایده پردازی کند. فرآیند ایده پردازی و سیاست گزاری در رفت و برگشت بین گروه ها و اساتید پخته تر شده و نهایتا رقابت گروه ها به پایان می رسد.
در پایان، با توجه به قوّت ایده های پیشنهادی، گروه های برتر انتخاب شده و جوایزی اعطا خواهد شد. از جمله جوایز، حضور در دوره کارورزی یکساله در یکی از موسسات پژوهشی کشور می باشد.
www.gamcenter.ir
https://telegram.me/FDM_gamcenter

آدرس:تهران موسسه ایتان. مرکز گام