کارگاه مربی بازی فکری و مجری رویداد

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱۷ خرداد ۹۴ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۱۹ خرداد ۹۴ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه مربی بازی فکری و مجری رویداد
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۷۶۲۱۲۱۷۲
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

برگزاری رویداد با محوریت بازی، موضوع علاقه و راه برد بسیاری از فعالان فرهنگی و موسسات آموزشی و پرورشی می تواند باشد. در خلال رویداد، مخاطبان می توانند فعالانه از ابزار و بازی های مورد علاقه خود استفاده کنند و در عین حال، هیجان و نشاط حاکم بر برنامه، جذابیت های فروانی برای شرکت کنندگان به ارمغان می آورد.

به همین منظور موسسه فکرانه در جهت حمایت از برگزاری رویدادهایی با محوریت بازی و فراهم کردن شرایط برگزاری این رویدادها، علاقمندان به برگزاری این رویدادها را در کارگاه‌های Toy Expert گرد هم می آورد. این موسسه در نظر دارد به شرکت‌کنندگان در این کارگاه‌ها و سایر افراد علاقمند در زمینه برگزاری رویدادهای مرتبط با بازی (دوره‌های آموزش بازی، برگزاری کارگاه‌ها و نمایشگاه‌ها، اردوهای مبتنی بر بازی و...) تسهیلاتی ویژه‌ایی اعم از 1ـ حمایت تجربی و محتوایی از برگزاری رویداد 2ـ در اختیار قرار دادن لوازم اجرایی 3ـ پوشش خبری تصویر و اطلاع رسانی رویداد در سایت فکرانه 4ـ کمک به تامین جوایز رویداد، را اعطا کند.

در این کارگاه که به صورت تعاملی برگزار می شود، آشنایی با انواع بازی های فکری و ظرفیت های استفاده از آنها و همینطور طراحی و پیاده سازی انواع مختلف قالب برگزاری رویداد مورد توجه قرار می گیرد.

شرکت کنندگان در این دوره از طرف شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری و نیز محصولات فرهنگی فکرانه گواهی شرکت در دوره دریافت می کنند.

آدرس:تهران خیابان حجاب سالن کنفرانس شماره 2 مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان