رویداد به پایان رسیده است!
انتقال تجربه در تاریخ سه‌شنبه ۳ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۳ دی ساعت ۱۸:۰۰

انتقال تجربه

 • از ۱۰,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اگر به فکر راه‌اندازی هر نوع کسب‌وکاری هستید، علاوه بر مطالعه کتاب‌های به روز لازم است که تجربیات عملیاتی کارآفرینان بومی را نیز بشنوید. بسیاری از اتفاقاتی که در دنیای واقعی کسب‌وکار رخ می‌دهند در هیچ کتابی نوشته نمی‌شوند.

 

در دورهمی‌های انتقال تجربه چی میگذره؟

ما به دنبال شنیدن تجربه به صورت گفتگو محور هستیم، این رویدادها با محوریت گفتگو هدایت خواهند شد. نه با سخنرانی مدیرانی که دعوت می‌شوند. در این دورهمی میزبان و مهمان در مورد یک موضوع مشخص در کنار هم شروع به گفتگو می‌کنند و مهمان ما تجربیات شخصی خود را با ما در میان می‌گذارد. گفتگو جدی و رسمی نیست، برای همین بخش پرسش و پاسخ به انتهای رویداد ختم نمی‌شود و مخاطبین در هر لحظه می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند.

 

 

برای چه کسانی مناسب است؟

 • مدیران کسب و کار
 • علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب‌ و کار
 • دانشجویان کارآفرینی
 • متخصصین اجرایی کسب و کار

 

چرا در این دورهمی شرکت کنید؟

فرصتی برای پرسش و پاسخ و گپ دوستانه با مدیرعامل استارتاپ‌هایی که موفقیت ملموسی داشته‌اند، آزادانه پرسش کنید و پاسخ شفاف بگیرید از چالش‌های پنهانی که ناگفته مانده‌اند و صرفاً در یک دورهمی دوستانه مطرح می‌شوند.

 • مشاوره تخصصی
 • پرسش و پاسخ مستقیم با مهمان
 • شبکه‌سازی و دوست‌یابی

 

 

معرفی لقمان آوند:
از ۱۴ سالگی با برنامه‌نویسی و دنیای کامپیوتر آشنا شد و مسیر زندگیش تغییر کرد. در دانشگاه شیراز در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا تحصیلات آکادمیک خودش رو ادامه داد. در دانشگاه به شدت علاقمند به برنامه‌نویسی سیستمی، پردازش موازی و پردازش داده‌های کلان بود و چندین پروژه مختلف انجام داد.
توی یک دهه گذشته وارد فضای کارآفرینی شده و تمام وقتش به آموزش و تجربه برنامه نویسی و تحلیل داده در حوزه‌های مختلف سپری شده. در سون لرن بیش از ۲۲ هزار دانشجوی برنامه نویسی رو آموزش داده و برای آموزش مهارت‌های ارتباطی و مهارت‌های نرم به برنامه‌نویس‌ها علاقه‌مند هست. مهمترین دغدغه فعلیش، کمک به رفع بیکاری در حوزه IT و توی آکادمی سون لرن در تلاشه که افراد متخصص و ماهر رو پرورش بدن و به بازار کار معرفی کنند.

 

معرفی محمد تقی کریمی:
از همون روزهای اول شکل‌گیری اکوسیستم استارتاپی، به عنوان متخصص برندینگ در کانون کارآفرینی ایران مشغول فعالیت شدم و بعدها در شتاب‌دهنده آواتک به عنوان راهبر خلاق... همون زمان بود که متوجه چندین ضعف بزرگ نه در دانش تخصصی، بلکه در خودشناسی افراد شدم، سعی کردم از دنیای کسب‌وکار فاصله بگیرم تا بطور تخصصی در حوزهرشد و بهبود فردی فعالیت کنم. در سال‌های گذشته هم چندتا استارتاپ موفق/شکست‌ خورده راه‌اندازی کردم.

 

خرید کتاب "طرز فکر" با ۲۰% تخفیف برای شرکت‌کنندگان در این رویداد.

 

برای ثبت‌نام در این رویداد اگر سوالی دارید که ما به آن پاسخ ندادیم، لطفا با خانم آیدا دهداری تماس بگیرید:

۰۹۳۳۶۰۰۱۸۳۰

سخنرانان

لقمان آوند
لقمان آوند
مدیرعامل مجموعه آموزشی سِون لرن
محمد تقی کریمی
محمد تقی کریمی
مشاور ارشد توسعه کسب‌وکار

سوالات متداول

آیا حتما باید کسب‌وکاری داشته باشم؟
خیر، شاید شما در شروع ایجاد یک کسب‌وکار باشید، شاید دانشجوی کارآفرینی باشید، مهم اینه به این حوزه یا علاقه داشته باشین و یا سوالاتی داشته باشین که در این گفتگوها بشه بهشون پاسخ داد
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ و خودکار داشته باشین که اگر چیزی براتون جذاب بود یادداشت برداری کنید. اگر کارت ویزیت دارین حتما بیارید تا در زمان شبکه‌سازی استفاده کنید.

برگزارکنندگان

الهام آخوندی
الهام آخوندی
آیدا دهداری
آیدا دهداری

برگزار‌کننده

آواتار

فکرت

ما یک تیم اجرایی قوی و با تجربه از بچه‌های قدیمی اکوسیستم استارتاپی هستیم...

رویداد های برگزارشده۷
 • شروع: سه‌شنبه ۳ دی ساعت ۱۸:۰۰
 • پایان: سه‌شنبه ۳ دی ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: تهران تهران-نوبنیاد-خیابان صنایع-خیابان گلزار شرقی-خیابان ولیعصر-بن بست قائم-کاخانه نوآوری های وی